7 najlepszych tekstów na blogu w 2014

Minęły święta, czasu na pisanie mało, lepiej spędzać go z bliskimi (co i Wam radzę!). Stąd pomysł na wpis, który podsumuje dobiegający końca rok.

Powiedzmy sobie szczerze: rzadko kiedy ktoś przegląda starsze wpisy. Dlatego zamiast opisywania, jaki to był dobry i ciekawy rok (mam nadzieję, że Twój również taki był!) postanowiłem zebrać 7 najlepszych tekstów, które w 2014 opublikowałem. Kryterium doboru? Odwiedziny, udostępnienia, feedback w wiadomościach prywatnych.

Część z nich może przegapiłeś, część – mam nadzieję – chętnie sobie przypomnisz. Jeśli zawsze chcesz być na bieżąco, polub bloga na Facebooku lub zapisz się na newsletter – stosowne pole jest gdzieś obok :)

 

1.Nauczmy dzieci podziwiać przedsiębiorców

Zdecydowanie najpopularniejszy i najczęściej puszczany w świat tekst mijającego roku. O tym, dlaczego przedsiębiorcy zasługują, by stawiać ich dzieciom za wzór.

 

2. Copywriting dla startupów

W tym roku zacząłem częściej dzielić się na blogu wiedzą z zakresu copywritingu i webwritingu. Tutaj znajdziesz kilka porad w odniesieniu do świata nowych technologii, które z powodzeniem zastosujesz też w tekstach dotyczących innych branż.

 

3. Jak kupić mieszkanie, gdy ogłoszenie tylko do tego zniechęca?

Efekt mojej frustracji fatalnymi ogłoszeniami na portalach z nieruchomościami. Nie masz pojęcia, ile nieprzyjemnych wiadomości od agentów dostałem po tym wpisie.

 

4. Test Sinatry

Prosty chwyt, który pozwala przekonać klienta do podjęcia jedynej właściwej decyzji – wybrania Ciebie!

 

5. Ładna prezentacja w Power Point? Nic trudnego!

Jak w tytule – to naprawdę proste! Wystarczy stosować się do kilku zasad, by tworzyć o wiele ładniejsze slajdy.

 

6.Jak nazwać firmę?

Kilka prostych porad, czym się kierować i czego unikać, tworząc nazwę firmy.

 

7.Jak prowadzić konto firmowe na Twitterze?

Twitter to mój ukochany portal, o którym często opowiadam na konferencjach. Po jednym z takich wystąpień udostępniłem prezentację na blogu wraz z komentarzem.

 

Powyższe zestawienie stworzyłem w oparciu o suche liczby. A, jak wszyscy wiemy, statystyki kłamią! Dlatego czekam na Twoje propozycje tekstów, które najlepiej Ci się czytało w 2014. Opublikowałem ich łącznie 58! Pokaż mi, co lubisz najbardziej – będę wtedy pisał więcej takich! :)

 

Do przeczytania,

Artur Jabłoński

 

 

Photo credit: Christopher.Michel / iW / CC BY-NC-SA