-->

Skuteczny remarketing na Facebooku – bezpłatny e-book do pobrania!

Remarketing to jedna z najskuteczniejszych form reklamy na Facebooku – pod warunkiem, że będzie zrobiony dobrze. Przygotowałem e-book, który pozwoli Ci odpowiednio go skonfigurować. I wiesz co? Udostępniam go bezpłatnie!

Reklamą na FB zajmuję się na co dzień – jeżeli czytasz mnie regularnie, to na pewno o tym wiesz :) Spora część wpisów na mojej stronie dotyczy tego zagadnienia. Znajdziesz tu rady różnego typu. Od strategicznego podejścia po gotowe instruktaże krok po kroku, jak uruchomić reklamę konkretnego typu.

Jako właściciel agencji i szkoleniowiec miałem i mam okazję oglądać setki kont reklamowych i wydawać setki tysięcy złotych w tym kanale. W większości wypadków w kontekście remarketingu widzę te same braki lub – z drugiej strony – powtarzalne, skuteczne taktyki.

Postanowiłem zebrać je w jednego e-booka, które będą przewodnikiem dla osób, które chcą zająć się remarketingiem na Facebooku raz a dobrze – od podstaw po zaawansowane ustawienia i możliwości, o których niewielu wie, że w ogóle istnieją.

To metody, które stosujemy w digitalk od dawna. Przynoszą największe zwroty z inwestycji w kampaniach, które prowadzimy dla klientów, jak również dla moich prywatnych projektów, w tym kursu online.

Część z zagadnień, które znajdziesz w e-booku pojawiła się już na blogu: instalacja piksela Facebooka, konfiguracja podstawowych grup odbiorców, itd. Tyczy się to jednak przede wszystkim podstawowych informacji, niezbędnych, by zacząć.

Zdecydowana większość treści, które w nim znajdziesz, to rzeczy, o których jeszcze nie pisałem. Zdarzało mi się mówić o nich na konferencjach, dzielę się również nimi z uczestnikami moich zaawansowanych szkoleń z reklamy na Facebooku, ale po raz pierwszy udostępniam je szerszej publiczności w spisanej formie.

Chcesz pobrać e-booka? Wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej, potwierdzisz zapis na listę mailingową i już za kilka chwil wyląduje na Twojej skrzynce.

 

 

Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie przyjemna i pożyteczna lektura. Bardzo chętnie poznam Twoją opinię na temat tej publikacji!

Tymczasem do przeczytania,

Artur Jabłoński

Przeczytaj także inne wpisy z kategorii PPC (AdWords & FbAds):

Zobacz także te artykuły
Zobacz także te artykuły

Moja agencja

Nie potrzebujesz wymyślnych raportów, z których nic nie wynika i mętnych rozmów o postępach w projekcie, po których rozumiesz mniej niż na początku. Potrzebujesz mierzalnych wyników – leadów, wzrostu sprzedaży, itd. – oraz wiedzy, co i dlaczego dzieje się w rękach agencji z Twoją marką. Jeżeli tak jest, to dobrze trafiłeś. My budujemy z klientami relacje i dowozimy rezultaty. Sprawdź naszą ofertę.

FACEBOOK & SOCIAL MEDIA ADS
FACEBOOK & SOCIAL MEDIA ADS
GOOGLE ADS (ADWORDS)
GOOGLE ADS (ADWORDS)
SOCIAL MEDIA MARKETING
SOCIAL MEDIA MARKETING
CONTENT MARKETING
CONTENT MARKETING
LEAD GENERATION
LEAD GENERATION
KAMPANIE DEDYKOWANE
KAMPANIE DEDYKOWANE
W czym mogę Ci pomóc?

W czym mogę Ci pomóc?

Ja i moja agencja digitalk prowadzimy kampanie e-marketingowe dla firm różnej wielkości. Skupiamy się na działaniach w social media oraz reklamach PPC (Google, Fb, Instagram i Linkedin).

Chcesz zbudować kompetencje digital w swojej firmie? W tym również mogę Ci pomóc. Poprowadzę szkolenie, skonsultuję planowane działania, zanalizuję aktualne kampanie.