Konsultacje i Szkolenia z Facebook Ads i Social Media

Praktyczna wiedza o marketingu i sprzedaży

Zapoznaj się z moimi treściami - od artykułów po wideo

Nazywam się Artur Jabłoński. Jestem przedsiębiorcą, konsultantem i edukatorem. Założyłem firmę doradczo-szkoleniową i agencję marketingową w jednym – digitalk. Doradzam firmom oraz prowadzę szkolenia i konsultacje, podczas których uczę, jak budować, egzekwować i optymalizować kampanie marketingowe oraz działania sprzedażowe. Wraz z zespołem 50+ specjalistów pomagam firmom zwiekszyć sprzedaż i usprawnić działania marketingowe i sprzedażowe poprzez doradztwo, szkolenia lub prowadzenie kampanii.

 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Doradztwo marketingowe

Czy wiesz czego szukać?

Mam dla Ciebie dziesiątki darmowych materiałów –
e-booki, webinary, podcasty, wideo i artykuły. Tworzę je aktywnie od blisko 10 lat.

Sprawdź również moją ofertę szkoleń i kursów online!

wiedza

Artykuły, filmy, podcasty, checklisty... czytaj, wdrażaj, optymalizuj swoje działania.
wiedza

kursy online

5 500+ osób zakupiło do tej pory jeden z moich kursów online. Szukasz sprawdzonego, stale aktualizowanego źródła wiedzy? Oto jest.
kursy online

Szkolenia i konsultacje

Spotkajmy się na żywo na jednym z moich szkoleń, podczas których pokażę Ci, jak pozyskiwać więcej klientów dzięki odpowiednio zbudowanym kampaniom marketingowym i procesom sprzedażowym.
Szkolenia i konsultacje

Moja agencja marketingowa

Relacje i rezultaty - to dwa najważniejsze słowa w moim biznesie. Szukasz firmy, która osiąga cele zamiast szukać wymówek? Skontaktuj się z nami.
Moja agencja marketingowa

Moja firma doradczo-konsultacyjna

Pracujemy z zarządami i/lub firmowymi zespołami marketingu i sprzedaży, dla których prowadzimy konsultacje, projekty doradcze, szkolenia. Wspieramy w rekrutacji, wdrażamy narzędzia i automatyzacje marketingu. Za nami już blisko 100 projektów tego typu.
Moja firma doradczo-konsultacyjna
Szkolenia

Szkolenia

Możesz szukać wiedzy samodzielnie. Przebijać się przez dziesiątki źródeł, łączyć kropki w całość, zastanawiać się czy autor przekazuje rzetelne informacje. Tylko po co? Zapisz się na moje szkolenie i skorzystaj z pomocy praktyka z 10-letnim doświadczeniem.

12/13 czerwca
10:00 - 17:00
Warszawa
1690 PLN (netto)
2078.7 PLN (brutto)
Dzień 1:
12
Dzień 2:
13
21/22 sierpnia
10:00 - 17:00
Warszawa
1690 PLN (netto)
2078.7 PLN (brutto)
Dzień 1:
20
Dzień 2:
20

Moja firma

Digitalk to firma doradcza i agencja marketingowa w jednym. Zobacz, jak możemy pomóc Ci rozwinąć biznes poprzez doradztwo, szkolenia lub obsługę, konsultując lub wyręczając na każdym etapie lejka marketingowego i sprzedażowego.

Pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych. Tylko przez ostatnie dwa lata pomogliśmy naszym klientom zarobić blisko miliard złotych. 

Porozmawiajmy, jak możemy pomóc rosnąć i Twojej firmie.

Bezpłatny Ebook

Chcesz darmowego e-booka o Remarketingu na Facebooku? Dołącz do ponad 40 000 subskrybentów mojego newslettera – otrzymasz go za darmo! W newsletterze będziesz otrzymywać m.in. informacje o nowych tekstach na blogu, e-bookach, webinarach i szkoleniach.

Zapisz się do newslettera!

Blog

Kursy online

Kursy online

Wolisz naukę w swoim tempie, kiedy chcesz i jak chcesz oraz stały dostęp do materiałów? Sprawdź moje kursy online o marketingu!

Kurs Skuteczna Reklama na Facebooku i Instagramie
Poznaj mechanizmy reklamy na FB i IG krok po kroku.
Kurs Skuteczna Reklama na Facebooku i Instagramie
Kurs Skuteczny copywriting
Naucz się pisać teksty, które sprzedają
Kurs Skuteczny copywriting
Kurs Skuteczna Reklama na Facebooku i Instagramie dla e-commerce
Zdobywaj klientów i zwiększaj wartość koszyka w swoim sklepie
Kurs Skuteczna Reklama na Facebooku i Instagramie dla e-commerce

Zasubskrybuj mój kanał na Youtube! Znajdziesz tam wskazówki, jak rozwinąć marketing i sprzedaż w swojej firmie. Pokazuję krok po kroku, jak pracować nad strategią marketingową i sprzedażową, jak również w szczegółach opowiadam o tym, jak konfigurować reklamy płatne czy tworzyć wartościowe treści. Znajdziesz tam również wywiady z zaproszonymi gośćmi oraz nagrania moich wystąpień na topowych marketingowych konferencjach w kraju.

Podcast

Podcast Konkretnie o marketingu – zgodnie z nazwą – dostarczy Ci wskazówek, dzięki którym zwiększysz skuteczność działań marketingowych i sprzedażowych w swojej firmie. Prowadzący i zaproszeni goście dzielą się własnym doświadczeniem i wypracowanymi studiami przypadku. Jesteś przedsiębiorcą? Pracujesz w branży marketingu, sprzedaży? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tych obszarach? W takim razie to podcast dla Ciebie.

Słuchaj też na popularnych platformach:

Edukacja

Jestem autorem bestsellerowych publikacji, które nawet lata po premierze wciąż utrzymują wysokie pozycje w rankingach wydawnictw. Zobacz moje książki.