Szkolenia wideo – czy warto? [KONKURS z Infolia.pl]

Nowopowstała platforma szkoleniowa online, Infolia.pl, zgłosiła się do mnie, bym napisał, co sądzę o uczeniu się w taki sposób. Dobrze trafili, bo sam korzystam z tego typu rozwiązań od dawna. Ponadto udostępnili jedno szkolenie do wygrania – może właśnie Ty zyskasz do niego dostęp?

Dużą część umiejętności w obszarze grafiki komputerowej, podstaw programowania, itd. zdobyłem właśnie z kursów dostępnych online. Jestem ich fanem. Staram się możliwie jak najczęściej oglądać różnorodne materiały, by poszerzać swoją wiedzę z różnych obszarów – nigdy nie wiadomo, co się w życiu przyda, prawda?

Czasami jednak mam duży problem z trafieniem na naprawdę wartościowe treści. Nie wszystko jest dostępne gratis. Im wyższy poziom wtajemniczenia, tym trudniej wyłuskać z zasobów sieci dobre opracowania za darmo. Nie brakuje za to dobrych źródeł dostępnych za opłatą, ale są to witryny anglojęzyczne, co dla niektórych może być problemem. Dlatego z radością powitałem Infolia.pl.

Przede wszystkim jest to dużo tańsze rozwiązanie. Tradycyjne szkolenia potrafią kosztować od kilkuset złotych po parę tysięcy. Trzeba również znaleźć na nie czas, a kiedy obowiązki gonią, to właśnie wolny dzień jest niekiedy trudniejszy do znalezienia niż środki na dokształcanie.

Wiem o tym z własnego doświadczenia – moi klienci nieraz kilkukrotnie przekładali szkolenie, by ostatecznie poświęcić na nie weekendy. Ze szkoleniem online nie ma takich problemów. Oglądasz kiedy chcesz i ile chcesz. Sam możesz porcjować sobie materiał, by odpowiadał Twojemu tempu przyswajania wiedzy.

Zalety mógłbym wymieniać i wymieniać, ale muszę dać Ci szansę wykazania się, ponieważ czeka…

KONKURS!

Możesz wygrać szkolenie z social media marketingu autorstwa – kogóż by innego – Pawła Tkaczyka.

Żeby mieć szansę wygranej, napisz w komentarzu własne argumenty przemawiające za korzystaniem ze szkoleń wideo. Jakie są przewagi wideokursów nad tradycyjnymi szkoleniami? Albo innymi metodami przyswajania wiedzy? Na pewno znajdziesz ich wiele!

Na zgłoszenia macie równy tydzień – 13.12.2013 wybiorę zwycięzcę. Powodzenia i do przeczytania!

AKTUALIZACJA

Znamy zwycięzcę! Szkolenie leci do Ewy Marii Hordejuk! Gratuluję i proszę o kontakt :)

 

Przeczytaj także inne wpisy z kategorii Social Media: