Bezpłatny kurs e-mailowy: Narzędzia nowoczesnego marketingu!

Ten pomysł dojrzewał we mnie długo, aż w końcu w ubiegłym tygodniu poukładałem sobie wszystko i oto mam Dla Ciebie swój pierwszy kurs e-mail: „21 darmowych narzędzi nowoczesnego marketingu”.

Zestawienia przydatnych narzędzi internetowych należą do najpopularniejszych wpisów na moim blogu (zobacz na przykład ten lub ten artykuł). Nic w tym dziwnego. Wszyscy cały czas szukamy sposobów, by lepiej wykonywać swoją pracę, automatyzować pewne czynności, ustrzec się problemów.

Tylko że z listami narzędzi jest pewien problem. Po każdym tego typu wpisie dostaję na mejla czy skrzynkę odbiorczą fanpejdża pytania o polecenie tych kilku najlepszych, których sam używam. Bo mało kiedy mamy czas, by przejrzeć kilkadziesiąt albo kilkaset z nich i wybrać te najlepsze dla siebie.

Dlatego postanowiłem przygotować subiektywną listę tych najlepszych z najlepszych, które idealnie trafiły w moje oczekiwania i uważam je za lepsze od konkurencyjnych rozwiązań. Wszystkie łączą dwie cechy: są bezpłatne i proste w użyciu.

Co to za narzędzia? Najróżniejsze. Od analityki stron www przez testy A/B po zarządzanie projektami. Dla każdego coś miłego.

Możesz spytać: „Dlaczego kurs zamiast wpisu?”. Sam się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku,, że o wiele wygodniej będzie sprawdzić sobie jedno narzędzie dziennie, by się z nim zapoznać niż trzymać wpis z listą w zakładkach. Potem się o takich tekstach zapomina. Wiem z doświadczenia.

W chwili, gdy piszę te słowa, na liście zapisanych jest już 800 osób! Ogromnie wszystkim dziękuję za zaufanie.

 

Zapisy na kurs

Jeżeli Ty również chcesz zapisać się na ten kurs, możesz to zrobić tutaj:

 

Zapisz się na kurs „21 darmowych narzędzi nowoczesnego marketingu”

 

Jeśli znasz kogoś, komu ten kurs może się przydać, podziel się z nim linkiem do tego wpisu lub bezpośrednio do landing page’a.

Do przeczytania,

Artur Jabłoński