SKUTECZNA REKLAMA NA FACEBOOKU i INSTAGRAMIE

Naucz się tworzyć reklamy, które sprzedają

ZAPISZ SIĘ NA KURS
CZYTAJ WIĘCEJ

KURS ONLINE:

SKUTECZNA REKLAMA NA FACEBOOKU i INSTAGRAMIE 2024

Naucz się tworzyć reklamy, które sprzedają

KUP TERAZ
CZYTAJ WIĘCEJ

Chcesz wreszcie raz a dobrze poznać mechanizmy reklamy na Facebooku i Instagramie?

Dobrze skonfigurowana reklama na Facebooku i/lub Instagramie daje niesamowite wyniki i otwiera mnóstwo możliwości. Możesz ją precyzyjnie kierować do ludzi o konkretnych zainteresowaniach. Możesz dotrzeć do osób, które były na Twojej stronie, są w Twoim newsletterze czy są podobni do Twoich klientów. Jak to zrobić? Dowiesz się z mojego kursu.

Przeszkoliłem z reklamy na Facebooku i Instagramie
ponad 4500 osób
na warsztatach - wiem, jak o niej uczyć.

8 godzin materiałów wideo pozwoli Ci poznać meandry całego systemu.

Dzielę się z Tobą doświadczeniem, które zdobywałem latami - poznajesz sprawdzone techniki, które działają.

Schematy krok po kroku pomogą Ci usystematyzować działania i realizować cele.

Dzięki grupie na Facebooku i transmisjom live pozostaniesz na bieżąco z nowościami.

Nauczysz się nie tylko ustawiać kampanie, ale również analizować ich wyniki

i wprowadzać zmiany.

Skuteczna reklama na LinkedIn

Skuteczny Copywriting

Szkolenie stacjonarne: Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie

Dla kogo jest ten kurs?

Jeżeli jesteś…
przedsiębiorcą z branży B2B, to dzięki mojemu kursowi:

Icon
 • dowiesz się, jakie kampanie sprawdzą się w Twoim biznesie B2B,
 • zwiększysz wyniki biznesowe swojej firmy, dzięki działaniom płatnym,
 • będziesz w stanie ocenić i zweryfikować prowadzone przez Twoją agencję bądź podwykonawców działania marketingowe,
 • poznasz sprawdzone sprawdzone, gotowe do wdrożenia praktyki optymalizacyjne,
 • nauczysz się dobierać grupy docelowe odpowiadające profilowi Twoich potencjalnych klientów,
 • zaczniesz tworzyć angażujące treści i grafiki prezentujące Twoje usługi.

Jeżeli jesteś…
przedsiębiorcą z branży e-commerce, to dzięki mojemu kursowi:

Icon
 • dowiesz się, jakie kampanie sprawdzą się w Twoim sklepie e-commerce,
 • zwiększysz wyniki biznesowe swojego sklepu, dzięki działaniom płatnym,
 • będziesz w stanie ocenić i zweryfikować prowadzone przez Twoją agencję bądź podwykonawców działania marketingowe,
 • poznasz sprawdzone, gotowe do wdrożenia praktyki optymalizacyjne,nauczysz się dobierać grupy docelowe odpowiadające profilowi Twoich potencjalnych klientów,
 • zaczniesz tworzyć angażujące treści i grafiki prezentujące Twoje produkty.

Jeżeli jesteś…
marketerem, pracownikiem agencji reklamowej, freelancerem, to dzięki mojemu kursowi:

Icon
 • nauczysz się samodzielnie tworzyć reklamy na Facebooku i Instagramie,
 • poznasz sprawdzone praktyki optymalizacyjne, które podniosą efektywność Twoich działań w obrębie ekosystemu Facebooka,
 • będziesz w stanie ocenić i zweryfikować prowadzone przez Twoich podwykonawców działania marketingowe,
 • tworzyć angażujące treści i grafiki prezentujące produkty bądź usługi, które reklamujesz,
 • uporządkujesz swoją wiedzę oraz ułożysz powtarzalny proces pracy nad kampaniami,
 • dowiesz się, jak analizować wyniki prowadzonych przez Ciebie działań.

Jeżeli jesteś…
influencerem to dzięki mojemu kursowi:

Icon
 • zwiększysz zaangażowanie wśród swoich odbiorców,
 • zwiększysz zasięg treści, które udostępniasz w mediach społecznościowych,
 • zaczniesz tworzyć angażujące i kreatywne treści.

Widzisz na tej liście siebie?

W takim razie sięgnij po kurs!

OK, zapisuję się!

Opinie video

Click to play video
Click to play video

Co zawiera kurs?

8

GODZIN MATERIAŁÓW

MODUŁÓW SZKOLENIOWYCH

9

WIEDZA O KAMPANIACH NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE KROK PO KROKU

MODUŁ I: Wstęp do reklamy na Facebooku

Zaczynamy swoją przygodę od zrozumienia algorytmu i doboru celów reklamowych. Istotnym tematem będzie omówienie działania algorytmu reklamowego.


Na pewno kojarzysz, że tym, co odbiorcy widzą na Facebooku i Instagramie rządzą algorytmy. Podobnie jest z reklamami. Ile będą kosztować, ile osób je zobaczy - o tym wszystkim decyduje algorytm reklamowy. Masz jednak na te wyniki wpływ, jeżeli wybierzesz odpowiednie ustawienia. Co zatem musi zrobić? To druga ważna część naszego modułu pierwszego.


Druga część to omówienie struktury kampanii na Facebooku i Instagramie. Kojarzysz promowanie postów? To nie jedyna, a na pewno nie najbardziej skuteczna opcja reklamowa na Facebooku i Instagramie. Jest ich kilkanaście - to tak zwane cele reklamowe.


W zależności od tego, który wybierzesz, dotrzesz do innych osób! Działają też inaczej - część zachęca do rozmowy na Messengerze, część kieruje ludzi na stronę internetową. Inny cel należy wybrać, gdy promujemy sklep internetowy, a inny gdy zależy nam na wyświetleniach filmu wideo. Wszystkie cele omawiam więc na przykładach wykorzystania w różnych branżach.

MODUŁ II: Business Manager

Czy wiesz, że żeby w pełni wykorzystywać możliwości reklamowe Facebooka i Instagrama musisz założyć specjalne, dodatkowe konto -tak zwany Menadżer Firmy (Business Manager) - a następnie podpiąć do niego swój fanpage, profil, konto reklamowe?


To proces, który wydaje się prosty, a w praktyce gubi się w nim większość przedsiębiorców. Ten moduł przeprowadzi Cię krok po kroku przez konfigurację Business Managera i podpinanie do niego tak Ciebie, jak i Twoich pracowników i współpracowników.

MODUŁ III: Zestaw reklamowy krok po kroku

Zestaw reklam to miejsce, gdzie wybierasz grupę odbiorców. Na Facebooku i Instagramie istnieją tysiące sposobów docierania do potencjalnych klientów. Na szczęście nie ma potrzeby, żeby uczyć się ich wszystkich! Przez lata ja i mój zespół opracowaliśmy skuteczne strategie dobierania grup docelowych do kampanii. W zależności od Twojego biznesu będą to różne metody, dlatego w kursie omawiam przykłady dedykowane poszczególnym branżom.


O jakich ustawieniach będzie mowa? O takich, które prowokują najwięcej pytań. Czy lepiej ustawiać reklamy na całą Polskę czy dzielić wyświetlenia na konkretne lokalizacje? Jak dobierać zainteresowania - i czym one w ogóle są? Jak wyświetlać reklamę tylko na Instagramie czy w relacjach? Które umiejscowienia reklam - Facebook, Instagram, a może Messenger - sprzedają najlepiej i kiedy? Jak znaleźć swoją grupę docelową?


To również moduł, w którym bardzo mocno skupiamy się na budżecie. Inne strategie musi przyjąć firma, która planuje wydawać na promocję 20 złotych dziennie, a inne taka, która wydaje setki czy tysiące. Omawiam więc, jak dobierać ustawienia w zależności od budżetu - na czym się skupić, które ustawienia są najważniejsze, na jak długo puszczać reklamę.

MODUŁ IV: GRUPA NIESTANDARDOWYCH ODBIORCÓW

Grupy odbiorców, które stworzysz w oparciu o moduł II to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Punktem dojścia - najbardziej zaawansowanymi technikami - są tak zwane grupy niestandardowych odbiorców.


Te grupy bazują na danych, które Ty dostarczasz Facebookowi i Instagramowi. W jaki sposób? Na przykład mogą to być osoby, które są Twoimi fanami, komentują Twoje wpisy na Instagramie, oglądają Twoje filmy, uczestniczą w Twoich wydarzeniach… przykłady można mnożyć!


Każda taka osoba może być odbiorcą Twoich reklam nawet rok po tym, jak weszła na Twój profil. Pomyśl tylko, ile możliwości dotarcia do Twojej grupy docelowej to daje!


Co więcej, możesz poprosić Facebooka i Instagrama by na podstawie tej grupy sami znaleźli ci innych, podobnych odbiorców. Potencjalnych klientów!


W tym module omawiam, jak tworzyć tego typu grupy i jak je skutecznie wykorzystać.

MODUŁ V: Remarketing na Facebooku i Instagramie (Piksel Facebooka)

Piksel Facebooka to fragment kodu, który umieszcza się na stronie internetowej. Po co? Ponieważ dzięki temu możesz później docierać ze swoją reklamą - tak na Facebooku, jak i na Instagramie - do osób, które odwiedziły Twoją witrynę. Tak właśnie działa remarketing. Ten moduł nauczy Cię, jak konfigurować takie reklamy.


Ale to nie wszystko. Piksel pozwala Ci również dowiedzieć się, jak skuteczne są Twoje reklamy. Ilu klientów pozyskałeś przez Facebooka, a ilu przez Instagram? Ile pieniędzy wydali w Twoim sklepie internetowym? Ile kontaktów do klientów wpadło do Ciebie przez formularz na stronie dzięki reklamom? Piksel mierzy to wszystko.


Oczywiście mierzy, jeśli będzie odpowiednio zainstalowany i skonfigurowany. Jest na to kilka sposobów - omawiam je w tym module.

MODUŁ VI: KREACJA

Nawet najlepiej dobrana grupa docelowa nic od Ciebie nie kupi, jeśli nie przekonasz jej do siebie właściwym komunikatem, czyli reklamą. Dlatego osobny moduł poświęciłem na omówienie na przykładach, w jaki sposób tworzyć angażujące i skuteczne kreacje. Osobno rozmawiamy o grafikach i filmach - jak je projektować, jak powinny wyglądać, by przyciągać uwagę - a osobno o tekstach (jak pisać językiem korzyści, jak zbijać obiekcje klienta, itd.).


W tym module omawiam też różne rodzaje formatów reklamowych wraz ze szczegółami. Kiedy wybrać film, a kiedy grafikę? Który z formatów sprawdza się lepiej? Czy szykować osobne reklamy na Facebook i na Instagram, a może w ogóle się tym nie przejmować? To tylko wybrane pytania, na które uzyskasz odpowiedź właśnie w tym module.

MODUŁ VII: Analiza

Puściłeś reklamę. Co dalej? Po czym poznać, że przynosi efekty? Jak długo trzeba na nie czekać? A jeśli efektów nie ma, to jak odkryć przyczynę ich braku?


Analiza reklam to najważniejsza i najtrudniejsza część całego procesu. W tym module dzielę się z Tobą wypracowanym przeze mnie na potrzeby pracy z moimi klientami modelem analizy, który pozwala ustalić, co należy zrobić, by zoptymalizować i poprawić skuteczność swoich reklam. Dowiesz się, kiedy należy zmienić ustawienia grupy docelowej (lub szukać nowej), a kiedy winę ponosiła kreacja i musisz coś w niej zmienić.MODUŁ VIII: Tricki i porady

Moduł, w którym dzielę się sztuczkami optymalizacyjnymi, do których dochodziłem przez lata. Każdy chciałby poznać niezawodne magiczne triki. Powiem od razu: takich nie ma. Są natomiast pewne metody uruchamiania reklam, które charakteryzują się ponadprzeciętną skutecznością. Wykorzystują bowiem pewne luki w algorytmie lub zaawansowaną wiedzę o jego działaniu. Takie pomysły i taktyki omawiam w tym module.


To również moduł, w którym na bieżąco pojawiają się informacje i lekcje na temat nowych funkcji reklamowych wprowadzanych przez Facebooka i Instagram wraz z omówienie ich skuteczności na przykładach z mojej praktyki.

MODUŁ IX: Q&A

Jak często analizować i wprowadzać zmiany w kampaniach reklamowych na Facebooku i Instagramie? Ile budżetu przeznaczyć na kampanie remarketingowe? Jak docierać wyłącznie do zimnego ruchu?


Moduł IX szkolenia “Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie 2024” to odpowiedzi na pytania, które zadają mi osoby pojawiające się na szkoleniach, wykładach i spotkaniach. Zawarte w nim lekcje są idealnym uzupełnieniem wcześniejszych materiałów i pozwolą Ci w pełni wykorzystać pozyskaną dotychczas wiedzę, by jak najlepiej zrozumieć te mechanizmy działań marketingowych, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się skomplikowane.


Tak jak pozostałe moduły - będzie on na bieżąco aktualizowany o kolejne lekcje.

CERTYFIKAT

Po ukończeniu kursu

wystawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Chcę wziąć udział

Uczę innych,

bo sam umiem to robić

Wiem, co myślisz. Ten co coś umie, to to robi. Ten, co nie umie - uczy tego innych. Stary dowcip, prawda? Powiem Ci szczerze, dużo w nim prawdy. Ja jednak wiem, o czym mówię i mam na to dowody.

Reklamą na Facebooku i Instagramie osobiście zajmuję się od wielu lat. Cztery lata temu założyłem własną agencję i wraz z zespołem zamieniam dla klientów kliknięcia w złotówki. Operujemy budżetami najróżniejszej skali - od setek złotych po setki tysięcy - mając proste cele: zwiększać sprzedaż, generować leady, budować markę.


Spójrz tylko na te wyniki. Kampanie, które uruchamiamy przynoszą kilkudziesięciokrotne zwroty.

Lista lekcji kursu Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie 2024

Wstęp do reklamy na Facebooku

Moduł I

I.1. Reklama na Facebooku to nie tylko promowanie postów.

I.2. Struktura reklamy na Facebooku: Kampania, Zestaw Reklam, Reklamy

I.3. Nowy wyglad menedżera reklam - cele reklamowe

I.4. Nowe cele reklamowe

I.5 Cel reklamowy: Rozpoznawalność + zasięg

I.6 Cel reklamowy: Ruch

I.7 Cel reklamowy: Aktywność

I.8 Cel reklamowy: Promocja aplikacji

I.9 Cel reklamowy: Wyświetlanie filmów

I.10 Cel reklamowy: Wiadomości

I.11 Cel reklamowy: Pozyskiwanie Kontaktów

I.12 Cel reklamowy: Ruch w firmie

I.13 Cel reklamowy: Sprzedaż z katalogu

I.14 Cel reklamowy: Kowersje

Business Manager

Moduł II

II.1. Czym jest Business Manager

II.2. Dodawanie osób do Business Managera

II.3. Dodawanie fanpage’a do BM i przypisywanie ról

II.4. Tworzenie i dodawanie konta reklamowego

II.5. Dodawanie konta na IG do Business Managera

II.6. Jak przejść z Meta Business Suite do Menedżera firmy?

II.7. Jak przejść z Meta Business Suite do Menedżera reklam?

II.8. Jak zweryfikować domenę w Menedżer firmy 

II.9. Cel reklamowy: Zasady reklamy na FB – co wolno, a czego nie wolno

Zestaw reklamowy krok po kroku

Moduł III

Wstęp do modułu

III.1. Krótkie omówienie co jest czym na poziomie zestawu reklam

III.2. Lokalizacja – dobre ustawienia

III.3. Wiek – dobre ustawienia

III.4. Języki – Dlaczego ta opcja jest przydatna?

III.5. Jak dobrze wybrać zainteresowania

III.6. Zawężanie i rozszerzanie grupy

III.7. Zachowania – jak je wykorzystać

III.8. Jak stosować Wykluczenia

III.9. Umiejscowienia

III.10 Operowanie budżetem – dzienny vs całkowity

III.11. Reklamowanie się w konkretnych czasokresach

III.12 Zaawansowane wykluczenia

III.13 Grupy podobne kontra zainteresowania (wykluczanie)

IV.1 Czym są grupy niestandardowych odbiorców?

IV.2. Rodzaje grup niestandardowych odbiorców

IV.3. Precyzowanie i nakładanie się grup niestandardowych odbiorców

IV.4. Grupy podobnych odbiorców – czym są i jak z nich korzystać

IV.5. Grupy niestandardowych odbiorców – fanpage na FB

IV.6. Grupy niestandardowych odbiorców – profil na IG

IV.7. Grupy niestandardowych odbiorców – wideo

IV.8. Grupy oparte o wydarzenia – własne, ale i cudze!

Grupa niestandardowych odbiorców

Moduł IV

Wstęp do modułu.

V.1.Czym jest piksel Facebooka

V.2. Jak stworzyć piksel Facebooka?

V.3 API konwersji - co to jest? 

V.4. API konwersji - jak włączyć?

V.5. Instalacja piksela Facebooka 

V.6. Polecane wtyczki do instalacji pixela Facebooka

V.7. Instalacja API konwersji na Shopify

V.8. Instalacja API konwersji na PrestaShop

V.9. Piksel Facebooka – czym są zdarzenia

V.10. Piksel Facebooka – instalacja zdarzeń

V.11. Konwersje niestandardowe

V.12. Weryfikacja instalacji piksela

V.13. Remarketing po czasie na stronie – konfiguracja via Facebook

V.14. Remarketing po liczbie wizyt na stronie

Remarketing na Facebooku i Instagramie (Piksel Facebooka)

Moduł V

Wstęp do modułu

VI.1. Tworzenie reklamy krok po kroku

VI.2. Kreacje - najczęstsze błędy

VI.3. Kreacje dobre praktyki

VI.4. Jak pisać skuteczne teksty reklam

VI.5. Jak ustawić kampanie z celem na ruch na Instagram Stories

VI.6. Jak ustawić kampanie z celem na ruch na Instagram Reels 

VI.7. Jak stworzyc reklamę karuzelową? [krok po kroku]

VI.8. Lead Ads, czyli formularze kontaktowe

VI.9. Przydatne narzędzia do samodzielnego projektowania reklam.

Kreacja

Moduł VI

Wstęp do modułu.

VII.1. Co jest gdzie w menadżerze reklam?

VII.2. Jak analizować reklamy?

VII.3. Kolumny niestandardowe

VII.4. Jak mierzyć współczynnik konwersji w managerze reklam

VII.5. Częstotliwość

VII.6. Czym są reguły automatyczne?

VII.7. Trzy polecane reguły automatyczne

VII.8. Automatyczne tagowanie

VII.9. Mikrokonwersje

Analiza

Moduł VII

Wstęp do modułu.

VIII.1. Optymalizacja budżetu na poziomie kampanii

VIII.2. Odświeżanie kampanii i zestawów reklam

VIII.3. Unikatowy zasięg dzienny

VIII.4. Ukryte zainteresowania

VIII.5. Jak zrobić reklamę na pozyskiwanie obserwujacych na Instagramie

VIII.6. Jak stworzyć katalog produktów na woocommerce?

VIII.7. Targetowanie wąskie vs ogólne

VIII.8. Cele kampanii a optymalizacja FB i IG

VIII.9 Jak dotrzeć reklamą do nieaktywnych fanów

VIII.10. Jak pozyskiwać wartościowych fanów za pomocą reklamy

VIII.11. Post ID

Tricki i porady

Moduł VIII

PODZIĘKOWANIE

IX.1. Jak często wprowadzać zmiany w kampaniach?

IX.2. Ile przeznaczyć na remarketing?

IX.3. Jak docierać wyłącznie do zimnego ruchu?

IX.4. Konto reklamowe zablokowane – co robić?

IX.5. Jaką pierwszą kampanię uruchomić?

Q&A

Moduł IX

O mnie

Nazywam się Artur Jabłoński. Jestem twórcą i właścicielem agencji digitalk. Tworzę skuteczne kampanie reklamowe w internecie. Zajmuję się głównie PPC (Pay Per Click), czyli reklamami na Facebooku i Instagramie, Linkedinie, Google Ads, itd.

Prowadzę również szkolenia. Na sali spędziłem już ponad 6967 godzin, edukując kilka tysięcy przedsiębiorców i marketerów w głównie w zakresie reklamy na Facebooku i w social media.


To do mnie inne agencje wysyłają swoich pracowników, by nauczyli się tworzyć reklamy.


Prowadziłem szkolenia i realizowałem kampanie dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury czy urzędy. Moi klienci to m.in. TVN, naTemat, Otomoto, Otodom, Allegro, SKANSKA, NEUCA, Sphinx, Województwo Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie, czy Instytut Matki i Dziecka.


Jestem również autorem bestsellerów biznesowych ("Skuteczna reklama na Facebooku" i "Jak pisać, żeby chcieli czytać") oraz jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com. Co miesiąc czyta go blisko 90 tysięcy ludzi.


Ponadto wykładam na studiach podyplomowych Wyższych Szkół Bankowych, WSAiB w Gdyni oraz Politechniki Białostockiej. Występuję jako prelegent na największych konferencjach o marketingu w Polsce.

Nie czekaj!

Już dziś naucz się tworzyć skuteczne reklamy na Facebooku i Instagramie

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Odbierz

3 darmowe lekcje

kursu "Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie 2024"

Wybrałem dla Ciebie 3 darmowe lekcje,

które pozwolą Ci się z nim zapoznać

- wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy.

Pobieram darmowe lekcje

Jak dokładnie wygląda kurs?

Kurs składa się z materiałów wideo. Całość dostępna jest na dedykowanej platformie, która jest regularnie aktualizowana wraz ze zmianami systemu reklamowego Facebooka.

Jak ona wygląda? Dowiesz się z tego filmu:

Click to play video

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

+5500

tyle osób

już wzięło udział

w moich kursach!

Kurs to tylko jeden z moich projektów. Przede wszystkim jestem praktykiem. Prowadzę kampanie dla klientów z najróżniejszych branż. Poznaj opinie niektórych z nich. Więcej opinii znajdziesz tutaj.

Gorąco polecam usługi digitalk. Po ponad roku współpracy mogę śmiało stwierdzić, że w 100% wpisują się w moje oczekiwania. Tworzone przez nich reklamy są tożsame z wypracowaną przez nas strategią.


Współpraca z nimi opiera się przede wszystkim na partnerstwie i zrozumieniu indywidualnych potrzeb mojego biznesu.


Na docenienie zasługuje też codzienna praca. Jesteśmy w bieżącym kontakcie, widzę też, że są proaktywni, wychodząc z inicjatywą i ciągle optymalizując reklamy, aby sprzedaż była jak największa. Dzięki działaniom podjętym przez digitalk dwukrotnie zwiększyliśmy zyski, jednocześnie zmniejszając budżet! Z czystym sumieniem mogę polecić i zarekomendować współpracę z tak świetnym partnerem biznesowym, jakim jest firma digitalk.

JACEK KOTOWSKI

La Cava

ŁUKASZ PICHOLA

pracuj.pl

Agencja digitalk bardzo sprawnie przeprowadziła audyt naszych kampanii, wskazując zarówno mocne strony jak i rzeczy, które warto byłoby poprawić, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki. Wszystkie rekomendacje agencji sprawdziły się i pomogły osiągnąć nam ok. 60% wzrosty konwersji w kampaniach.


Konsultanci wykazali się także dużym zrozumieniem biznesowym, kiedy tłumaczyliśmy że czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić ze względu na obostrzenia prawne w naszej firmie lub inne czynniki.


Kontakt był bardzo sprawny, współpraca ułożona. Bardzo polecam.

Nawiązanie współpracy z agencją digitalk było jedną z lepszych decyzji. Jestem pod dużym wrażeniem ich wiedzy w zakresie projektowania, planowania i wdrażania kampanii reklamowych, w tym skuteczności i wiedzy reklam w Google, na Facebooku i Instagramie. Pomogli nam rozwinąć znacząco działania dla dwóch naszych spółek.

Radek Drzewiecki

Leanpassion Group

PATRYK ŚLIWIŃSKI

BC Diets

Zespół digitalk to profesjonaliści, którzy dzięki swoim doświadczeniom są w stanie efektywnie zmienić losy kampanii w trakcie jej trwania. Nie boją się nowych wyzwań oraz słuchają feedbacku klienta.

Zespołowi digitalk zależy, a co ważniejsze: zaangażowanie nie słabnie w czasie. Szlachetna Paczka to wymagający projekt – nie sprzedajemy produktu, w kreacjach chcemy być delikatni i odpowiedzialni, a dysponując środkami darczyńców – nie możemy pozwalać sobie na wydatki, które na koniec dnia nie przekładają się na pomoc. Digitalk doskonale to rozumie, bo – tylko i aż – doskonale potrafi zrozumieć potrzeby swoich klientów. A później przekuć je na świetne wyniki.

Konrad Kruczkowski

Szlachetna Paczka

JUSTYNA KOCLEJDA

Drogeria Pigment

Współpraca z agencją digitalk opiera się przede wszystkim na partnerstwie i uwzględnieniu indywidualnych potrzeb danego biznesu. Przygotowywane przez nich kampanie reklamowe są spójne z przyjętą przez nas strategią, a bieżąca praca nad ich optymalizacją opiera się na dobrej komunikacji i przemyślanych działaniach pod konkretne akcje marketingowe. Dzięki działaniom podjętym przez digitalk odnotowaliśmy 9% wzrost współczynnika ROAS z reklam Facebook Ads nastawionych na konwersję w porównaniu do analogicznego okresu.

Kupując ten kurs online otrzymujesz

dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

przeznaczonej wyłącznie dla kursantów.


Potrzebujesz indywidualnej porady?

Ta grupa jest właśnie dla Ciebie.


Czekam tam na Ciebie

wraz z kilkunastoma specjalistami z digitalk,

którzy gotowi są pomóc Ci rozwiązać ewentualny problem

3 100

Ponad

kursantów

dzieli się swoimi

doświadczeniami

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymujesz

od razu po zakupie!

Ostatnia aktualizacja:

21 listopada 2023

Regularnie pojawiają się

nowe materiały

Wybrane firmy, z którymi współpracowałem

Zamów kurs

SKUTECZNA REKLAMA NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE 2024

KURS ONLINE

 • 8 godzin materiałów
 • nielimitowany dostęp przez rok
 • zamknięta grupa TYLKO dla uczestników kursu
 • regularne aktualizacje kursu - będziesz na bieżąco z nowościami na FB i IG.

659

ZAPISZ SIĘ NA KURS

brutto

535,77 zł

netto

KURS ONLINE

 • 8 godzin materiałów
 • nielimitowany dostęp przez rok
 • zamknięta grupa TYLKO dla uczestników kursu
 • regularne aktualizacje kursu - będziesz na bieżąco z nowościami na FB i IG.

659

ZAPISZ SIĘ NA KURS

brutto

535,77 zł

netto

brutto

699

BIORĘ PAKIET

KURS ONLINE

+ książka

 • W pakiecie otrzymasz:
 • nielimitowany dostęp do kursu przez rok
 • Książkę "Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie" (wysyłamy na adres podany w zamówieniu kursu kurierem Inpost)
 • darmowa dostawa książki

Wystawiam FV. Potrzebujesz proformy? Kupujesz z zagranicy?

Napisz na szkolenia@digitalk.pl

Nowe sposoby płatności za kurs

Twisto

kup teraz

i zapłać za 30 dni

Raty

do 10 rat 0%

BLIK

płatność kodem
Twojego banku

FAQ

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp otrzymujesz od razu po zakupie - na Twojej skrzynce wylądują mejle z loginem i hasłem, jak również instrukcją logowania się do platformy kursowej.

Czy kurs online jest aktualizowany?

Tak, kurs online Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie 2024 jest na bieżąco aktualizowany - w oparciu o wszystkie najważniejsze zmiany, jakie wprowadza Facebook.

Co jeśli będę mieć pytania w trakcie trwania kursu online Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie 2024?

Kupując kurs Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie 2024 otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Tam, zarówno specjaliści mojej agencji digitalk, jak i jej członkowie, z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania.

Jak długo będę mieć dostęp do materiałów z kursu online?

Kupując kurs Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie 2024 otrzymujesz roczny dostęp do zawartych w nim materiałów.

Jesteśmy jednostką, która jest zwolniona z VAT-u. Czy możemy otrzymać taką fakturę?

Tak, po podpisaniu stosownego oświadczenia, którego wzór prześlemy.

Czy po zakończeniu kursu online Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie 2024 otrzymam certyfikat?

Tak, na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Nie mogę zapłacić przelewem. Czy mogę opłacić kurs online na podstawie faktury pro formy?

Tak. W takim wypadku skontaktuj się z Agnieszką: szkolenia@digitalk.pl

Napisz do mnie

ZNAJDŹ MNIE W SOCIAL MEDIA

WYŚLIJ DO MNIE WIADOMOŚĆ

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest DIGITALK Artur Jabłoński z siedzibą w Bydgoszczy (85-009), ul. Dworcowa 13/36. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdują się tutaj.

Ta strona korzysta z cookies, bo kto nie lubi ciastek? Ona też lubi. | Regulamin

WRÓĆ DO GÓRY!
Strona internetowa nale?y do DIGITALK Artur Jab?o?ski z siedzib? w Bydgoszczy (85-009), ul. Dworcowa 13/36 - Administratora danych. U?ywa technologii, takich jak pliki cookies (tzw. ciasteczka) niezb?dnych do jej funkcjonowania w zakresie zarz?dzania bezpiecze?stwem lub dost?pno?ci?. Administrator mo?e korzysta? z plików cookies przechowywanych w Twojej przegl?darce, aby przetwarza? dane osobowe w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa si? przede wszystkim poprzez ustawienia Twojej przegl?darki. Wi?cej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przys?uguj?cych w zwi?zku z tym prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatno?ci
WIĘCEJ