-->

Kampanie e-marketingowe

Prowadzę własną agencją social media & PPC.  Co to oznacza? Realizujemy działania komunikacyjne oraz płatne kampanie na Facebooku, Instagramie, Linkedinie, Twitterze oraz w ekosystemie Google – od Ads (AdWords) po Youtube.

Robimy to kompleksowo: od planowania działań przez tworzenie kreacji, pisanie tekstów po testy i optymalizację konwersji.

Kampanie na Facebook ADS, Google Adwords

Kampanie tego typu świetnie współgrają z content marketingiem, dlatego też to mój drugi ulubiony obszar działalności.

Przeczytaj niżej, w czym ja i mój zespół dokładnie możemy Ci pomóc!

Moja agencja

Nie potrzebujesz wymyślnych raportów, z których nic nie wynika i mętnych rozmów o postępach w projekcie, po których rozumiesz mniej niż na początku. Potrzebujesz mierzalnych wyników – leadów, wzrostu sprzedaży, itd. – oraz wiedzy, co i dlaczego dzieje się w rękach agencji z Twoją marką. Jeżeli tak jest, to dobrze trafiłeś. My budujemy z klientami relacje i dowozimy rezultaty. Sprawdź naszą ofertę.

FACEBOOK & SOCIAL MEDIA ADS
FACEBOOK & SOCIAL MEDIA ADS
GOOGLE ADS (ADWORDS)
GOOGLE ADS (ADWORDS)
SOCIAL MEDIA MARKETING
SOCIAL MEDIA MARKETING
CONTENT MARKETING
CONTENT MARKETING
LEAD GENERATION
LEAD GENERATION
KAMPANIE DEDYKOWANE
KAMPANIE DEDYKOWANE
W czym mogę Ci pomóc?

W czym mogę Ci pomóc?

Ja i moja agencja digitalk prowadzimy kampanie e-marketingowe dla firm różnej wielkości. Skupiamy się na działaniach w social media oraz reklamach PPC (Google, Fb, Instagram i Linkedin).

Chcesz zbudować kompetencje digital w swojej firmie? W tym również mogę Ci pomóc. Poprowadzę szkolenie, skonsultuję planowane działania, zanalizuję aktualne kampanie.