Startuję w #BlogRoku – proszę, zagłosuj na mnie!

Dziś ruszyło głosowanie w konkursie na Blog Roku. To już dziesiąta edycja. Dla mnie pierwsza, w której biorę udział. Teraz potrzebuję Twojej pomocy, by dostać się do finałowej dziesiątki.

Bloguję dwa i pół roku. To krótki staż. Niemniej przez ten czas udało mi się dotrzeć do sporej, jak na blog marketingowy, liczby czytelników. Jednym z nich jesteś Ty.

Cieszę się za każdym razem, gdy do mnie zaglądasz. Niektórzy robią to częściej, inni rzadziej, ale niezależnie od tego – bez Ciebie by mnie tu nie było. I to właśnie dla Ciebie piszę.

Mam nadzieję, że podobają Ci się moje teksty. Staram się, żeby zawsze były jak najlepsze, nierzadko walcząc z piętrzącymi się obowiązkami, byle wyrwać tę godzinę lub dwie na napisanie kolejnego. Jeżeli moje rady lub przemyślenia do czegoś Ci się przydały lub zainspirowały – nie ma dla mnie lepszej nagrody.

Bywały momenty, gdy wątpiłem w sens dalszego prowadzenia J1B. Te na szczęście minęły. Zawsze w odpowiednim momencie znalazł się ktoś, kto pochwalił za tekst, udostępnił. To przywracało wiarę, że moje pisanie ma sens. Każdy bloger ceni sobie uznanie swoich czytelników.

Dlatego chciałbym Cię prosić o to, byś zagłosował(a) na mnie w konkursie na Blog Roku.

Dlaczego startuję w Blogu Roku?

Blog Roku to prestiżowy konkurs organizowany przez Onet, w którym grupa ekspertów wyłania najlepsze ich zdaniem blogi w minionym roku. Dodatkowo ogłasza zwycięzców w poszczególnych kategoriach tematycznych.

Wysoka lokata w konkursie otwiera wiele drzwi. Pozwala nawiązać wartościowe kontakty. Potwierdza status blogera w środowisku. Świadczy o sile jego społeczności. Wcale nie wygrywają najbardziej oczywiste kandydatury. Wielokrotnie to właśnie mniej znani blogerzy dzięki zaangażowaniu czytelników trafiają do grona najlepszych.

Przyznam szczerze: nie liczę na zwycięstwo. Może to głupie, ale po prostu nie widzę siebie jako najlepszego bloga w kategorii Specjalistyczne i Firmowe, gdzie konkurencja jest bardzo silna. Mam za to cichą nadzieję, którą staram się tłumić, że mógłbym trafić do finałowej dziesiątki. Abstrahując od wszystkich korzyści, które za tym idą – byłoby to po prostu niesamowite przeżycie.

Czy tak będzie – zależy tylko od Ciebie. I Ciebie. I Ciebie też! Jeżeli oddasz na mnie swój głos, przybliżysz mnie do miejsca w finałowej dziesiątce, z której najlepszy blog wybierze – w przypadku mojej kategorii – Michał Szafrański.

Jak zagłosować?

Żeby oddać na mnie głos wystarczy wysłać sms o treści K11126 pod numer 7122. Koszt smsa to 1,22 plus VAT. Dochód idzie na cele charytatywne, co jest miłym gestem ze strony organizatorów.

Będę Ci bardzo wdzięczny, jeśli zdecydujesz się oddać na mnie głos. Jeżeli nie – nic nie szkodzi! Dalej będziemy się lubili.

Głosowanie trwa do 10 lutego do godziny 12:00. Za każdy oddany głos z tego miejsca serdecznie dziękuję.

 

Do przeczytania,

Artur Jabłoński