O mnie

Cześć, nazywam się Artur Jabłoński.

Pracuję jako konsultant ds. e-marketingu. Specjalizuję się w projektowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w internecie generujących leady i sprzedaż. Oprócz tego prowadzę szkolenia, doradzam, wykładam.

Sprawdź, co mogę zrobić właśnie dla Ciebie.

Pracuję

Prowadzę kampanie e-marketingowe dla małych, średnich i dużych firm. Robię to kompleksowo: od planowania działań przez reklamy w mediach społecznościowych i pisanie tekstów po testy i optymalizację konwersji.

Dwa moje główne obszary to reklama płatna (w Google AdWords i social media – Facebook, Instagram, Twitter) oraz social media marketing.

W 2016 roku założyłem własną agencję – digitalk i wraz z zespołem realizuję działania dla kilkudziesięciu klientów.

Miałem/mam przyjemność pracować z firmami takimi jak: Restauracje Sphinx, Viessmann, Instytut Matki i Dziecka, BOŚ Bank, NEUCA, Polskie Radio, Ista Shared Services, Przyjazny Dietetyk, Giacomini Polska i wieloma innymi.

Chcesz zlecić mi przygotowanie lub przeprowadzenie kampanii dla Twojej firmy? Napisz lub zadzwoń!

Szkolę i doradzam

Z przyjemnością dzielę się wiedzą na otwartych i zamkniętych szkoleniach, głównie dotyczących szeroko pojętego e-marketingu: płatnej reklamy na Facebooku, działań w mediach społecznościowych content marketingu czy copywritingu.

Przepracowałem już ponad 2500 godzin jako trener. Szkoliłem na przykład firmy i instytucje takie jak: TVN, SKANSKA, naTemat, Otomoto, Otodom, urząd miasta Gdynia, urząd miasta Toruń czy PKP PLK.

Zawsze analizuję potrzeby grupy i na ich podstawie szykuję program oraz dedykowane materiały, by pomóc rozwiązać konkretne problemy. Ponadto wszyscy uczestnicy mają możliwość bezpłatnych konsultacji nawet wiele miesięcy po szkoleniu.

Chcesz zorganizować szkolenie dla swojej firmy? A może potrzebujesz indywidualnych konsultacji? Skontaktuj się ze mną!

Wykładam i opowiadam

Często występuję na konferencjach branżowych. Można mnie było zobaczyć na scenach największych wydarzeń, między innymi:

  • I Love Marketing & Social Media – gdzie moja prezentacja zajęła 3 miejsce w głosowaniu publiczności
  • Mobile Trends – gdzie moją prezentację wybrano najlepszą ze wszystkich 3 dni trwania eventu
  • Kongres Online Marketing – I miejsce spośród wszystkich prelegentów
  • konferencja Content Marketing Manager – I miejsce spośród wszystkich prelegentów
  • Infoshare – gdzie blisko 6% spośród kilku tysięcy uczestników wskazało moje wystapienie jako jedno z 3 najlepszych z kilkudziesięciu prelekcji

Ponadto prowadzę zajęcia na kilku uczelniach i szkołach wyższych. Możesz mnie spotkać, między innymi, na:

  • Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, Bydgoszczy, Poznaniu i Gdańsku
  • Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni
  • School of New Media w Katowicach
  • Politechnice Białostockiej

Chcesz mnie zaprosić na konferencję lub zaoferować mi prowadzenie zajęć? Złap mnie tutaj.

Blog

Blog z radością prowadzę już ponad 6 lat. Czyta go około 90 000 osób miesięcznie, które chcą dowiedzieć się więcej o marketingu.

Piszę zarówno o ogólnych tematach, jak i o wykorzystywaniu konkretnych narzędzi. Moje ulubione tematy to płatna reklama w social media, content marketing i copywriting.

Pojawiam się w zestawieniach najlepszych polskich blogów marketingowych, co szczególnie mnie cieszy, gdyż chcę dzielić się wartościową wiedzą z moimi czytelnikami.

Książki

Jestem autorem książki pod tytułem „Jak pisać, żeby chcieli czytać„. Traktuje o copywritingu – pisaniu skutecznych tekstów reklamowych i nie tylko. Przelałem w nią całe swoje doświadczenie w tym temacie, które zdobyłem przez lata pracy jako dziennikarz i copywriter właśnie.

Książka przez wiele miesięcy utrzymywała się na pierwszej pozycji listy bestsellerów wydawnictwa Onepress, jak również była wśród najczęściej kupowanych książek biznesowych w serwisie Upolujebooka w 2017.

W październiku 2019 wydałem swoją drugą książkę: „Skuteczna reklama na Facebooku”, która również została bestsellerem wydawnictwa. To kompletny podręcznik, dzięki któremu opanujesz tworzenie płatnych kampanii na Facebooku, ale również na Instagramie. 

Artykuły gościnne i wywiady

Regularnie publikuję na łamach branżowej prasy (Online Marketing, Marketer+, Marketing w Praktyce, itd.) i portalach o pokrewnej tematyce. Tu znajdziesz wybór niektórych publikacji:

 

Teksty

 

Wywiady

 

Po godzinach

Gdy kończę pracę, chwytam za gitarę bądź siadam do pianina. Gram i śpiewam. Upodobałem sobie przede wszystkim jazz i poezję śpiewaną. Zajmuję się nią półamatorsko, występując na festiwalach i grając recitale.

Ponadto staram się oglądać mecze Premier League oraz nałogowo gram na konsoli.

 

Social Media