Konsultacje i Szkolenia z Facebook Ads i Social Media

Praktyczna wiedza o marketingu i sprzedaży

Zapoznaj się z moimi treściami - od artykułów po wideo

Nazywam się Artur Jabłoński. Jestem przedsiębiorcą, konsultantem i edukatorem. Założyłem agencję marketingową digitalk oraz firmę doradczo-szkoleniową Suasio. Doradzam firmom oraz prowadzę szkolenia i konsultacje, podczas których uczę, jak budować, egzekwować i optymalizować kampanie marketingowe oraz działania sprzedażowe. Wraz z zespołami 50+ specjalistów i konsultantów wspieram rozwój firm poprzez poprzez kampanie marketingowe, doradztwo sprzedażowe lub konsultacje i szkolenia dla zarządów, managerów i członków zespołów.

 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Doradztwo marketingowe i sprzedażowe

Konsultant i Edukator

Mam dla Ciebie dziesiątki darmowych materiałów –
e-booki, webinary, podcasty, wideo i artykuły. Tworzę je aktywnie od blisko 10 lat.

Sprawdź również moją ofertę szkoleń i kursów online!

Blog o marketingu i sprzedaży

Chcesz wiedzieć jak reklamować firmę? Jak zwiększyć sprzedaż? Sprawdź mój blog o marketingu i sprzedaży.
Blog o marketingu i sprzedaży

kursy online

11 000+ osób zakupiło do tej pory jeden z moich kursów online. Szukasz sprawdzonego, stale aktualizowanego źródła wiedzy? Oto jest.
kursy online

Szkolenia i konsultacje

Spotkajmy się na żywo na jednym z moich szkoleń, podczas których pokażę Ci, jak pozyskiwać więcej klientów dzięki odpowiednio zbudowanym kampaniom marketingowym i procesom sprzedażowym.
Szkolenia i konsultacje
Szkolenia

Szkolenia

Możesz szukać wiedzy samodzielnie. Przebijać się przez dziesiątki źródeł, łączyć kropki w całość, zastanawiać się czy autor przekazuje rzetelne informacje. Tylko po co? Zapisz się na moje szkolenie i skorzystaj z pomocy praktyka z 10-letnim doświadczeniem.

21/22 sierpnia
10:00 - 17:00
Warszawa
1690 PLN (netto)
2078.7 PLN (brutto)
Dzień 1:
20
Dzień 2:
20
23/24 października
10:00 - 17:00
Warszawa
1690 PLN (netto)
2078.7 PLN (brutto)
Dzień 1:
20
Dzień 2:
20

Moje firmy

Jestem prezesem dwóch spółek. Digitalk to agencja marketingowa, a Suasio – firma doradczo-szkoleniowa. Pomożemy Ci rozwinąć biznes poprzez doradztwo, szkolenia lub obsługę, konsultując lub wyręczając na każdym etapie lejka marketingowego i sprzedażowego.

Pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych i działań sprzedażowych. Tylko przez ostatnie dwa lata pomogliśmy naszym klientom zarobić blisko miliard złotych. 

Porozmawiajmy, jak możemy pomóc rosnąć i Twojej firmie.

Bezpłatny Ebook

Chcesz darmowego e-booka o Remarketingu na Facebooku? Dołącz do ponad 40 000 subskrybentów mojego newslettera – otrzymasz go za darmo! W newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje o nowych tekstach na blogu, e-bookach, webinarach i szkoleniach.

Zapisz się do newslettera!

Blog

Kursy online

Kursy online

Wolisz naukę w swoim tempie, kiedy chcesz i jak chcesz oraz stały dostęp do materiałów? Sprawdź moje kursy online o marketingu!

Kurs Skuteczna Reklama na Facebooku i Instagramie
Poznaj mechanizmy reklamy na FB i IG krok po kroku.
Kurs Skuteczna Reklama na Facebooku i Instagramie
Kurs Skuteczny copywriting
Naucz się pisać teksty, które sprzedają
Kurs Skuteczny copywriting
Kurs Skuteczna Reklama na Facebooku i Instagramie dla e-commerce
Zdobywaj klientów i zwiększaj wartość koszyka w swoim sklepie
Kurs Skuteczna Reklama na Facebooku i Instagramie dla e-commerce

Zasubskrybuj mój kanał na Youtube! Znajdziesz tam wskazówki, jak rozwinąć marketing i sprzedaż w swojej firmie. Pokazuję krok po kroku, jak pracować nad strategią marketingową i sprzedażową, jak również w szczegółach opowiadam o tym, jak konfigurować reklamy płatne czy tworzyć wartościowe treści. Znajdziesz tam również wywiady z zaproszonymi gośćmi oraz nagrania moich wystąpień na topowych marketingowych konferencjach w kraju.

Podcast o marketingu i sprzedaży

Podcast “Konkretnie o marketingu i sprzedaży” – zgodnie z nazwą – dostarczy Ci wskazówek, dzięki którym zwiększysz skuteczność działań marketingowych i sprzedażowych w swojej firmie. Prowadzący i zaproszeni goście dzielą się własnym doświadczeniem i wypracowanymi studiami przypadku. Jesteś przedsiębiorcą? Pracujesz w branży marketingu, sprzedaży? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tych obszarach? W takim razie to podcast dla Ciebie.

Słuchaj też na popularnych platformach:

Edukacja

Jestem autorem bestsellerowych publikacji, które nawet lata po premierze wciąż utrzymują wysokie pozycje w rankingach wydawnictw. Zobacz moje książki.