Reklama na Facebooku – bezpłatny e-book [17 ekspertów!]

Dziś mam dla Ciebie coś specjalnego. E-book “Reklama na Facebooku“, dzięki któremu poznasz aż 20 sprawdzonych funkcji, technik i trików dotyczących tego kanału. Miłej lektury i wdrażania opisanych metod!

Teraz Twoje początki z reklamą na Facebooku będą łatwiejsze lub – jeżeli zajmujesz się tym tematem od jakiegoś czasu – Twoje kampanie staną się jeszcze lepsze.

 

E-book “Reklama na Facebooku” – czyli właściwie co?

Zaprosiłem do współpracy 17 znanych mi osób, które tak jak ja zajmują się reklamą na Facebooku. Każdą z tych osób poprosiłem o to, by podzieliła się ze mną swoim ulubionym trikiem, który stosuje w kampaniach.

 

Mało popularna funkcja, która daje dobre efekty? Niestandardowa taktyka dotarcia do klientów B2B? Metody kierowania reklamy na osoby, które oglądały określony procent naszych filmów wideo? Tego typu rzeczy w reklamie na Facebooku jest bardzo dużo.

Każdy z nas ma swoje wypracowane taktyki w tym zakresie. Każdy zaproszony do współpracy zgodził się podzielić jedną z nich. W ten sposób powstał ten e-book.

Było tylko jedno kryterium, które przyjąłem przy jego tworzeniu: ma być zero lania wody, same konkrety. Myślę, że udało się je spełnić.

Przekonaj się sam!

 

Skąd pomysł na e-book?

Na początku marca występowałem na jednej z największych konferencji o marketingu w kraju, I Love Marketing. Szukałem pomysłu na dodatkowe źródło wiedzy dla publiczności. Opowiadałem właśnie o reklamie na Facebooku, a, umówmy się, to mocno techniczny temat i ciężko przekazać wiele w 18 minut.

Stąd e-book jako uzupełnienie prezentacji. Od początku planowałem podzielić się nim również z czytelnikami mojego bloga – taki materiał nie może być dostępny tylko dla wybranych! Mam nadzieję, że dla Ciebie również będzie stanowił dużą wartość (jeżeli tak, koniecznie udostępnij ten wpis u siebie).

 

Pobierz bezpłatny e-book o reklamie na Facebooku!

Wystarczy, że zapiszesz się do mojego newslettera (nie spamuję – sam nienawidzę spamu, więc nie masz się czego bać), a link do e-booka wyląduje kilka chwil później na Twojej skrzynce mejlowej. Zachęcam do pobierania!

 

(function() {

var id = ‘smIframe-zdw67h9jrv32mnqq’;

var PREFIX_OUTGOING = ‘SM_RESIZE_IFRAME:’ + id;

var PREFIX_INCOMING = ‘SM_IFRAME_HEIGHT:’ + id + ‘:’;

var iframe;

var findIframe = function() {

if (iframe) {

return iframe;

}

iframe = document.getElementById(id);

return iframe;

};

window.addEventListener(‘resize’, function() {

findIframe() && iframe.contentWindow.postMessage(PREFIX_OUTGOING, ‘*’);

});

window.addEventListener(‘message’, function(event) {

var messageData = event.data;

try {

if (messageData.indexOf(PREFIX_INCOMING) !== 0) {

return;

}

findIframe() && (iframe.style.height = parseInt(messageData.replace(PREFIX_INCOMING, ”)) + ‘px’);

} catch (e) {}

});

}());

 

Jeżeli potrzebujesz więcej wiedzy, zapraszam Cię na moje szkolenie z reklamy na Facebooku! Sprawdź program, miasta i miejsca na stronie – wystarczy, że klikniesz link lub banner poniżej.

Szkolenie: skuteczna reklama na Facebooku

Jeżeli jesteś subskrybentem mojego newslettera, nie musisz pobierać tego e-booka. Dostaniesz link bezpośredni mejlem. :)

Dziękuję wszystkim moim kolegom i koleżankom z branży, którzy przyjęli moje zaproszenie i znaleźli czas, by podzielić się wiedzą z czytelnikami ArturJablonski.com.

 

Miłej lektury,

Artur Jabłoński

 

Przeczytaj także inne wpisy z kategorii PPC (AdWords & FbAds):