-->

Darmowe narzędzia marketingowe

Przez 3 tygodnie, dzień po dniu, wysyłałem osobom, które zapisały się na mój kurs, bezpłatne i sprawdzone narzędzia marketingu internetowego.

Przygotowałem e-book, który w zwartej formie zbiera je wszystkie. Łakomy kąsek dla tych, którzy chcą za darmo usprawnić swoje działania marketingowe.

 

Chcesz go dostać?
Wystarczy, że zapiszesz się do mojego newslettera:

 

(Jeżeli jesteś już subskrybentem newslettera, poczekaj cierpliwie – wzór katalogu trafi do Ciebie wraz z najnowszym mailingiem!)

Moja agencja

Nie potrzebujesz wymyślnych raportów, z których nic nie wynika i mętnych rozmów o postępach w projekcie, po których rozumiesz mniej niż na początku. Potrzebujesz mierzalnych wyników – leadów, wzrostu sprzedaży, itd. – oraz wiedzy, co i dlaczego dzieje się w rękach agencji z Twoją marką. Jeżeli tak jest, to dobrze trafiłeś. My budujemy z klientami relacje i dowozimy rezultaty. Sprawdź naszą ofertę.

FACEBOOK & SOCIAL MEDIA ADS
FACEBOOK & SOCIAL MEDIA ADS
GOOGLE ADS (ADWORDS)
GOOGLE ADS (ADWORDS)
SOCIAL MEDIA MARKETING
SOCIAL MEDIA MARKETING
CONTENT MARKETING
CONTENT MARKETING
LEAD GENERATION
LEAD GENERATION
KAMPANIE DEDYKOWANE
KAMPANIE DEDYKOWANE
W czym mogę Ci pomóc?

W czym mogę Ci pomóc?

Ja i moja agencja digitalk prowadzimy kampanie e-marketingowe dla firm różnej wielkości. Skupiamy się na działaniach w social media oraz reklamach PPC (Google, Fb, Instagram i Linkedin).

Chcesz zbudować kompetencje digital w swojej firmie? W tym również mogę Ci pomóc. Poprowadzę szkolenie, skonsultuję planowane działania, zanalizuję aktualne kampanie.