-->

Artykuły

0_Content marketing a aktualizacja tresci

Content marketing a aktualizacja treści

Content marketing nie powinien sprowadzać się wyłącznie do tworzenia nowych treści, ponieważ jest to najszybsza droga do wypalenia. Równie ważna jest aktualizacja już istniejących materiałów. Dzięki temu zachowają one wysoką jakość, przyciągną wartościowy ruch i przełożą się na zapytania klientów.

Czytaj artykuł
0_Dlaczego newsletter jest tak wazny dla e-commerce

Dlaczego newsletter jest tak ważny dla e-commerce?

Artur Jabłoński | 2022-03-28

“Nikt już maili nie pisze!”. “Jeszcze mniej ludzi je otwiera i czyta!”. “Newslettery, które sprzedają? Przecież one nie istnieją!”. Wiele razy słyszałem podobne stwierdzenia, czy to w rozmowach prywatnych, czy w czasie szkoleń.

Czas Na Start!

Pierwszy raz u mnie? Zacznij od tych wpisów.

Szkolenia

Szkolenia

Możesz szukać wiedzy samodzielnie. Przebijać się przez dziesiątki źródeł, łączyć kropki w całość, zastanawiać się czy autor przekazuje rzetelne informacje. Tylko po co? Zapisz się na moje szkolenie i skorzystaj z pomocy praktyka z 10-letnim doświadczeniem.

8/9 czerwca
10:00 - 16:00
Warszawa
1590 PLN (netto)
1955.7 PLN (brutto)
Dzień 1:
8
Dzień 2:
6
13/14 lipca
10:00 - 17:00
Warszawa
1590 PLN (netto)
1955.7 PLN (brutto)
Dzień 1:
17
Dzień 2:
17

Moja agencja

Inni robią kampanie. My dowozimy rezultaty. Zobacz, jak możemy pomóc Ci rozwinąć biznes, wspierając lub wyręczając na każdym etapie lejka marketingowego i sprzedażowego.

Pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych. Tylko w 2021 zarobiliśmy dla naszych klientów przeszło 350 milionów złotych.

Porozmawiajmy, jak możemy pomóc rosnąć i Tobie.

W czym mogę Ci pomóc?

W czym mogę Ci pomóc?

Chcesz zbudować kompetencje digital w swojej firmie? Mogę Ci w tym pomóc. Poprowadzę szkolenie, skonsultuję planowane działania, zanalizuję aktualne kampanie, opracuję wspólnie z Twoim zespołem strategię.

Potrzebujesz stałej współpracy? Ja i moja agencja – 50+ specjalistów – pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych. Tylko w 2021 zarobiliśmy dla naszych klientów przeszło 350 milionów złotych.