2 urodziny J1B: ankieta + konkurs!

Większość blogów kończy swój żywot na notce powitalnej. Mój dziś kończy dwa lata! To świetny moment na to, by podzielić się z Tobą kilkoma przemyśleniami.

Rok temu na pierwsze urodziny bloga rozpisałem się co nieco o kulisach jego powstawania. Zainteresowanych moimi początkami i genezą nazwy, która z marketingiem i nowymi technologiami nie ma nic wspólnego, odsyłam właśnie do niej.

Ciągle myślę nad tematami, które mógłbym podjąć. Przez ostatni rok na blogu coraz częściej pojawiają się treści związane z copywritingiem, którym zajmowałem się wiele lat i nadal zajmuję. Bardzo wiele miejsca poświęcam psychologii w marketingu, zwłaszcza skrzywieniom poznawczym, które mnie fascynują (i wyjaśniają na przykład dlaczego kobieta nigdy nie ma co na siebie włożyć). Powstał również cykl Historie sloganów, którego kolejna odsłona, dosłownie na dniach, będzie efektem ciekawej współpracy.

Mój cel jest prosty – chciałbym, aby J1B był Twoim ulubionym blogiem o marketingu i jego okolicach. Dlatego mam do Ciebie prośbę. Przygotowałem krótką ankietę, która pozwoli mi zorientować się, co najbardziej lubisz (albo czego nie lubisz) w Jeszcze Jednym Blogu. Wypełnij ją proszę, a pomoże mi oferować Ci coraz ciekawsze treści.

Ankietę znajdziesz tutaj.

http://ujeb.se/TUOb

Dziękuję Ci z góry!

Jako że w minione urodziny zorganizowałem konkurs, tak również i tym razem nie może być inaczej! Ponownie wsparło mnie wydawnictwo Onepress, tym razem zapewniając egzemplarz “Cząstek przyciągania” Natalii Hatalskiej. Co zrobić, żeby go dostać? Wypełnij ankietę. Osoba, której odpowiedzi będą (w moim mniemaniu) najciekawsze, najbardziej przydatne i wnikliwe, dostanie ode mnie książkę. Tylko tyle i aż tyle!

Do przeczytania,

Artur Jabłoński