8 najbrzydszych stron firmowych

Perełki designu. Niektórzy widzieli je lata temu, inni po raz pierwszy zobaczą je tu. Są tak piękne w swojej brzydocie, że co jakiś czas zyskują nowe życie i znów krążą po sieci. Przed wami  osiem najbrzydszych stron firmowych, do jakich udało mi się dotrzeć. Ku przestrodze. Dla zabawy.

1. Biuro rachunkowe – prawdopodobnie design robiony w wordzie. Na lekcji informatyki. Przez syna właściciela. Ten z wdzięczności i miłości zamieścił jego zdjęcia.

2. Colette– dynamiczna, pełna akcji opowieść o procesie zakupowym utrzymana w konwencji rysunkowej. I jest kotek! Czy można sobie wyobrazić lepsze intro?

3.  Lubisz słuchać muzyki? No pewnie, szczególnie na stronach www. Dlatego właśnie pokochasz autorski numer hip hopowy wykonywany przez agencję Spoko. Strona brzydka jak tysiąc innych, ale melodia sprawia, że musiała trafić do tego rankingu.

4. Patimex – węgiel drzewny rodem z piekła. Tutaj też polecam założyć słuchawki, ponieważ w tle – szatan zobowiązuje – iście diabelska nuta.

5. Kancelaria Adwokacka  – By uniknąć wpadek, takiej jak przykłady powyżej, najlepiej zdecydować się na uniwersalną i ponadczasową klasykę, jaką jest minimalizm.

 

6.  Dobry design sklepu internetowego sprzedaje – chciałbym poznać obroty tego konkretnego. Tyle dobra, że nie wiem, co kupić jako pierwsze.

 

 

7. Bombshell Manual – Interaktywność, intro, ciekawe animacje – słowem, jak w tytule, bomba! Strona bawi i edukuje.

 

 

8. Hotel Leoneck i jego krowi dzwonek w funkcji kursora. Wejdź i posłuchaj, jak pięknie brzęczy!

 

 

Tyle propozycji ode mnie. Macie jakieś swoje typy? Wpisujcie je w komentarzach!

Do przeczytania,

Artur Jabłoński