-->

Artykuły

Reklama na TikToku

Reklama na TikToku

W sieci rośnie popularność krótkich form wideo kosztem tekstów, grafik czy zdjęć. Jest to szczególnie widoczne w mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram, których feedy coraz bardziej wypełniają się filmami. Nawet YouTube w wachlarzu swoich opcji wprowadził tzw.

Czytaj artykuł
0_Jak usunac grupe na Facebooku

Jak usunąć grupę na Facebooku?

Jesteś administratorem grupy na Facebooku i zdecydowałeś, że nadszedł czas, by ją usunąć? A może szukasz innych rozwiązań, by grupa nie była aktywna, ale jednak nie przestała całkowicie istnieć? Dziś pokażę Ci, co zrobić w obu sytuacjach.

Czytaj artykuł
0_Jak reklamowac sklep internetowy na facebooku

Reklama sklepu internetowego na Facebooku

Artur Jabłoński | 2022-10-12

Branża e-commerce cały czas rozwija się w imponującym tempie i generuje duże pieniądze. Nic więc dziwnego, że wchodzi w nią coraz więcej przedsiębiorców, którzy zakładają swoje sklepy internetowe.

Czas Na Start!

Pierwszy raz u mnie? Zacznij od tych wpisów.

Szkolenia

Szkolenia

Możesz szukać wiedzy samodzielnie. Przebijać się przez dziesiątki źródeł, łączyć kropki w całość, zastanawiać się czy autor przekazuje rzetelne informacje. Tylko po co? Zapisz się na moje szkolenie i skorzystaj z pomocy praktyka z 10-letnim doświadczeniem.

13/14 grudnia
10:00 - 17:00
Warszawa
1590 PLN (netto)
1955.7 PLN (brutto)
Dzień 1:
4
Dzień 2:
4
25/26 stycznia
10:00 - 17:00
Warszawa
1590 PLN (netto)
1955.7 PLN (brutto)
Dzień 1:
19
Dzień 2:
19
0_Wykluczenia w kampaniach na Facebooku

Wykluczenia w kampaniach na Facebooku

Artur Jabłoński | 2022-08-14

Puszczasz reklamy na Facebooku? Regularnie promujesz swoje produkty czy usługi? Niezależnie od tego, jakimi budżetami operujesz, jest pewne ustawienie, które powinieneś stosować.

Moja firma

Digitalk to firma doradcza i agencja marketingowa w jednym. Zobacz, jak możemy pomóc Ci rozwinąć biznes poprzez doradztwo, szkolenia lub obsługę, konsultując lub wyręczając na każdym etapie lejka marketingowego i sprzedażowego.

Pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych. Tylko przez ostatnie dwa lata pomogliśmy naszym klientom zarobić blisko miliard złotych. 

Porozmawiajmy, jak możemy pomóc rosnąć i Twojej firmie.

W czym mogę Ci pomóc?

W czym mogę Ci pomóc?

Chcesz zbudować kompetencje digital w swojej firmie? Mogę Ci w tym pomóc. Poprowadzę szkolenie, skonsultuję planowane działania, zanalizuję aktualne kampanie, opracuję wspólnie z Twoim zespołem strategię.

Potrzebujesz stałej współpracy? Ja i moja agencja – 50+ specjalistów – pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych.