-->

Darmowe narzędzia marketingowe

Przez 3 tygodnie, dzień po dniu, wysyłałem osobom, które zapisały się na mój kurs, bezpłatne i sprawdzone narzędzia marketingu internetowego.

Przygotowałem e-book, który w zwartej formie zbiera je wszystkie. Łakomy kąsek dla tych, którzy chcą za darmo usprawnić swoje działania marketingowe.

 

Chcesz go dostać?
Wystarczy, że zapiszesz się do mojego newslettera:

[activecampaign form=3]

 

(Jeżeli jesteś już subskrybentem newslettera, poczekaj cierpliwie – wzór katalogu trafi do Ciebie wraz z najnowszym mailingiem!)

Moja firma

Digitalk to firma doradcza i agencja marketingowa w jednym. Zobacz, jak możemy pomóc Ci rozwinąć biznes poprzez doradztwo, szkolenia lub obsługę, konsultując lub wyręczając na każdym etapie lejka marketingowego i sprzedażowego.

Pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych. Tylko przez ostatnie dwa lata pomogliśmy naszym klientom zarobić blisko miliard złotych. 

Porozmawiajmy, jak możemy pomóc rosnąć i Twojej firmie.

W czym mogę Ci pomóc?

W czym mogę Ci pomóc?

Chcesz zbudować kompetencje digital w swojej firmie? Mogę Ci w tym pomóc. Poprowadzę szkolenie, skonsultuję planowane działania, zanalizuję aktualne kampanie, opracuję wspólnie z Twoim zespołem strategię.

Potrzebujesz stałej współpracy? Ja i moja agencja – 50+ specjalistów – pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych.