SKUTECZNA REKLAMA NA FACEBOOKU i INSTAGRAMIE

Naucz się tworzyć reklamy, które sprzedają

ZAPISZ SIĘ NA KURS
CZYTAJ WIĘCEJ

Chcesz wreszcie raz a dobrze poznać mechanizmy reklamy na Facebooku i Instagramie?

Dobrze skonfigurowana reklama na Facebooku i/lub Instagramie daje niesamowite wyniki i otwiera mnóstwo możliwości. Możesz ją precyzyjnie kierować do ludzi o konkretnych zainteresowaniach. Możesz dotrzeć do osób, które były na Twojej stronie, są w Twoim newsletterze czy są podobni do Twoich klientów. Jak to zrobić? Dowiesz się z mojego kursu.

Przeszkoliłem z reklamy na Facebooku i Instagramie ponad 4500 osób na warsztatach - wiem, jak o niej uczyć.

7 godzin materiałów wideo pozwoli Ci poznać meandry całego systemu.

Dzielę się z Tobą doświadczeniem, które zdobywałem latami - poznajesz sprawdzone techniki, które działają.

Schematy krok po kroku pomogą Ci usystematyzować działania i realizować cele.

Dzięki grupie na Facebooku i transmisjom live pozostaniesz na bieżąco z nowościami.

Nauczysz się nie tylko ustawiać kampanie, ale również analizować ich wyniki i wprowadzać zmiany.

Dla kogo jest ten kurs?

przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki biznesowe dzięki płatnym reklamom na Facebooku i Instagramie,

marketerów, pracowników agencji reklamowych, freelancerów – osób, które samodzielnie puszczają reklamy na Facebooku i Instagramie i chcą to robić skuteczniej lub nadzorują działania innych i chcą wiedzieć, jak kontrolować i rozliczać ich pracę,

influencerów, którzy chcą zwiększyć zaangażowanie i zasięgi swoich treści,

początkujących, którzy chcą opanować wreszcie reklamę na Facebooku i Instagramie, ale również i doświadczonych, którzy czują, że potrzebują uporządkować swoją wiedzę oraz ułożyć powtarzalny proces pracy nad kampaniami,

Widzisz na tej liście siebie?

W takim razie sięgnij po kurs!

OK, zapisuję się!

Co zawiera kurs?

7

GODZIN MATERIAŁÓW

MODUŁÓW SZKOLENIOWYCH

7

WIEDZA O KAMPANIACH NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE KROK PO KROKU

Moduł I

Od menadżera firmy po ustawienia konta

Zaczynamy swoją przygodę od trzech rzeczy: konfiguracji kont, zrozumienia algorytmu i doboru celów reklamowych.


Czy wiesz, że żeby w pełni wykorzystywać możliwości reklamowe Facebooka i Instagrama musisz założyć specjalne, dodatkowe konto -tak zwany Menadżer Firmy (Business Manager) - a następnie podpiąć do niego swój fanpage, profil, konto reklamowe? To proces, który wydaje się prosty, a w praktyce gubi się w nim większość przedsiębiorców. Ten moduł przeprowadzi Cię krok po kroku przez konfigurację Business Managera i podpinanie do niego tak Ciebie, jak i Twoich pracowników i wspołpracowników.


Drugim istotnym tematem będzie omówienie działania algorytmu reklamowego. Na pewno kojarzysz, że tym, co odbiorcy widzą na Facebooku i Instagramie rządzą algorytmy. Podobnie jest z reklamami. Ile będą kosztować, ile osób je zobaczy - o tym wszystkim decyduje algorytm reklamowy. Masz jednak na te wyniki wpływ, jeżeli wybierzesz odpowiednie ustawienia. Co zatem musi zrobić? To druga ważna część naszego modułu pierwszego.


Trzecia część to omówienie struktury kampanii na Facebooku i Instagramie. Kojarzysz promowanie postów? To nie jedyna, a na pewno nie najbardziej skuteczna opcja reklamowa na Facebooku i Instagramie. Jest ich kilkanaście - to tak zwane cele reklamowe. W zależności od tego, który wybierzesz, dotrzesz do innych osób! Działają też inaczej - część zachęca do rozmowy na Messengerze, część kieruje ludzi na stronę internetową. Inny cel należy wybrać, gdy promujemy sklep internetowy, a inny gdy zależy nam na wyświetleniach filmu wideo. Wszystkie cele omawiam więc na przykładach wykorzystania w różnych branżach.

Moduł II

Zestaw reklamowy krok po kroku

Zestaw reklam to miejsce, gdzie wybierasz grupę odbiorców. Na Facebooku i Instagramie istnieją tysiące sposobów docierania do potencjalnych klientów. Na szczęście nie ma potrzeby, żeby uczyć się ich wszystkich! Przez lata ja i mój zespół opracowaliśmy skuteczne strategie dobierania grup docelowych do kampanii. W zależności od Twojego biznesu będą to różne metody, dlatego w kursie omawiam przykłady dedykowane poszczególnym branżom.


O jakich ustawieniach będzie mowa? O takich, które prowokują najwięcej pytań. Czy lepiej ustawiać reklamy na całą Polskę czy dzielić wyświetlenia na konkretne lokalizacje? Jak dobierać zainteresowania - i czym one w ogóle są? Jak wyświetlać reklamę tylko na Instagramie czy w relacjach? Które umiejscowienia reklam - Facebook, Instagram, a może Messenger - sprzedają najlepiej i kiedy? Jak znaleźć swoją grupę docelową?


To również moduł, w którym bardzo mocno skupiamy się na budżecie. Inne strategie musi przyjąć firma, która planuje wydawać na promocję 20 złotych dziennie, a inne taka, która wydaje setki czy tysiące. Omawiam więc, jak dobierać ustawienia w zależności od budżetu - na czym się skupić, które ustawienia są najważniejsze, na jak długo puszczać reklamę.

Moduł III

Grupa niestandardowych odbiorców

Grupy odbiorców, które stworzysz w oparciu o moduł II to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Punktem dojścia - najbardziej zaawansowanymi technikami - są tak zwane grupy niestandardowych odbiorców.


Te grupy bazują na danych, które Ty dostarczasz Facebookowi i Instagramowi. W jaki sposób? Na przykład mogą to być osoby, które są Twoimi fanami, komentują Twoje wpisy na Instagramie, oglądają Twoje filmy, uczestniczą w Twoich wydarzeniach… przykłady można mnożyć!


Każda taka osoba może być odbiorcą Twoich reklam nawet rok po tym, jak weszła na Twój profil. Pomyśl tylko, ile możliwości dotarcia do Twojej grupy docelowej to daje!


Co więcej, możesz poprosić Facebooka i Instagrama by na podstawie tej grupy sami znaleźli ci innych, podobnych odbiorców. Potencjalnych klientów!


W tym module omawiam, jak tworzyć tego typu grupy i jak je skutecznie wykorzystać.

Moduł IV

Remarketing
na Facebooku
i Instagramie
(Piksel Facebooka)

Piksel Facebooka to fragment kodu, który umieszcza się na stronie internetowej. Po co? Ponieważ dzięki temu możesz później docierać ze swoją reklamą - tak na Facebooku, jak i na Instagramie - do osób, które odwiedziły Twoją witrynę. Tak właśnie działa remarketing. Ten moduł nauczy Cię, jak konfigurować takie reklamy.


Ale to nie wszystko. Piksel pozwala Ci również dowiedzieć się, jak skuteczne są Twoje reklamy. Ilu klientów pozyskałeś przez Facebooka, a ilu przez Instagram? Ile pieniędzy wydali w Twoim sklepie internetowym? Ile kontaktów do klientów wpadło do Ciebie przez formularz na stronie dzięki reklamom? Piksel mierzy to wszystko.


Oczywiście mierzy, jeśli będzie odpowiednio zainstalowany i skonfigurowany. Jest na to kilka sposobów - omawiam je w tym module.

Moduł V

Kreacja

Nawet najlepiej dobrana grupa docelowa nic od Ciebie nie kupi, jeśli nie przekonasz jej do siebie właściwym komunikatem, czyli reklamą. Dlatego osobny moduł poświęciłem na omówienie na przykładach, w jaki sposób tworzyć angażujące i skuteczne kreacje. Osobno rozmawiamy o grafikach i filmach - jak je projektować, jak powinny wyglądać, by przyciągać uwagę - a osobno o tekstach (jak pisać językiem korzyści, jak zbijać obiekcje klienta, itd.).


W tym module omawiam też różne rodzaje formatów reklamowych wraz ze szczegółami. Kiedy wybrać film, a kiedy grafikę? Który z formatów sprawdza się lepiej? Czy szykować osobne reklamy na Facebook i na Instagram, a może w ogóle się tym nie przejmować? To tylko wybrane pytania, na które uzyskasz odpowiedź właśnie w tym module.

Moduł VI

Optymalizacja
i analiza

Puściłeś reklamę. Co dalej? Po czym poznać, że przynosi efekty? Jak długo trzeba na nie czekać? A jeśli efektów nie ma, to jak odkryć przyczynę ich braku?


Analiza reklam to najważniejsza i najtrudniejsza część całego procesu. W tym module dzielę się z Tobą wypracowanym przeze mnie na potrzeby pracy z moimi klientami modelem analizy, który pozwala ustalić, co należy zrobić, by zoptymalizować i poprawić skuteczność swoich reklam. Dowiesz się, kiedy należy zmienić ustawienia grupy docelowej (lub szukać nowej), a kiedy winę ponosiła kreacja i musisz coś w niej zmienić.


To również moduł, w którym na bieżąco pojawiają się informacje i lekcje na temat nowych funkcji reklamowych wprowadzanych przez Facebooka i Instagram wraz z omówienie ich skuteczności na przykładach z mojej praktyki.

Moduł VII

Nowości, zmiany, sztuczki

Bonusowy moduł, w którym dzielę się sztuczkami optymalizacyjnymi, do których dochodziłem przez lata. Każdy chciałby poznać niezawodne magiczne triki. Powiem od razu: takich nie ma. Są natomiast pewne metody uruchamiania reklam, które charakteryzują się ponadprzeciętną skutecznością. Wykorzystują bowiem pewne luki w algorytmie lub zaawansowaną wiedzę o jego działaniu. Takie pomysły i taktyki omawiam w tym module.

CERTYFIKAT

Po ukończeniu kursu

wystawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Chcę wziąć udział

Uczę innych,

bo sam umiem to robić

Wiem, co myślisz. Ten co coś umie, to to robi. Ten, co nie umie - uczy tego innych. Stary dowcip, prawda? Powiem Ci szczerze, dużo w nim prawdy. Ja jednak wiem, o czym mówię i mam na to dowody.

Reklamą na Facebooku i Instagramie osobiście zajmuję się od wielu lat. Cztery lata temu założyłem własną agencję i wraz z zespołem zamieniam dla klientów kliknięcia w złotówki. Operujemy budżetami najróżniejszej skali - od setek złotych po setki tysięcy - mając proste cele: zwiększać sprzedaż, generować leady, budować markę.


Spójrz tylko na te wyniki. Kampanie, które uruchamiamy przynoszą kilkudziesięciokrotne zwroty.

O mnie

Nazywam się Artur Jabłoński. Jestem twórcą i właścicielem agencji digitalk. Tworzę skuteczne kampanie reklamowe w internecie. Zajmuję się głównie PPC (Pay Per Click), czyli reklamami na Facebooku i Instagramie, Linkedinie, Google Ads, itd.

Prowadzę również szkolenia. Na sali spędziłem już ponad 4000 godzin, edukując kilka tysięcy przedsiębiorców i marketerów w głównie w zakresie reklamy na Facebooku i w social media.


To do mnie inne agencje wysyłają swoich pracowników, by nauczyli się tworzyć reklamy.


Prowadziłem szkolenia i realizowałem kampanie dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury czy urzędy. Moi klienci to m.in. TVN, naTemat, Otomoto, Otodom, Allegro, SKANSKA, NEUCA, Sphinx, Województwo Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie, czy Instytut Matki i Dziecka.


Jestem również autorem bestsellerów biznesowych ("Skuteczna reklama na Facebooku" i "Jak pisać, żeby chcieli czytać") oraz jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com. Co miesiąc czyta go blisko 90 tysięcy ludzi.


Ponadto wykładam na studiach podyplomowych Wyższych Szkół Bankowych, WSAiB w Gdyni oraz Politechniki Białostockiej. Występuję jako prelegent na największych konferencjach o marketingu w Polsce.

Nie czekaj!

Już dziś naucz się tworzyć skuteczne reklamy na Facebooku i Instagramie

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Jak dokładnie wygląda kurs?

Kurs składa się z materiałów wideo. Całość dostępna jest na dedykowanej platformie, która jest regularnie aktualizowana wraz ze zmianami systemu reklamowego Facebooka.

Jak ona wygląda? Dowiesz się z tego filmu:

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

2473

tyle osób

już wzięło udział

w moim kursie!

Kurs to tylko jeden z moich projektów. Przede wszystkim jestem praktykiem. Prowadzę kampanie dla klientów z najróżniejszych branż. Poznaj opinie niektórych z nich. Więcej opinii znajdziesz tutaj.

Projekty digitalk są skuteczne. Nasz partner współpracuje z nami w rozwiązywaniu problemów marketingowych, rozumie ideę zintegrowanej komunikacji, oferuje nam strategiczne i długofalowe rozwiązania, przestrzega zasad etyki zawodowej, informuje jasno i szczegółowo o realizacji kampanii.

PAWEŁ ŁAWRENIUK

Ergo Hestia

RAFAŁ SZYNCZEWSKI

Oferteo

Z agencją digitalk współpracujemy od ponad roku w zakresie Social Media Advertising. Przez ten okres kontem opiekowały się dwie osoby i z każdej z nich jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejście, ogromna chęć do zrozumienia niełatwego biznesu, który prowadzimy oraz szereg pomysłów testowych. Harmonogramy tworzenia i prowadzenia kampanii zawsze jasne i zrozumiałe. Polecamy!

Z digitalk współpracowałem dwukrotnie, przy różnych projektach, ale zawsze – niezależnie od wysokości budżetu – towarzyszyło temu pozytywne podejście i chęć pomocy. A że kampanie digitalowe to nieustanne próby, testy, wdrażanie nowych pomysłów i ulepszenia, to mając pomoc ze strony doświadczonego partnera takiego jak agencja Artura Jabłońskiego, zdecydowanie łatwiej i szybciej można dojść do celu.

PIOTR WIERZBOWSKI

London Wall Publishing

JOANNA SOŁTYSEK

Wydawnictwo WAM

Dla mnie digitalk to rzetelne podejście do każdego projektu. Wysokość budżetu nie ogranicza ich działań – każde zadanie jest obsługiwane na wysokim poziomie.Świetny kontakt z całą ekipą – skrupulatność, terminowość, chęć pomocy (nie tylko w ramach umowy), zrozumienie rynku, inicjatywa, jasne tłumaczenie nawet najbardziej zawiłych kwestii.Bardzo polecam, tak trzymać.

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymujesz

od razu po zakupie!

Ostatnia aktualizacja:

20 stycznia 2022

Regularnie pojawiają się

nowe materiały

Wybrane firmy, z którymi współpracowałem

Zamów kurs

KURS ONLINE

SKUTECZNA REKLAMA NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

  • 7 godzin materiałów
  • nielimitowany dostęp przez rok
  • zamknięta grupa TYLKO dla uczestników kursu
  • regularne aktualizacje kursu - będziesz na bieżąco z nowościami na FB i IG.

429

ZAPISZ SIĘ NA KURS

brutto

348,78 zł

netto

Wystawiam FV. Potrzebujesz proformy? Kupujesz z zagranicy?

Napisz na agnieszka.kubasiewicz@digitalk.pl

FAQ

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp otrzymujesz od razu po zakupie - na Twojej skrzynce wylądują mejle z loginem i hasłem, jak również instrukcją logowania się do platformy kursowej.

Tak! Od razu po zakupie i zalogowaniu masz dostęp do wszystkich kilkudziesięciu lekcji w kursie. Co więcej, regularnie pojawiają się nowe. O nowych lekcjach informuję na grupie kursowej.

Czy od razu dostaję dostęp do całej zawartości kursu?

Oczywiście. Kurs jest na bieżąco aktualizowany o nowe materiały. Odnoszę się do zmian na FB, IG i pojawiających się nowych funkcji. Tworzę też nowe, dodatkowe materiały na temat strategii, dobierania grup czy kwestii zgłaszanych przez kursantów.

Czy kurs jest aktualny? Czy pokrywa najnowsze zmiany na FB i IG?

Nie znalazłem odpowiedzi

Napisz do mnie

ZNAJDŹ MNIE W SOCIAL MEDIA

WYŚLIJ DO MNIE WIADOMOŚĆ

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest DIGITALK Artur Jabłoński z siedzibą w Bydgoszczy (85-009), ul. Dworcowa 13/36. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdują się tutaj.

Ta strona korzysta z cookies, bo kto nie lubi ciastek? Ona też lubi.

WRÓĆ DO GÓRY!
Strona internetowa należy do DIGITALK Artur Jabłoński z siedzibą w Bydgoszczy (85-009), ul. Dworcowa 13/36 - Administratora danych. Używa technologii, takich jak pliki cookies (tzw. ciasteczka) niezbędnych do jej funkcjonowania w zakresie zarządzania bezpieczeństwem lub dostępnością. Administrator może korzystać z plików cookies przechowywanych w Twojej przeglądarce, aby przetwarzać dane osobowe w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się przede wszystkim poprzez ustawienia Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach znajdziesz w naszej Polityce PrywatnościWIĘCEJ