-->
Artur Jabłoński

Nazywam się

Artur Jabłoński

Lubię o sobie mówić, że jestem przedsiębiorcą, konsultantem i edukatorem. Prowadzę szkolenia, warsztaty i projekty doradcze, podczas których pomagam firmom poukładać marketing i sprzedaż. Moje kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło mi zdobyć kompetencje w wielu obszarach – od poziomu tworzenia strategicznego (planowanie działań, komunikacji, rozumienie grupy docelowej) po umiejętności typowo wykonawcze – uczę również reklamy na Facebooku/Google, komunikacji w social media czy copywritingu. Za mną tysiące godzin spędzonych na tego typu projektach.

Sprawdź, co ja i mój zespół możemy zrobić właśnie dla Ciebie.

Pracuję

Ja i moja agencja marketingowa digitalk i firma doradczo-szkoleniowa Suasio pomagamy firmom uporządkować i poprawić marketing oraz sprzedaż poprzez doradztwo, szkolenia lub pełną obsługę marketingową. Zajmujemy się działaniami na całym lejku sprzedażowym: od planowania działań przez reklamy w mediach społecznościowych czy Google i pisanie tekstów po testy i optymalizację konwersji.

Najczęściej pracujemy dla branży e-commerce i firm B2B, a trzy najczęściej realizowane usługi to doradztwo marketingowe, reklama płatna (od Google Ads po social media – Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin) oraz social media marketing.
Agencja digitalk działa od 2016 roku, natomiast firma Suasio od 2023. Obecnie to zespół 50+ specjalistów, który realizuje kampanie dla przeszło 120 klientów na 30+ rynkach. Tylko w 2021 swoimi działaniami zarobiliśmy dla klientów ponad 350 milionów złotych.

Mieliśmy/mamy przyjemność pracować z firmami takimi jak: Swiss, Organique, Ergo Hestia, Restauracje Sphinx, Viessmann, Instytut Matki i Dziecka, BOŚ Bank, NEUCA, Sony ATV, Polskie Radio, Ista Shared Services, Oferteo, Etam Paris i wieloma innymi.

Artur Jabłoński
Chcesz zlecić nam przygotowanie lub przeprowadzenie kampanii dla Twojej firmy?

Szkolę i doradzam

Z przyjemnością dzielę się wiedzą na otwartych i zamkniętych warsztatach, sesjach doradczych i szkoleniach. Najczęściej wspieram firmy budując strategie i plany marketingowe i opracowując działania sprzedażowe, jak również pomagając opanować tajniki perswazyjnej komunikacji, płatnej reklamy na Facebooku, działań w mediach społecznościowych content marketingu czy copywritingu

Przepracowałem już ponad 6000 godzin jako trener. Szkoliłem na przykład firmy i instytucje takie jak: TVN, SKANSKA, naTemat, Otomoto, Otodom, PZPN, urząd miasta Gdynia, urząd miasta Toruń czy PKP PLK.

Zawsze analizuję potrzeby grupy i na ich podstawie szykuję program oraz dedykowane materiały, by pomóc rozwiązać konkretne problemy. Ponadto wszyscy uczestnicy mają możliwość bezpłatnych konsultacji na zamkniętej grupie nawet wiele miesięcy po szkoleniu.

Chcesz zorganizować szkolenie dla swojej firmy? A może potrzebujesz indywidualnych konsultacji? Skontaktuj się ze mną!
Artur Jabłoński

Pracuje z najlepszymi Wybrane realizacje

Oto niektóre z projektów, które miałem okazję realizować. Pokazałbym Ci ich chętnie o wiele więcej, ale umowy o poufności mi zabraniają ;)
Verseo
Benefia
Sunrise System
Shuum Hotel
SGGW
PZPN
PZFD
Orange
Muzeum Śląskie
Lena Lighting
Intercars
Allegro
La Guel

Prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku.

Kalisz

Współpraca szkoleniowa oraz doradcza przy kampaniach promujących miasto. 

Craftware

Działania content marketingowe – od tworzenia treści po ich promocję.

Ekopark

W ramach współpracy realizujemy kampanie na Facebooku i Google AdWords dla osiedli developera.

Budlex

Prowadzimy kampanie reklamowe w internecie dla osiedli developera.

Instytut Badań Literackich

Nauka też potrzebuje promocji. Dlatego o marketingu i reklamie na Facebooku uczyłem IBL PAN.

Camerimage

Podczas jednego z najbardziej znanych festiwali filmowych w Polsce byłem jurorem oceniającym spoty reklamowe, jak również przeprowadziłem szkolenie w zakresie promocji treści wideo w mediach społecznościowych i nie tylko. 

Music Dealer

Jestem odpowiedzialny za działania promocyjne marki w internecie.

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

Regularnie prowadzę szkolenia oraz audytuję działania marketingowe instytucji i jej partnerów.

Lav Mag

Zajmuję się działaniami promocyjnymi w internecie jednego z największych outletów na Allegro.

Collegium da Vinci

Prowadzę działania promocyjne uczelni w Google i social media, głównie kampanie PPC.

Kopalnia Soli Wieliczka

Prowadziłem szkolenie oraz pomagałem analizować i poprawiać kampanie marketingowe jednego z najsłynniejszych obiektów turystycznych w Polsce.

neuca

Konsultowałem działania w mediach społecznościowych oraz szkoliłem pracowników w zakresie content marketingu. 

ING

Tworzyłem materiały dla działu komunikacji wewnętrznej. 

Instytut Matki i Dziecka

Odpowiadam całościowo za jeden z portali Instytutu Matki i Dziecka – od jego stworzenia i administracji technicznej po tworzenie treści na sam portal, jak i media społecznościowe. 

BOŚ

Przeprowadziłem projekt edukacyjny dla klientów oraz grupy docelowej banku – serię webinarów o marketingu internetowym. 

ista

Odpowiadam za komunikację marki w mediach społecznościowych. 

naTemat

Trwający kilka miesięcy projekt szkoleniowo-konsultacyjny, którego celem było wypracowanie innowacyjnych produktów reklamowych dla grupy oraz przeszkolenie pracowników z ich wdrożenia. 

Otodom

Prowadziłem projekt edukacyjny, którego celem było opracowanie reguł dobrego tworzenia ogłoszeń nieruchomości. Uzupełnieniem było szkolenie pracowników firmy. 

Kujawsko-pomorskie

Jestem stałym współpracownikiem (konsultantem) województwa, regularnie pracując przy projektach strategicznych czy szkoleniowych.

Wykładam i opowiadam o marketingu i sprzedaży

Często występuję na konferencjach branżowych. Można mnie było zobaczyć na scenach największych wydarzeń, między innymi:

I Love Marketing & Social Media
gdzie moja prezentacja zajęła 3 miejsce w głosowaniu publiczności
Mobile Trends
gdzie moją prezentację wybrano najlepszą ze wszystkich 3 dni trwania eventu
Kongres Online Marketing
I miejsce spośród wszystkich prelegentów
konferencja Content Marketing Manager
I miejsce spośród wszystkich prelegentów
Infoshare
gdzie blisko 6% spośród kilku tysięcy uczestników wskazało moje wystapienie jako jedno z 3 najlepszych z kilkudziesięciu prelekcji
TEDx Koszalin
Jedna z najwyżej ocenianych prezentacji
Chcesz mnie zaprosić na konferencję lub zaoferować mi prowadzenie zajęć?

Książki o marketingu i reklamie

Jestem autorem 4 książek biznesowych.

Pierwsza, „Jak pisać, żeby chcieli czytać” traktuje o copywritingu – pisaniu skutecznych tekstów reklamowych i nie tylko. Przelałem w nią całe swoje doświadczenie w tym temacie, które zdobyłem przez lata pracy jako dziennikarz i copywriter właśnie. To od 4 lat bestseller Empiku – nr 1 w kategorii “Marketing”. Książka przez wiele miesięcy utrzymywała się na pierwszej pozycji listy bestsellerów wydawnictwa Onepress, jak również była wśród najczęściej kupowanych książek biznesowych w serwisie Upolujebooka w 2017.

W październiku 2019 wydałem swoją drugą książkę: „Skuteczna reklama na Facebooku”, która również została bestsellerem wydawnictwa. To kompletny podręcznik, dzięki któremu opanujesz tworzenie płatnych kampanii na Facebooku, ale również na Instagramie.

Artur Jabłoński
Jak pisać żeby chcieli czytać i kupować. Copywriting & Webwriting
Artur Jabłoński
Skuteczna reklama na Facebooku
Artur Jabłoński
Skuteczna reklama na LinkedInie
Artur Jabłoński
Zrozumieć Marketing

„Konkretnie o Marketingu i Sprzedaży” - program i podcast

W lutym 2020 zacząłem nagrywać podcast. Po dwóch latach rozwinąłem go w kanał o Youtube. Dziś jest to jeden z najpopularniejszych programów o marketingu, sprzedaży i biznesie w Polsce.

W programie opowiadam o rozwiązaniach, które pomagają poukładać i usprawniać marketing oraz sprzedaż w firmie. Omawiam je w oparciu o przykłady i doświadczenie własne, mojego zespołu i naszych klientów. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, marketerem, handlowcem lub w jakikolwiek inny sposób Twoja praca wiąże się z pozyskiwaniem klientów – ten program jest dla Ciebie.

Znajdziesz go na Youtube, Spotify, Apple Podcasts oraz w każdej liczącej się aplikacji podcastowej. 

Artur Jabłoński