O mnie

Cześć, nazywam się Artur Jabłoński.

Pracuję jako konsultant ds. e-marketingu. Specjalizuję się w projektowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w internecie generujących leady i sprzedaż. Oprócz tego prowadzę szkolenia, doradzam, wykładam.

Sprawdź, co mogę zrobić właśnie dla Ciebie.

Pracuję

Prowadzę kampanie e-marketingowe dla małych, średnich i dużych firm. Robię to kompleksowo: od planowania działań przez reklamy w mediach społecznościowych i pisanie tekstów po testy i optymalizację konwersji.

Bazuję na dwóch filarach: analizie danych oraz wiedzy naukowej (psychologia, socjologia, ekonomia behawioralna).

Miałem przyjemność pracować z firmami takimi jak: NEUCA, Polskie Radio PiK, Ista Shared Services, Przyjazny Dietetyk, Giacomini Polska, Exea, Smart Space.

Chcesz zlecić mi przygotowanie lub przeprowadzenie kampanii dla Twojej firmy? Napisz lub zadzwoń!

Szkolę i doradzam

Z przyjemnością dzielę się wiedzą na otwartych i zamkniętych szkoleniach, głównie dotyczących szeroko pojętego e-marketingu: planowania i przeprowadzania kampanii reklamowych w internecie, content marketingu czy copywritingu.

Przepracowałem już blisko 2000 godzin jako trener. Szkoliłem na przykład firmy i instytucje takie jak: SKANSKA, Otomoto, Otodom, urząd miasta Gdynia, urząd miasta Toruń czy PKP PLK.

Zawsze analizuję potrzeby grupy i na ich podstawie szykuję program oraz dedykowane materiały, by pomóc rozwiązać konkretne problemy. Ponadto wszyscy uczestnicy mają możliwość bezpłatnych konsultacji nawet wiele miesięcy po szkoleniu.

Chcesz zorganizować szkolenie dla swojej firmy? A może potrzebujesz indywidualnych konsultacji? Skontaktuj się ze mną!

Wykładam i opowiadam

Często występuję na konferencjach branżowych. Ponadto prowadzę zajęcia na kilku uczelniach i szkołach wyższych. Możesz mnie spotkać, między innymi, na:

  • Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, Bydgoszczy, Poznaniu i Gdańsku
  • Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni
  • School of New Media w Katowicach
  • Politechnice Białostockiej

Chcesz mnie zaprosić na konferencję lub zaoferować mi prowadzenie zajęć? Złap mnie tutaj.

Blog

Blog z radością prowadzę już ponad 3 lata. Czyta go około 20 000 osób miesięcznie, które chcą dowiedzieć się więcej o marketingu.

Piszę zarówno o ogólnych tematach, jak i o wykorzystywaniu konkretnych narzędzi. Moje ulubione tematy to psychologia w marketingu, copywriting, content marketing i media społecznościowe.

Pojawiam się w zestawieniach najlepszych polskich blogów marketingowych, co szczególnie mnie cieszy, gdyż chcę dzielić się wartościową wiedzą z moimi czytelnikami.

Po godzinach

Gdy kończę pracę, chwytam za gitarę. Gram i śpiewam. Upodobałem sobie przede wszystkim jazz i poezję śpiewaną. Zajmuję się nią półamatorsko, występując na festiwalach i grając recitale.

Ponadto staram się oglądać każdy mecz mojego ulubionego klubu – Arsenal FC – oraz nałogowo gram na konsoli.

 

Social Media

Darmowy e-book na do widzenia!
Zebrałem 21 bezpłatnych narzędzi e-marketingowych w jeden e-book. Zapisz się do mojego newslettera i dołącz do 5 tysięcy marketerów, by go otrzymać.