Kampanie e-marketingowe

Prowadzę własną agencją social media & PPC.  Co to oznacza? Realizujemy działania komunikacyjne oraz płatne kampanie na Facebooku, Instagramie, Linkedinie, Twitterze oraz w ekosystemie Google – od Ads (AdWords) po Youtube.

Robimy to kompleksowo: od planowania działań przez tworzenie kreacji, pisanie tekstów po testy i optymalizację konwersji.

Kampanie na Facebook ADS, Google Adwords

Kampanie tego typu świetnie współgrają z content marketingiem, dlatego też to mój drugi ulubiony obszar działalności.

Przeczytaj niżej, w czym ja i mój zespół dokładnie możemy Ci pomóc!

Dlaczego warto współpracować ze mną?

E-marketingiem zajmuję się ponad 10 lat. Prowadziłem i prowadzę kampanie dla najróżniejszych branż – od internetowego sklepu ogrodniczego po technologie cloud computing. Jako trener i szkoleniowiec miałem okazję pracować z kilkoma tysiącami marketerów.

Co za tym idzie, poznałem specyfikę wielu branż, produktów, usług. Dzięki temu potrafię odpowiednio dobrać skuteczne narzędzia, oszacować niezbędne budżety i wdrożyć rozwiązania, które działają.

Działam kompleksowo – potrafię skonfigurować skuteczną reklamę na Facebooku czy Google Ads (AdWords), jak i postawić landing page czy napisać perswazyjny tekst sprzedażowy.

w 2016 roku założyłem własną agencję digitalk. Przez 3 lata zbudowałem kilkunastoosobowy zespół, wraz z którym realizuję kampanie dla kilkudziesięciu klientów.

Cały czas aktualizuję swoją wiedzę i dzielę się nią – między innymi tu na blogu czy w branżowych czasopismach. Regularnie pojawiam się na konferencjach marketingowych i zajmuję na nich czołowe miejsca w głosowaniu publiczności.

Napisz do mnie lub zadzwoń, a opowiem Ci więcej. 

Oferowane usługi

Reklama na Facebooku

Dobrze skonfigurowana reklama na Facebooku daje niesamowite wyniki i otwiera mnóstwo możliwości. Możesz ją precyzyjnie kierować do ludzi o konkretnych zainteresowaniach. Możesz dotrzeć do osób, które były na Twojej stronie, są w Twoim newsletterze czy są podobni do Twoich klientów.

Kampanie w Social Media

Prowadzę profile w mediach społecznościowych na zlecenie. Współpracuję zarówno z małymi, lokalnymi firmami, jak i korporacjami. Obsługuję je kompleksowo lub pomagam przygotować strategię działań.

Google Ads (AdWords)

Ekosystem Google pozwala dotrzeć do klientów w niemal dowolnym momencie. Począwszy od chwili, gdy szukają produktów takich jak Twój, aż po momenty, gdy oglądają powiązane tematycznie wideo na Youtube. Pomogę Ci skłonić ich do zakupu.

Content Marketing

Tworzenie treści, które pomagają zdobyć klientów to obecnie jeden z najważniejszych typów działań marketingowych. Trzeba jednak umieć robić je z głową. Content to nie tylko artykuły czy blogi. To wiele innych kanałów, ale przede wszystkim umiejętność dotarcia z treścią do klienta.

Consulting i Szkolenia

Chcesz budować kompetencje swojego zespołu? W tym również mogę Ci pomóc. Szkolenie, audyt czy konsultacje pomogą uniknąć błędów i obrać odpowiedni kierunek działań. Szczegóły na osobnych podstronach!

Kampanie Dedykowane

Masz produkt/firmę i nie wiesz, jak zabrać się za promocję? Zgłoś się do nas, a zaplanujemy i skoordynujemy całość działań.

Rekomendacje klientów

Szkolenie z Arturem było strzałem w 10. Nieszablonowe podejście, charyzma i entuzjazm w przekazywaniu wiedzy sprawiły, że całodzienne szkolenie upłynęło w miłej, otwartej na dyskusję atmosferze . Artur jest specjalistą w swoich fachu. Przeprowadził szkolenie skrojone na miarę i idealnie spełniające nasze oczekiwania. Jego rady, spostrzeżenie znacząco wpłynęły na rozwój pracowników, którzy brali udział w prowadzonym przez Niego szkoleniu. Z czystym sumieniem mogę napisać #RemonedujęTegoTrenera.

mBank
Ewelina Wieczorek
mBank

Pomimo bombardowania nas z każdej strony różnymi szkoleniami i kursami online dotyczącymi Facebook Ads, w Polsce niewiele jest osób, które faktycznie znają to narzędzie na tyle dobrze, żeby móc dzielić się swoją wiedzą z innymi – do tych osób bez wątpienia należy Artur Jabłonski. Ogromna wiedza, niesamowita empatia i kultura osobista oraz rzadko spotykana w dzisiejszych czasach bezinteresowność. Z całego serca dziękuję za Twoją działalność i polecam innym Twoje usługi.

Kamil Sławiński
Kamil Sławiński

Dużo merytorycznej wiedzy, która się po prostu sprawdza

Marcin P. Stopa

Bardzo merytoryczne szkolenie🔝. Dużo wiedzy którą można przełożyć od razu w praktyce. 8h minęło w 15min. Chciałabym więcej i chyba tak zrobię

Joanna Kietlińska
Joanna Kietlińska

bardzo solidna dawka wiedzy (a piszę to z perspektywy kogoś z ponad rocznym doświadczeniem w prowadzeniu kampanii)!

Jakub Szymczuk
Jakub Szymczuk

 Konkret, praktyczne narzędzia, kilka niezłych patentów dla początkujących i praktyków

Tadeusz Wardziak

Byłem u Artura na szkoleniu z reklam na Facebooku i O JEZUSIU! Świetne szkolenie!:) Po pierwsze Artur posiada rozległą wiedzę w temacie i potrafi ją przekazać w tak przystępny sposób, że naprawdę nie da się nie zrozumieć nawet dość skomplikowanych kwestii. Po drugie prowadzący jest zaangażowany i elastyczny – dowie się co robisz i udzieli Ci cennych wskazówek dostosowanych do Twojej branży i potrzeb. A po trzecie spotkanie odbyło się w miłej i luźnej atmosferze i pomimo 7miu godzin nie czułem się ani trochę zmęczony. Pojawił się za to jeszcze większy głód wiedzy i wtedy przyszedł mail z dostępem do grupy, która jest kopalnią wiedzy i pomocy. Bajka!

Jakub Mucha

Jestem bardzo zadowolony i wszystkim gorąco polecam. Jeżeli chcecie, aby Wasze działania na Facebooku przynosiły pozytywne efekty, to zdecydowanie warto. Samo szkolenie prowadzone bardzo profesjonalnie z możliwością zadawania pytań. Wszystko otoczone pozytywną atmosferą i fajnym poczuciem humoru. Zapisujcie się, nie pożałujecie

Damian Prokop
Damian Prokop

jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, jaka została nam przekazana i samego stylu prowadzeni szkolenia. Niby człowiek posiadał wiedzę, ale dopiero po szkoleniu w głowie się wszystko usystematyzowało. Bardzo polecam szkolenie dla każdego kto chce rozpocząć przygodę z FB Ads lub ma już jakieś pojęcie

Kasia Surowik
Kasia Surowik

Artur natychmiast rozpoznaje Twoje potrzeby i reaguje na nie, przedstawiając gotowe rozwiązania. Wyszłam ze szkolenia z mnóstwem pomysłów na kampanię i wielkim entuzjazmem.

Karolina Merda
Karolina Merda

Bardzo skondensowana wiedza podana w lekkostrawnej formie. Dobrze poukładane podstawy, wiele ciekawostek i duża elastyczność w dopasowaniu do potrzeb sali.

Kuba Ponikarczyk

Jedno z lepszych szkoleń z jakimi miałem do czynienia. Pierwszy raz od dawna wyszedłem ze szkolenia z przekonaniem, że dowiedziałem się czegoś konkretnego. Bardzo dużo przydatnych rzeczy, które można wdrożyć praktycznie od razu.

Michał Panek

Artur jest przygotowany od A do Z, ma świetnie zaprojektowane całe szkolenie, a do tego prezentuje to w bardzo naturalny i przyjemny dla odbiorcy sposób.

Wiktor Jodłowski
Wiktor Jodłowski

Świetnie podana wiedza i max angażowanie ludzi do aktywnego uczestniczenia w szkoleniu! Chłonęłam jak gąbka. Ktoś może powiedzieć, wiedza jest w sieci, są live’y, webinary etc. Ale jednak spotkanie się w kameralnym gronie – face to face – jest takim uzupełnieniem i/lub rozszerzeniem tego co już wiesz albo kopniakiem do tego, żeby jednak się tym rodzajem marketingu zainteresować. Podsumowując: Artur to bardzo otwarty, posiadający ogromną wiedzę fachowiec i do tego z fajnym poczuciem humoru. 

Agnieszka Borowska-Zasada
Agnieszka Borowska-Zasada

Bardzo wartościowe szkolenia, a wiedza i sposób przekazania jej na szkoleniu (z szacunkiem do słuchacza) na bardzo wysoki poziom.

Darek NTK

Współpraca z Arturem = niesztampowe podejście do klienta (szkolenie było skrojone tak, że wyciagnęliśmy z niego maxa) + nietuzinkowe pomysły ( książeczka w 3 edycji Akademii Rozwoju Agenta zrobiła furorę) x 100% zaangażowania, pasji i charyzmy ( kto Artura poznał, ten wie o czym piszę) Artur- Otodom dziękuję za świetną współpracę i do następnego!

Dorota Dwornik
Otodom

Artur Jabłoński należy do nielicznej grupy osób w polskiej scenie marketingu internetowego, które posiadają zarówno kompetencje trenera, marketera, jak i konsultanta, któremu zależy na sukcesie Twojej marki/firmy. Zdecydowanie polecam szkolenia, konsultacje jednorazowe projektów marketingowych, jak i wielomiesięczne współprace przy product launchach, czy dużych kampaniach marketingowych.

Marek Piasek
Marek Piasek
Wolves Summit

Pół roku temu podjęliśmy współprace z Panem Arturem Jabłońskim, powierzyliśmy mu rozreklamowanie naszej działalności w mediach społecznościowych oraz Internecie. Pan Artur jest osobą komunikatywną i otwartą co skutkowało bardzo dobrą współpracą. Wszystkie obowiązki i zadanie były realizowane terminowo i starannie. Zawsze mogliśmy liczyć na dodatkową pomoc czy szkolenie celem wyjaśnienia nieznanych dla nas zagadnień. Efektem współpracy było pozyskanie dużej liczby klientów oraz partnerów biznesowych.

Przyjazny Dietetyk
Judyta Malagowska
Przyjazny Dietetyk

Z Arturem współpracuję już blisko rok w zakresie konstrukcji przedstawiania oferty firmy. Od pierwszego wykonanego wspólnie projektu wiedziałem, że trafiłem doskonale. Cenię sobie przede wszystkim to, że wreszcie mam poczucie, że ktoś mnie rozumie. Arturowi nie trzeba czegoś dwa razy tłumaczyć, widzę, że rozumie mój biznes, proponuje własne pomysły, a jego materiały są najwyższej jakości. Bardzo polecam.

FastTony
Daniel Kędzierski
FastTony.es

Artur pojawił się we właściwym dla nas momencie. Szukaliśmy kogoś, kto wsparłby nas w kilku kampaniach, wymagających promocji online. Marzył nam się ekspert w technikach, narzędziach i strategiach cyfrowego marketingu. Jednocześnie praktyk, z którym dobrze się współpracuje – zna blaski i cienie pracy dla klientów agencji. Słowem – ideał. Po pierwszych kilku wspólnych projektach przeprowadzonych z Arturem, okazało się, że świetnie trafiliśmy. Artur to człowiek-orkiestra, ma wiedzę i potrafi zastosować ją w praktyce. Dzięki współpracy z nim, nasi klienci byli zadowoleni, bo otrzymali taką obsługę, jakiej oczekiwali.

Agencja21
Anna Suchta
Agencja 21

Współpracowaliśmy z Arturem przy content marketingu dla The Masters. Dla mnie jego największą zaletą jest głębokie rozumienie biznesowych tematów. Potrafi nie tylko dobrze zinterpretować naszą strategię, ale również wzbogacić ją dzięki swoim doświadczeniom. Całą tą wiedzę zwinnie przelewa na papier wykorzystując swoją perfekcyjną znajomość języka angielskiego.

TheMasters
Piotr Imbierowicz
TheMasters.io

Artur Jabłoński niewątpliwie sparaliżował na jeden dzień pracę redakcji Grodziskiego Pisma Społeczno-Kulturalnego „Bogoria”, a stało się tak za sprawą szkolenia, które dla nas przeprowadził. Artur Jabłoński jest kopalnią wiedzy jeśli chodzi o zagadnienia związane Facebookiem, prowadzi szkolenia w sposób niezwykle przyjazny, zrozumiały i zgodnie z potrzebami klienta. Jest osobą bardzo kontaktową, otwartą , daleką od przestrzegania sztywnych form i reguł, ale równocześnie posiada klasę, doświadczenie i wiele wiedzy do przekazania – taki właśnie będzie Facebook tych, którzy uczyli się od Artura.

Małgorzata Müldner
Bogoria

Żeby sprawdzić i zweryfikować swoje działania w zakresie mediów społecznościowych poprosiliśmy Artura o audyt. Nie tylko wziął pod lupę działania instytucji w social media, ale również porównał je z innymi podmiotami, wskazując mocne i słabe strony. Dokument, który powstał, stał się dla nas podstawą do stworzenia strategii social media. Dzięki wskazówkom Artura rozpoczęliśmy długotrwały proces budowania prężnie działającej, a jednocześnie przyjaznej marki. Z satysfakcją przyznaję, że Artur jest godnym polecenia współpracownikiem. Życzyłbym sobie więcej tak kompetentnych i terminowych specjalistów.

Marek Pijanowski
Centrum Kultury Dwór Artusa

Z Arturem Jabłońskim zrealizowaliśmy cykl 3 szkoleń. Program powstał po rozmowach z nami – Artur
dokładnie wypytywał, co jest dla nas ważne, czego chcemy się dowiedzieć i dzięki temu przygotował
listę zagadnień do omówienia idealnie pod nasze potrzeby. Na samych szkoleniach wykazał się dużą wiedzą i profesjonalizmem. Przekazywał dużo trafnych wskazówek, wyjaśniał skomplikowane kwestie w prosty sposób. Był także otwarty na pytania między szkoleniami, jak i pomógł nam parę razy już po samym cyklu. Z całą odpowiedzialnościq polecam współpracę z Arturem Jabłońskim.

Katarzyna Korsak
Agnes Fashion Group

Warsztaty były prowadzone z niezywkłą starannością. Bardzo dobry sposób przekazywania wiedzy. Program przygotowany świetnie pod kątem merytorycznym i organizacyjnym. Odpowiedni stosunek teorii do praktyki – szkolenie miało przede wszystkim wymiar praktyczny. Podobało nam się, że dostosował Pan program do naszej branży i na bieżąco odpowiadał na nasze pytania także po szkoleniu.

Jolanta Sokołowska
Hotel ProVita

WYBRANE REALIZACJE

Oto niektóre z projektów, które miałem okazję realizować. Pokazałbym Ci ich chętnie o wiele więcej, ale umowy o poufności mi zabraniają ;)
Sphinx

Prowadziłem szkolenie skupione na projektowaniu kampanii e-marketingowej dla sieci restauracji.

skanska

Pracowałem nad komunikacją wizualną, prowadziłem szkolenie oraz konsultowałem działania promocyjne.

Rent Like Home

Tworzyłem kampanie sprzedażowe, landing pages oraz prowadziłem działania promocyjne w social media.

Polskie Radio PiK

Jako konsultant odpowiadam za marketing internetowy i specjalne akcje promocyjne radia – od konstruowania oferty dla reklamodawców po strategię działań w mediach społecznościowych. Wprowadziłem Radio PiK jako pierwsze polskie radio publiczne na Spotify.

PZFD

Współpracuję z Polskim Związkiem Firm Developerskich, regularnie prowadząc szkolenia dla jego członków, a dla części z nich realizując działania marketingowe.

Przyjazny Dietetyk

Jako konsultant współpracuję z ogólnopolską siecią poradni dietetycznych nad strategią marketingową i działaniami bieżącymi. Prowadzę działania dla wszystkich działów firmy – od poradni po sklep internetowy.

Województwo Pomorskie

Prowadziłem szkolenie i konsultowałem strategię związaną z promocją gospodarczą regionu.

Politechnika Wrocławska

Prowadziłem serię szkoleń dla uczelni, skupionych na tematyce mediów społecznościowych oraz pisaniu tekstów promocyjnych.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Prowadziłem szkolenie dla spółki skupione na tematyce mediów społecznościowych i skutecznej komunikacji z odbiorcami.

Partner Nieruchomości

Współpracuję jako konsultant i stworzyłem teksty na stronę internetową wiodącego developera województwa małopolskiego. Działam również przy promocji aplikacji Nawiguj.com.

Otomoto

Szkoliłem dział sprzedaży Otomoto z komunikacji oraz przygotowałem materiały edukacyjne do cyklu szkoleń z pisania ogłoszeń sprzedażowych, które obecnie są wykorzystywane do edukowania ogłoszeniodawców na portalu.

TVN

Prowadzę szkolenia dla jednej z największych telewizji w kraju.

Polska Agencja Prasowa

Przeprowadziłem audyt mediów społecznościowych oraz przeprowadziłem szkolenie.

Kujawsko-pomorskie

Jestem stałym współpracownikiem (konsultantem) województwa, regularnie pracując przy projektach strategicznych czy szkoleniowych.

Otodom

Prowadziłem projekt edukacyjny, którego celem było opracowanie reguł dobrego tworzenia ogłoszeń nieruchomości. Uzupełnieniem było szkolenie pracowników firmy. 

naTemat

Trwający kilka miesięcy projekt szkoleniowo-konsultacyjny, którego celem było wypracowanie innowacyjnych produktów reklamowych dla grupy oraz przeszkolenie pracowników z ich wdrożenia. 

ista

Odpowiadam za komunikację marki w mediach społecznościowych. 

BOŚ

Przeprowadziłem projekt edukacyjny dla klientów oraz grupy docelowej banku – serię webinarów o marketingu internetowym. 

Instytut Matki i Dziecka

Odpowiadam całościowo za jeden z portali Instytutu Matki i Dziecka – od jego stworzenia i administracji technicznej po tworzenie treści na sam portal, jak i media społecznościowe. 

ING

Tworzyłem materiały dla działu komunikacji wewnętrznej. 

neuca

Konsultowałem działania w mediach społecznościowych oraz szkoliłem pracowników w zakresie content marketingu. 

Kopalnia Soli Wieliczka

Prowadziłem szkolenie oraz pomagałem analizować i poprawiać kampanie marketingowe jednego z najsłynniejszych obiektów turystycznych w Polsce.

Uniwersytet Jagielloński

Byłem odpowiedzialny za kampanię rekrutacyjną całej uczelni w Google i mediach społecznościowych.

Collegium da Vinci

Prowadzę działania promocyjne uczelni w Google i social media, głównie kampanie PPC.

Lav Mag

Zajmuję się działaniami promocyjnymi w internecie jednego z największych outletów na Allegro.

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

Regularnie prowadzę szkolenia oraz audytuję działania marketingowe instytucji i jej partnerów.

Renault Warszawa

Szkolenie z prowadzenia kampanii na Facebooku

Wolters Kluwer

Szkolenie z copywritingu

Music Dealer

Jestem odpowiedzialny za działania promocyjne marki w internecie.

Camerimage

Podczas jednego z najbardziej znanych festiwali filmowych w Polsce byłem jurorem oceniającym spoty reklamowe, jak również przeprowadziłem szkolenie w zakresie promocji treści wideo w mediach społecznościowych i nie tylko. 

Polskapresse

Przeprowadziłem szkolenie w zakresie copywritingu, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb UX.

Instytut Badań Literackich

Nauka też potrzebuje promocji. Dlatego o marketingu i reklamie na Facebooku uczyłem IBL PAN.

Budlex

Prowadzimy kampanie reklamowe w internecie dla osiedli developera.

Ekopark

W ramach współpracy realizujemy kampanie na Facebooku i Google AdWords dla osiedli developera.

Craftware

Działania content marketingowe – od tworzenia treści po ich promocję.

Kalisz

Współpraca szkoleniowa oraz doradcza przy kampaniach promujących miasto. 

La Guel

Prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku.

Wolves Summit

Wspomagam komunikację i tworzę copy dla gdyńskich projektów Wolves Summit i The Sales Gate.

Viessmann

Prowadzę działania promocyjne dla Akademii Viessmann.

Zróbmy coś razem!

Porozmawiajmy, jak mogę Ci pomóc zwiększyć skuteczność działań marketingowych. Zadzwoń do mnie (886 147 563), napisz mejla (czesc@arturjablonski.com) lub wypełnij formularz poniżej.

  • Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest DIGITALK Artur Jabłoński z siedzibą w Bydgoszczy (85-009), ul. Dworcowa 13/36. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdują się tutaj