Marketing na Facebooku – fanpage i nie tylko

Dowiedz się jak skutecznie działać na Facebooku

Facebook to najważniejszy portal społecznościowy. Jest niezwykle skutecznym narzędziem rozwoju biznesu. Pod warunkiem, że umiejętnie go wykorzystasz.

Czy naprawdę muszę Ci mówić, dlaczego warto umieć dobrze działać na Facebooku? Przecież widzisz na co dzień, jakie efekty potrafi przynosić.

To największy portal społecznościowy na świecie. W Polsce również – korzysta z niego przeszło 14 milionów ludzi. Wśród nich Twoi klienci. Niezależnie od tego, czy działasz na rynku B2C czy B2B. Da się tutaj dotrzeć do każdego – sztuką jest wiedzieć, jak to zrobić. 

Dlaczego akurat to szkolenie?

Dlatego, że dowiesz się:

  • jak skutecznie zdobywać nowych fanów, którzy zostaną z Tobą na długo i będą aktywni,
  • co warto, a czego nie warto publikować na swoim fanpage’u,
  • jak zwiększać zaangażowanie, a, co za tym idzie – darmowe zasięgi,
  • jak działać na Facebooku poza fanpejdżem – na grupach, wydarzeniach czy profilach prywatnych.

 

Sprawdź program, by poznać szczegóły.

Jak wygląda szkolenie?

Cały dzień pracujemy na
komputerach – krok po kroku
działasz na własnym fanpage’u

Omawiamy przykłady każdego z uczestników –
kończysz szkolenie z gotowymi propozycjami
działań dla Twojego biznesu

Pracujemy wyłącznie na praktycznych
przykładach – omawiamy sprawdzone
rozwiązania

Dlaczego akurat to szkolenie?

Kameralna grupa
(maksimum 15 osób)
komfortowa praca i czas dla każdego

Prezentacja ze szkolenia oraz dodatkowe materiały poradnikowe

Dostęp do facebookowej grupy dla uczestników = bieżące wsparcie i konsultacje

Gotowe do wdrożenia schematy działań, których użyjesz od razu po szkoleniu!

Program szkolenia

Cena: 690 zł + VAT
Moduł 1
Wprowadzenie

Jak teraz działa Facebook – algorytm portalu po zmianach. Pierwsze kroki z fanpag’em – jak założyć, co ustawić na początek, by wystartować. Co nasz czeka w przyszłości – co niedługo wprowadzi Mark Zuckerberg.

Moduł 2
9:30 - 10:30 | Poznaj swoją grupę docelową

Analiza grup odbiorców. Poznaj zainteresowania fanów, subskrybentów newslettera i użytkowników swojej strony dzięki Audience Insights i FastTony.

Moduł 3
10:45 - 11:15 | Fani

Czy liczba fanów ma jeszcze znaczenie? Jak zdobywać nowych fanów – metody płatne i bezpłatne.

Moduł 4
11:30 - 12:30 | Zaangażowanie

Rodzaje postów, które przyciągają uwagę (gotowe schematy). Sprawdzone formaty treści – co publikować. Kiedy i w jakie dni publikować na fanpage’u. Jak zwiększać zaangażowanie. Nietypowe posty – od darmowych reklam po posty z przyciskami.

Moduł 5
12:45 - 13:45 | Boty

Jak stworzyć bota bez programowania – darmowe programy, które w tym pomogą. Jak skonfigurować bota. Jak wysyłać swoim fanom wiadomości na Messengerze za darmo. Jak sprawić, by bot automatycznie odpowiadał na komentarze. Jak wykorzystać bota do generowania leadów w B2B i nie tylko.

Moduł 6
13:45 - 14:45 | Grupy

Czy warto założyć grupę – a jeśli tak, to na jaki temat? Jak promować grupę. Co publikować w grupie i jak zachęcać do aktywności jej członków.

Moduł 7
15:00 - 15:30 | Wideo i transmisje live

Jak tworzyć treści wideo – przydatne narzędzia. Programy do transmisji live (OBS Studio, FastTony.es). Sprawdzone formaty treści wideo, które użytkownicy lubią.

Moduł 8
15:30 - 16:00 | Analityka i narzędzia

Statystyki na fanpage – jak je czytać i interpretować. Które wskaźniki są istotne, a które mniej. Sotrender – narzędzie do analizy fanpage’y swoich i konkurencyjnych.

Moduł 9
16:00 - 16:30 | Darmowe narzędzia

Darmowe narzędzia przydatne na co dzień: od zdjęć i tworzenia grafik po narzędzia do tworzenia filmów i animacji.

Kto prowadzi szkolenie?

Artur Jabłoński

CEO agencji digitalk, wyspecjalizowanej w działaniach w mediach społecznościowych i reklamach PPC (Google & Social Media Ads). Pracował m.in. dla: Ergo Hestia, Oferteo, Wydawnictwa Znak, Otomoto, Otodom, NEUCA, Sphinx, Województwo Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie, czy Instytutu Matki i Dziecka. 

Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje kampanie dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury czy urzędy.  Na sali szkoleniowej spędził już ponad 4 tysiące godzin. 

Autor dwóch bestsellerowych poradników biznesowych: “Skuteczna reklama na Facebooku” oraz “Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować)”, jak również jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com

Wykładowca licznych studiów podyplomowych w całej Polsce: Wyższych Szkół Bankowych, AGH w Krakowie oraz Politechniki Białostockiej. Nagradzany prelegent najważniejszych konferencji marketingowych w kraju.

Rekomendacje klientów

Bardzo wartościowe szkolenia, a wiedza i sposób przekazania jej na szkoleniu (z szacunkiem do słuchacza) na bardzo wysoki poziom.

Darek NTK

Świetnie podana wiedza i max angażowanie ludzi do aktywnego uczestniczenia w szkoleniu! Chłonęłam jak gąbka. Ktoś może powiedzieć, wiedza jest w sieci, są live’y, webinary etc. Ale jednak spotkanie się w kameralnym gronie – face to face – jest takim uzupełnieniem i/lub rozszerzeniem tego co już wiesz albo kopniakiem do tego, żeby jednak się tym rodzajem marketingu zainteresować. Podsumowując: Artur to bardzo otwarty, posiadający ogromną wiedzę fachowiec i do tego z fajnym poczuciem humoru. 

Agnieszka Borowska-Zasada
Agnieszka Borowska-Zasada

Artur jest przygotowany od A do Z, ma świetnie zaprojektowane całe szkolenie, a do tego prezentuje to w bardzo naturalny i przyjemny dla odbiorcy sposób.

Wiktor Jodłowski
Wiktor Jodłowski

Jedno z lepszych szkoleń z jakimi miałem do czynienia. Pierwszy raz od dawna wyszedłem ze szkolenia z przekonaniem, że dowiedziałem się czegoś konkretnego. Bardzo dużo przydatnych rzeczy, które można wdrożyć praktycznie od razu.

Michał Panek

Bardzo skondensowana wiedza podana w lekkostrawnej formie. Dobrze poukładane podstawy, wiele ciekawostek i duża elastyczność w dopasowaniu do potrzeb sali.

Kuba Ponikarczyk

Artur natychmiast rozpoznaje Twoje potrzeby i reaguje na nie, przedstawiając gotowe rozwiązania. Wyszłam ze szkolenia z mnóstwem pomysłów na kampanię i wielkim entuzjazmem.

Karolina Merda
Karolina Merda

jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, jaka została nam przekazana i samego stylu prowadzeni szkolenia. Niby człowiek posiadał wiedzę, ale dopiero po szkoleniu w głowie się wszystko usystematyzowało. Bardzo polecam szkolenie dla każdego kto chce rozpocząć przygodę z FB Ads lub ma już jakieś pojęcie

Kasia Surowik
Kasia Surowik

Jestem bardzo zadowolony i wszystkim gorąco polecam. Jeżeli chcecie, aby Wasze działania na Facebooku przynosiły pozytywne efekty, to zdecydowanie warto. Samo szkolenie prowadzone bardzo profesjonalnie z możliwością zadawania pytań. Wszystko otoczone pozytywną atmosferą i fajnym poczuciem humoru. Zapisujcie się, nie pożałujecie

Damian Prokop
Damian Prokop

Byłem u Artura na szkoleniu z reklam na Facebooku i O JEZUSIU! Świetne szkolenie!:) Po pierwsze Artur posiada rozległą wiedzę w temacie i potrafi ją przekazać w tak przystępny sposób, że naprawdę nie da się nie zrozumieć nawet dość skomplikowanych kwestii. Po drugie prowadzący jest zaangażowany i elastyczny – dowie się co robisz i udzieli Ci cennych wskazówek dostosowanych do Twojej branży i potrzeb. A po trzecie spotkanie odbyło się w miłej i luźnej atmosferze i pomimo 7miu godzin nie czułem się ani trochę zmęczony. Pojawił się za to jeszcze większy głód wiedzy i wtedy przyszedł mail z dostępem do grupy, która jest kopalnią wiedzy i pomocy. Bajka!

Jakub Mucha

 Konkret, praktyczne narzędzia, kilka niezłych patentów dla początkujących i praktyków

Tadeusz Wardziak

bardzo solidna dawka wiedzy (a piszę to z perspektywy kogoś z ponad rocznym doświadczeniem w prowadzeniu kampanii)!

Jakub Szymczuk
Jakub Szymczuk

Bardzo merytoryczne szkolenie🔝. Dużo wiedzy którą można przełożyć od razu w praktyce. 8h minęło w 15min. Chciałabym więcej i chyba tak zrobię

Joanna Kietlińska
Joanna Kietlińska

Dużo merytorycznej wiedzy, która się po prostu sprawdza

Marcin P. Stopa

Pomimo bombardowania nas z każdej strony różnymi szkoleniami i kursami online dotyczącymi Facebook Ads, w Polsce niewiele jest osób, które faktycznie znają to narzędzie na tyle dobrze, żeby móc dzielić się swoją wiedzą z innymi – do tych osób bez wątpienia należy Artur Jabłonski. Ogromna wiedza, niesamowita empatia i kultura osobista oraz rzadko spotykana w dzisiejszych czasach bezinteresowność. Z całego serca dziękuję za Twoją działalność i polecam innym Twoje usługi.

Kamil Sławiński
Kamil Sławiński

Szkolenie z Arturem było strzałem w 10. Nieszablonowe podejście, charyzma i entuzjazm w przekazywaniu wiedzy sprawiły, że całodzienne szkolenie upłynęło w miłej, otwartej na dyskusję atmosferze . Artur jest specjalistą w swoich fachu. Przeprowadził szkolenie skrojone na miarę i idealnie spełniające nasze oczekiwania. Jego rady, spostrzeżenie znacząco wpłynęły na rozwój pracowników, którzy brali udział w prowadzonym przez Niego szkoleniu. Z czystym sumieniem mogę napisać #RemonedujęTegoTrenera.

mBank
Ewelina Wieczorek
mBank

Warsztaty były prowadzone z niezywkłą starannością. Bardzo dobry sposób przekazywania wiedzy. Program przygotowany świetnie pod kątem merytorycznym i organizacyjnym. Odpowiedni stosunek teorii do praktyki – szkolenie miało przede wszystkim wymiar praktyczny. Podobało nam się, że dostosował Pan program do naszej branży i na bieżąco odpowiadał na nasze pytania także po szkoleniu.

Jolanta Sokołowska
Hotel ProVita

Z Arturem Jabłońskim zrealizowaliśmy cykl 3 szkoleń. Program powstał po rozmowach z nami – Artur
dokładnie wypytywał, co jest dla nas ważne, czego chcemy się dowiedzieć i dzięki temu przygotował
listę zagadnień do omówienia idealnie pod nasze potrzeby. Na samych szkoleniach wykazał się dużą wiedzą i profesjonalizmem. Przekazywał dużo trafnych wskazówek, wyjaśniał skomplikowane kwestie w prosty sposób. Był także otwarty na pytania między szkoleniami, jak i pomógł nam parę razy już po samym cyklu. Z całą odpowiedzialnościq polecam współpracę z Arturem Jabłońskim.

Katarzyna Korsak
Agnes Fashion Group

Żeby sprawdzić i zweryfikować swoje działania w zakresie mediów społecznościowych poprosiliśmy Artura o audyt. Nie tylko wziął pod lupę działania instytucji w social media, ale również porównał je z innymi podmiotami, wskazując mocne i słabe strony. Dokument, który powstał, stał się dla nas podstawą do stworzenia strategii social media. Dzięki wskazówkom Artura rozpoczęliśmy długotrwały proces budowania prężnie działającej, a jednocześnie przyjaznej marki. Z satysfakcją przyznaję, że Artur jest godnym polecenia współpracownikiem. Życzyłbym sobie więcej tak kompetentnych i terminowych specjalistów.

Marek Pijanowski
Centrum Kultury Dwór Artusa

Artur Jabłoński niewątpliwie sparaliżował na jeden dzień pracę redakcji Grodziskiego Pisma Społeczno-Kulturalnego „Bogoria”, a stało się tak za sprawą szkolenia, które dla nas przeprowadził. Artur Jabłoński jest kopalnią wiedzy jeśli chodzi o zagadnienia związane Facebookiem, prowadzi szkolenia w sposób niezwykle przyjazny, zrozumiały i zgodnie z potrzebami klienta. Jest osobą bardzo kontaktową, otwartą , daleką od przestrzegania sztywnych form i reguł, ale równocześnie posiada klasę, doświadczenie i wiele wiedzy do przekazania – taki właśnie będzie Facebook tych, którzy uczyli się od Artura.

Małgorzata Müldner
Bogoria

Współpracowaliśmy z Arturem przy content marketingu dla The Masters. Dla mnie jego największą zaletą jest głębokie rozumienie biznesowych tematów. Potrafi nie tylko dobrze zinterpretować naszą strategię, ale również wzbogacić ją dzięki swoim doświadczeniom. Całą tą wiedzę zwinnie przelewa na papier wykorzystując swoją perfekcyjną znajomość języka angielskiego.

TheMasters
Piotr Imbierowicz
TheMasters.io

Artur pojawił się we właściwym dla nas momencie. Szukaliśmy kogoś, kto wsparłby nas w kilku kampaniach, wymagających promocji online. Marzył nam się ekspert w technikach, narzędziach i strategiach cyfrowego marketingu. Jednocześnie praktyk, z którym dobrze się współpracuje – zna blaski i cienie pracy dla klientów agencji. Słowem – ideał. Po pierwszych kilku wspólnych projektach przeprowadzonych z Arturem, okazało się, że świetnie trafiliśmy. Artur to człowiek-orkiestra, ma wiedzę i potrafi zastosować ją w praktyce. Dzięki współpracy z nim, nasi klienci byli zadowoleni, bo otrzymali taką obsługę, jakiej oczekiwali.

Agencja21
Anna Suchta
Agencja 21

Z Arturem współpracuję już blisko rok w zakresie konstrukcji przedstawiania oferty firmy. Od pierwszego wykonanego wspólnie projektu wiedziałem, że trafiłem doskonale. Cenię sobie przede wszystkim to, że wreszcie mam poczucie, że ktoś mnie rozumie. Arturowi nie trzeba czegoś dwa razy tłumaczyć, widzę, że rozumie mój biznes, proponuje własne pomysły, a jego materiały są najwyższej jakości. Bardzo polecam.

FastTony
Daniel Kędzierski
FastTony.es

Pół roku temu podjęliśmy współprace z Panem Arturem Jabłońskim, powierzyliśmy mu rozreklamowanie naszej działalności w mediach społecznościowych oraz Internecie. Pan Artur jest osobą komunikatywną i otwartą co skutkowało bardzo dobrą współpracą. Wszystkie obowiązki i zadanie były realizowane terminowo i starannie. Zawsze mogliśmy liczyć na dodatkową pomoc czy szkolenie celem wyjaśnienia nieznanych dla nas zagadnień. Efektem współpracy było pozyskanie dużej liczby klientów oraz partnerów biznesowych.

Przyjazny Dietetyk
Judyta Malagowska
Przyjazny Dietetyk

Artur Jabłoński należy do nielicznej grupy osób w polskiej scenie marketingu internetowego, które posiadają zarówno kompetencje trenera, marketera, jak i konsultanta, któremu zależy na sukcesie Twojej marki/firmy. Zdecydowanie polecam szkolenia, konsultacje jednorazowe projektów marketingowych, jak i wielomiesięczne współprace przy product launchach, czy dużych kampaniach marketingowych.

Marek Piasek
Marek Piasek
Wolves Summit

Współpraca z Arturem = niesztampowe podejście do klienta (szkolenie było skrojone tak, że wyciagnęliśmy z niego maxa) + nietuzinkowe pomysły ( książeczka w 3 edycji Akademii Rozwoju Agenta zrobiła furorę) x 100% zaangażowania, pasji i charyzmy ( kto Artura poznał, ten wie o czym piszę) Artur- Otodom dziękuję za świetną współpracę i do następnego!

Dorota Dwornik
Otodom

WYBRANE REALIZACJE

Oto niektóre z projektów, które miałem okazję realizować. Pokazałbym Ci ich chętnie o wiele więcej, ale umowy o poufności mi zabraniają ;)
La Guel

Prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku.

Kalisz

Współpraca szkoleniowa oraz doradcza przy kampaniach promujących miasto. 

Craftware

Działania content marketingowe – od tworzenia treści po ich promocję.

Ekopark

W ramach współpracy realizujemy kampanie na Facebooku i Google AdWords dla osiedli developera.

Budlex

Prowadzimy kampanie reklamowe w internecie dla osiedli developera.

Instytut Badań Literackich

Nauka też potrzebuje promocji. Dlatego o marketingu i reklamie na Facebooku uczyłem IBL PAN.

Polskapresse

Przeprowadziłem szkolenie w zakresie copywritingu, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb UX.

Camerimage

Podczas jednego z najbardziej znanych festiwali filmowych w Polsce byłem jurorem oceniającym spoty reklamowe, jak również przeprowadziłem szkolenie w zakresie promocji treści wideo w mediach społecznościowych i nie tylko. 

Music Dealer

Jestem odpowiedzialny za działania promocyjne marki w internecie.

Wolters Kluwer

Szkolenie z copywritingu

Renault Warszawa

Szkolenie z prowadzenia kampanii na Facebooku

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

Regularnie prowadzę szkolenia oraz audytuję działania marketingowe instytucji i jej partnerów.

Lav Mag

Zajmuję się działaniami promocyjnymi w internecie jednego z największych outletów na Allegro.

Collegium da Vinci

Prowadzę działania promocyjne uczelni w Google i social media, głównie kampanie PPC.

Uniwersytet Jagielloński

Byłem odpowiedzialny za kampanię rekrutacyjną całej uczelni w Google i mediach społecznościowych.

Kopalnia Soli Wieliczka

Prowadziłem szkolenie oraz pomagałem analizować i poprawiać kampanie marketingowe jednego z najsłynniejszych obiektów turystycznych w Polsce.

neuca

Konsultowałem działania w mediach społecznościowych oraz szkoliłem pracowników w zakresie content marketingu. 

ING

Tworzyłem materiały dla działu komunikacji wewnętrznej. 

Instytut Matki i Dziecka

Odpowiadam całościowo za jeden z portali Instytutu Matki i Dziecka – od jego stworzenia i administracji technicznej po tworzenie treści na sam portal, jak i media społecznościowe. 

BOŚ

Przeprowadziłem projekt edukacyjny dla klientów oraz grupy docelowej banku – serię webinarów o marketingu internetowym. 

ista

Odpowiadam za komunikację marki w mediach społecznościowych. 

naTemat

Trwający kilka miesięcy projekt szkoleniowo-konsultacyjny, którego celem było wypracowanie innowacyjnych produktów reklamowych dla grupy oraz przeszkolenie pracowników z ich wdrożenia. 

Otodom

Prowadziłem projekt edukacyjny, którego celem było opracowanie reguł dobrego tworzenia ogłoszeń nieruchomości. Uzupełnieniem było szkolenie pracowników firmy. 

Kujawsko-pomorskie

Jestem stałym współpracownikiem (konsultantem) województwa, regularnie pracując przy projektach strategicznych czy szkoleniowych.

Polska Agencja Prasowa

Przeprowadziłem audyt mediów społecznościowych oraz przeprowadziłem szkolenie.

TVN

Prowadzę szkolenia dla jednej z największych telewizji w kraju.

Otomoto

Szkoliłem dział sprzedaży Otomoto z komunikacji oraz przygotowałem materiały edukacyjne do cyklu szkoleń z pisania ogłoszeń sprzedażowych, które obecnie są wykorzystywane do edukowania ogłoszeniodawców na portalu.

Partner Nieruchomości

Współpracuję jako konsultant i stworzyłem teksty na stronę internetową wiodącego developera województwa małopolskiego. Działam również przy promocji aplikacji Nawiguj.com.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Prowadziłem szkolenie dla spółki skupione na tematyce mediów społecznościowych i skutecznej komunikacji z odbiorcami.

Politechnika Wrocławska

Prowadziłem serię szkoleń dla uczelni, skupionych na tematyce mediów społecznościowych oraz pisaniu tekstów promocyjnych.

Województwo Pomorskie

Prowadziłem szkolenie i konsultowałem strategię związaną z promocją gospodarczą regionu.

Przyjazny Dietetyk

Jako konsultant współpracuję z ogólnopolską siecią poradni dietetycznych nad strategią marketingową i działaniami bieżącymi. Prowadzę działania dla wszystkich działów firmy – od poradni po sklep internetowy.

PZFD

Współpracuję z Polskim Związkiem Firm Developerskich, regularnie prowadząc szkolenia dla jego członków, a dla części z nich realizując działania marketingowe.

Polskie Radio PiK

Jako konsultant odpowiadam za marketing internetowy i specjalne akcje promocyjne radia – od konstruowania oferty dla reklamodawców po strategię działań w mediach społecznościowych. Wprowadziłem Radio PiK jako pierwsze polskie radio publiczne na Spotify.

Rent Like Home

Tworzyłem kampanie sprzedażowe, landing pages oraz prowadziłem działania promocyjne w social media.

skanska

Pracowałem nad komunikacją wizualną, prowadziłem szkolenie oraz konsultowałem działania promocyjne.

Sphinx

Prowadziłem szkolenie skupione na projektowaniu kampanii e-marketingowej dla sieci restauracji.

Viessmann

Prowadzę działania promocyjne dla Akademii Viessmann.

Wolves Summit

Wspomagam komunikację i tworzę copy dla gdyńskich projektów Wolves Summit i The Sales Gate.

Terminy szkoleń

DATA:
30/31 stycznia 2020
10:00 - 17:00
MIEJSCE:
Warszawa
LICZBA MIEJSC:
Dzień 1: Brak miejsc
Dzień 2: Brak miejsc
DATA:
27/28 lutego 2020
10:00 - 17:00
MIEJSCE:
Warszawa
LICZBA MIEJSC:
Dzień 1: Brak miejsc
Dzień 2: 1
DATA:
26/27 marca 2020
10:00 - 17:00
MIEJSCE:
Warszawa
LICZBA MIEJSC:
Dzień 1: 17
Dzień 2: 17
Szkolenie dedykowane dla Twojej firmy?

zamów szkolenie dedykowane

Chcesz, abym to ja przyjechał do Ciebie i pracował wyłącznie z Twoim zespołem?

Napisz lub zadzwoń – porozmawiamy o szkoleniu dedykowanym.

tel. 886 147 563

  • Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest DIGITALK Artur Jabłoński z siedzibą w Bydgoszczy (85-009), ul. Dworcowa 13/36. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdują się tutaj