Chcesz ze mną pracować?

Cześć! Szukam asystenta/asystentki – kogoś, kto pomoże mi zawojować świat marketingu online. Myślisz, że to możesz być Ty? Chcesz ze mną pracować? Czytaj dalej.

Zobacz, co oferuję i czego będę od Ciebie oczekiwać.

 

WIELE CI MOGĘ DAĆ

Pracę zdalną

Biuro mam w domu, więc nie bardzo mam jak Cię w nim urządzić (musiałbym regularnie sprzątać, więc rozumiesz, że to nie wchodzi w grę). Do tego często jestem w rozjazdach, ponieważ prowadzę szkolenia. Dlatego oferuję pracę zdalną.

 

Górę zadań do wykonania

Umowa jest prosta: wyznaczamy zadania, które masz wykonać i je realizujesz. Pracuj rano, wieczorem, jak Ci wygodnie. Oczywiście fajnie byłoby móc złapać Cię w ciągu dnia i pogadać, jak się sprawy mają, ale nie mam zamiaru spędzać na czatowaniu długich godzin. W końcu będziemy mieć sporo do roboty.

 

Wiedzę i rozwój

Gwarantuję, że dużo się przy mnie nauczysz i nie będziesz się nudzić. Prowadzę kampanie online dla klientów różnej wielkości i interesujących branż (MŚP, korporacje, administracja publiczna, startupy) z wykorzystaniem mnóstwa kanałów, technik, narzędzi.

 

książki o marketingu

Mam nadzieję, że czytałeś te wszystkie książki? Spokojnie, ja też nie.

 

Aha, no i tę, no… pensję!

411_money[kreatywna wizja artysty – liczba banknotów i nominały mogą ulec zmianie]

 

CZEGO BĘDĘ OD CIEBIE WYMAGAĆ

  • elastyczności

Zdecydowana większość moich projektów to kampanie online generujące sprzedaż lub leady. Jedną ręką ustawiam reklamy w mediach społecznościowych, drugą piszę copy na www, a trzecią (nie pytaj, długa historia) konfiguruję śledzenie zdarzeń w Google Analytics. Nie zakładam, że będziesz to wszystko umieć, ale oczekuję, że zechcesz te rzeczy na pewnym poziomie opanować, jeśli będzie taka potrzeba.

 

  • orientacji w świecie marketingu online

Hej, tym właśnie się zajmuję, więc fajnie byłoby nie musieć Ci tłumaczyć, czym się różni CPM od CPC. Żarty na bok: muszę wiedzieć, że znasz podstawy i przede wszystkim chcesz pogłębiać swoją wiedzę. Ja mam błysk w oku, gdy słyszę słowo „marketing” i chcę pracować z pasjonatem/pasjonatką.

 

  • organizacji i ogólnego ogarnięcia

Wiem, że dla niektórych deadline to święto ruchome, ale nie dla mnie. Musisz umieć dzielić sobie pracę na zadania i kontrolować z dnia na dzień, czy fuckup nie czai się za rogiem.

 

Prowadzę wiele projektów jednocześnie i potrzebuję osoby, która będzie w stanie ogarnąć je wspólnie ze mną. Nie podda się biernie narzuconej przeze mnie liście zadań, ale również zaproponuje własne rozwiązania. Twoje pomysły są dla mnie ważne!

 

  • JiP na 100%

Jestem i Pracuję na sto procent, czyli poświęcasz się całkowicie moim projektom. To nie będzie praca dodatkowa, to nie może być jedno zlecenie z wielu. Uwierz, nie dasz rady tego pogodzić z wysiadywaniem jajek w Pokemon GO na pół etatu.

 

Przykładowe zadania, które na Ciebie czekają:

  • Tworzenie koncepcji działań i treści do mediów społecznościowych
  • Pisanie tekstów (od newsletterów po artykuły na blogi firmowe)
  • Konfiguracja reklam w social media
  • Monitoring internetu (nieśmiertelne Brand24 – Sadek, jest wzmianka, weź udostępnij)
  • Research
  • Tworzenie prezentacji, landing pages, itd. z wykorzystaniem gotowych narzędzi

oraz szereg innych rzeczy w zależności od aktualnie prowadzonych kampanii.

 

Sporo tego, prawda? Spokojnie. Nie oczekuję, że będziesz specjalistą od wszystkiego. Chodzi o pewien poziom startowy – na wyższy level awansujesz z czasem.

 

GDZIE APLIKOWAĆ?

CV i list motywacyjny należy złożyć do dnia….

….

….

wait for it…

….

….

Naprawdę wierzysz w skuteczność CV i listów motywacyjnych? W Mikołaja też wierzysz?

CV i listy zlewają się w jedno i nic nie mówią o człowieku, a skoro mamy razem pracować, to muszę Cię trochę lepiej poznać! Dlatego na początek przygotowałem ankietę.

 

[link do ankiety]

Jeżeli chcesz aplikować, wypełnij ją. Tylko błagam, daruj sobie frazesy, korpojęzyk i lanie wody. Mam na nie alergię, a chyba nie chcesz, żebym dostał wysypki w dziwnych miejscach?

Skoro mamy to ustalone…

 

Wypełnij ankietę!

Ankiety zbieram do 7.08. Po tym czasie parę dni będę się przez nie przebijał, ale wrócę do Ciebie z odpowiedzią – obojętnie, jaka by nie była – do 14.08.

 

Jeżeli Twoja kandydatura mnie zainteresuje, zaproszę Cię do drugiego, praktycznego etapu rekrutacji, ale o nim na razie nic nie powiem.

 

Do przeczytania!

Artur Jabłoński