SZKOLENIA MARKETINGOWE

WARSZTATY DEDYKOWANE

Szkolenie dedykowane to warsztat, podczas którego
opracujemy rozwiązania wyzwań stojących przed Twoją
organizacją i przekażę Ci wiedzę dopasowaną
do Twojej branży i firmy.

Sprawdź, dlaczego warto postawić na szkolenie dedykowane dla Ciebie i Twojego zespołu.

Dlaczego warto

postawić na dedykowane szkolenia marketingowe?

Agenda szkolenia dedykowanego
powstaje w oparciu o analizę
Twoich potrzeb podczas spotkania,

Po szkoleniu otrzymasz przygotowane
specjalnie pod Ciebie materiały, które pomogą
utrwalić i wdrożyć pozyskaną wiedzę,

Otrzymasz wsparcie po warsztatach
w postaci grupy z dostępem do konsultantów
i specjalistów digitalk, na której również i ja się
udzielam.

Wspólnie z Twoim zespołem opracowujemy rozwiązania konkretnych problemów/wyzwań, przed którymi stoisz, dzięki którym poprawisz działanie swojej organizacji, (zerknij na rekomendacje – znajdziesz tam dowód, że te warsztaty faktycznie działają).

Nie pracuję na gotowych schematach
i powtarzalnych prezentacjach.

Do każdego szkolenia dedykowanego przygotowuje się indywidualnie na podstawie wcześniej zebranych danych, o czym więcej przeczytasz niżej.

Najczęstsze

szkolenia marketingowe, które prowadzę:

Czasami potrzeb konkretnej firmy nie da się odzwierciedlić
konkretną nazwą konkretnego warsztatu.

Każda agenda szkolenia i tak powstaje indywidualnie, dlatego jeśli nie widzisz tematyki dla siebie – napisz,
porozmawiajmy o tym, co chcesz zmienić/poprawić/wdrożyć w swojej organizacji z moją pomocą.

727

szkoleń
marketingowych

6827

godzin na sali
szkoleniowej

2200+

godzin wykładów
na uczelni
i konferencjach

Co inni sądzą

o szkoleniach?

“Szkolenie z Arturem Jabłońskim było przeprowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Dotyczyło ono content marketingu i było starannie przygotowane specjalnie dla naszej branży — elektronicznych tłumaczy. Mimo że to wciąż nisza na rynku, Artur był w stanie na bieżąco odpowiadać na nasze pytania w sposób logiczny i wyczerpujący. Bardzo doceniamy też fakt, iż szkolenie było podzielone na część teoretyczną i praktyczną, ze znaczną przewagą tej drugiej. Dzięki temu mogliśmy na bieżąco otrzymać feedback do tworzonych przez nas tekstów. Nie mamy wątpliwości co do wiedzy prowadzącego, który nie tylko potrafił ją skutecznie przekazać, ale też odsyłał do powiązanych materiałów naukowych.”

Anna Dobosz
VASCO - Electronics

Jeśli te opinie Cię przekonały:

Dalej nie jesteś pewien?

Dowiedz się,
jak wygląda szkolenie

“Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie insiderskiego szkolenia / warsztatu dla naszego zespołu social media. Artur Jabłoński wykazał się ciepliwością, odpowiadając na nasze mnie lub bardziej trafne pytania, oraz wielką wiedzą teoretyczną na temat systemu reklamowego Facebooka. Umieszczenie tej wiedzy w praktycznym kontekście, czyli przekazanie nam jej na przykładach “z życia”, jak również omówienie prawdziwych case study czy wreszcie – last but not least – przekazanie kilkunastu “patentów” przydatnych w codziennej pracy z Facebookiem – to korzyści nie do przecenienia. Dziękujemy bardzo za poświęcony nam czas, wiedza, którą zdobyliśmy, służy nam w codziennej pracy.”

Piotr Łokuciejewski
Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o.

“Kolejny raz mieliśmy okazję uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Artura Jabłońskiego i kolejny raz nie zawiedliśmy się. Artur elastycznie dopasowuje zakres szkolenia i sposób komunikacji do odbiorców. Pamięta opisywane przez nas przypadki sprzed lat. Widać jego olbrzymie zaangażowanie, doświadczenie jako nauczyciela oraz praktyka i skupienie na celu szkolenia.

Kiedy myślimy o szkoleniach prowadzonych przez Artura Jabłońskiego to przychodzą nam na myśl określenia: praktyk, ekspert, profesjonalizm, luźna atmosfera zachęcająca do otwierania umysłów, ciekawe dyskusje, zaufanie do trenera oraz jego klasa. Polecamy z całego serca!”
Danuta Ziętala
Shuum Hotel ****

Pracuję z najlepszymi

Oto niektóre z projektów, które miałem okazję realizować.
Pokazałbym Ci ich chętnie o wiele więcej, ale umowy o poufności mi zabraniają ;)

Artur
JABŁOŃSKI

CEO digitalk

Przedsiębiorca, konsultant i edukator.
Założyciel i CEO firmy doradczej i agencji marketingowej digitalk.

Wraz z zespołem pomaga firmom zwiększyć sprzedaż i usprawnić działania marketingowe i sprzedażowe poprzez doradztwo, szkolenia lub prowadzenie kampanii.

Pracował m.in. dla: Swiss, Ergo Hestia, Oferteo, Wydawnictwa Znak, Otomoto, Otodom, NEUCA, Sphinx, Tel Aviv Urban Food Województw Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego czy Instytutu Matki i Dziecka.

Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje kampanie dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury czy urzędy. Na sali szkoleniowej spędził już ponad 6 tysięcy godzin. To do niego inne agencje wysyłają swoich ludzi, by nauczył ich tworzyć skuteczne kampanie.

Autor czterech bestsellerowych poradników biznesowych: “Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie”, “Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować)” (nr 1 na liście sprzedaży w Empiku w kategorii marketing nieprzerwanie od kilku lat), „Skuteczna reklama na Linkedin”, „Zrozumieć Marketing”, jak również jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com i najchętniej słuchanych podcastów – Konkretnie o Marketingu.

Wykładowca licznych studiów podyplomowych w całej Polsce: Wyższych Szkół Bankowych, AGH w Krakowie oraz Politechniki Białostockiej. Nagradzany prelegent najważniejszych konferencji marketingowych w kraju.

Jak wygląda przygotowanie do szkolenia?

Wiem, jak przeważnie wyglądają szkolenia.

Przyjeżdża smutny pan ze slajdami ostatnio aktualizowanymi w poprzedniej dekadzie i bez poznania potrzeb organizacji opowiada swoje mądrości niezainteresowanej grupie, zastanawiającej się w tym czasie, kto ich w to wpakował.

Przed szkoleniem umawiamy się na rozmowę, podczas której ustalamy, co konkretnie chcemy rozwiązać/opracować podczas spotkania na żywo. Podpytam o Twoje oczekiwania, poznamy się, w zależności od tematu szkolenia poproszę Cię o dostęp do różnych danych.

Dopiero na tej podstawie przygotujemy agendę szkolenia
z tematami, które poruszymy podczas warsztatów.

Przed każdym warsztatem przygotowuję się kilka dni. Część przygotowań to analiza dostarczonych materiałów (np. dokumentów strategicznych, kont reklamowych, itd), natomiast resztę czasu poświęcam na własne opracowania i analizy (m.in. strony internetowej, widoczności w internecie, reklam w Google, FB, itd.). Na podstawie zebranych danych, opracowuję dedykowane materiały,
dobieram studia przypadku i ćwiczenia do wspólnej pracy z uczestnikami szkolenia, jeśli na takowe się umawiamy.

Mówi się, że każda branża jest specyficzna i każda firma jest inna.

Ze szkoleniem jest podobnie, ponieważ sytuacje dwóch różnych firm
– nawet z tej samej branży – są najczęściej nieporównywalne
i wymagają opracowania indywidualnych zagadnień, wskazówek.

Jak wygląda szkolenie?

Nie ma dwóch takich samych szkoleń, szczególnie dedykowanych.

Jedno szkolenie może być warsztatem, podczas którego dyskutujemy cały dzień i wypracowujemy rozwiązania pod kątem konkretnej kampanii czy funkcjonowania działu w firmie.

Inna grupa może iść tradycyjnym trybem, podczas którego w jednym bloku prezentuję konkretne zagadnienie, następnie wspólnie analizujemy przykłady i przekładamy wiedzę na Twoją organizację.

Oczekiwania względem kształtu szkolenia omawiamy każdorazowo na etapie
zapytania i oferty, by ostateczną formę dopasować do potrzeb konkretnej firmy.

CO OTRZYMACIE PO SZKOLENIU?

1
dostęp do
zamkniętej grupy
na Facebooku
2
materiały, które
uporządkują
zdobytą wiedzę
3
certyfikat
uczestnictwa

Zamów

dedykowane szkolenie
Chcesz, abym to ja przyjechał
do Ciebie i pracował wyłącznie
z Twoim zespołem?

Napisz na
czesc@arturjablonski.com
– porozmawiamy o szkoleniu dedykowanym.

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest DIGITALK Artur Jabłoński z siedzibą w Bydgoszczy (85-009), ul. Dworcowa 13/36. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdują się tutaj.

  Najczęściej zadawane

  pytania

  Co otrzymam po szkoleniu?

  Po szkoleniu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności, dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla moich kursantów oraz materiały po szkoleniu, które uporządkują zdobytą w trakcie warsztatu wiedzę.

  Jesteśmy jednostką, która jest zwolniona z VAT-u. Czy możemy otrzymać taką fakturę?

  Tak, po podpisaniu stosownego oświadczenia, którego wzór prześlemy.