Opinie

Paweł

Paweł

Maciej | 2022-05-12

“Ten Jabłoński to w zasadzie fajne rzeczy nagrywa”, a tak na poważnie to w znacznej mierze właśnie jego świetnym podcastom zawdzięczam moją obecną wiedzę o marketingu, a jego agencję polecam każdemu.

Czytaj artykuł

Beata

Bardzo fajnie się Ciebie skucha. Przekaz bardzo rzeczowy. Konkrety. Fajnie. Polecam.

Czytaj artykuł

Joanna

Maciej | 2022-05-12

Zgadzam się, że bardziej zaawansowanym osobom ciężko jest znaleźć wartościowe treści. Jednocześnie cieszę się, że powstał ten kanał.

Kasia

Maciej | 2022-05-12

Warto słuchać każdego odcinka, bo zawsze wyciągnie się coś z niego. Wartościowe treści.

Moje firmy

Jestem prezesem dwóch spółek. Digitalk to agencja marketingowa, a Suasio – firma doradczo-szkoleniowa. Pomożemy Ci rozwinąć biznes poprzez doradztwo, szkolenia lub obsługę, konsultując lub wyręczając na każdym etapie lejka marketingowego i sprzedażowego.

Pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych i działań sprzedażowych. Tylko przez ostatnie dwa lata pomogliśmy naszym klientom zarobić blisko miliard złotych. 

Porozmawiajmy, jak możemy pomóc rosnąć i Twojej firmie.

W czym mogę Ci pomóc?

W czym mogę Ci pomóc?

Chcesz zbudować kompetencje digital w swojej firmie? Mogę Ci w tym pomóc. Poprowadzę szkolenie, skonsultuję planowane działania, zanalizuję aktualne kampanie, opracuję wspólnie z Twoim zespołem strategię.

Potrzebujesz stałej współpracy? Ja oraz moje firmy digitalk i Suasio – 50+ specjalistów i konsultantów – pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych i działań sprzedażowych.