Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie

Twórz reklamy, które konwertują.
Generuj leady, zwiększaj sprzedaż!

Większość firm działania reklamowe na Facebooku ogranicza do promowania postów. To marnowanie potencjału.

Dobrze skonfigurowana reklama na Facebooku daje niesamowite wyniki i otwiera mnóstwo możliwości. Możesz ją precyzyjnie kierować do ludzi o konkretnych zainteresowaniach. Możesz dotrzeć do osób, które były na Twojej stronie, są w Twoim newsletterze czy są podobni do Twoich klientów.

Jak to zrobić? Pokażę Ci na szkoleniu.

Nie ma znaczenia czy kiedykolwiek puszczałeś reklamę na Facebooku, czy też nie. Podczas pierwszego dnia poznasz i przetestujesz wszystkie funkcje reklamowe Facebooka, które pozwolą Ci dotrzeć do Twoich klientów.

 

Jeśli jesteś osobą średniozaawansowaną, zainteresuj się drugim dniem, który poświęcony jest w całości średniozaazaawansowanym technikom i strategiom. Aczkolwiek z doświadczenia powiem, że wiele podobnych do Ciebie osób wyniosło dużo również z podstawowego dnia dzięki trikom konfiguracyjnym, którymi się dzieliłem.

Jak wygląda szkolenie?

Cały dzień pracujemy na
komputerach – krok po kroku
konfigurujesz własne reklamy

Omawiamy przykłady każdego z uczestników –
kończysz szkolenie z gotowymi propozycjami
działań dla Twojego biznesu

Pracujemy wyłącznie na praktycznych
przykładach – omawiamy sprawdzone
rozwiązania

Dlaczego akurat to szkolenie?

Niewielka grupa,
komfortowa praca i czas dla każdego

Prezentacja ze szkolenia oraz dodatkowe materiały poradnikowe

Dostęp do facebookowej grupy dla uczestników = bieżące wsparcie i konsultacje

Gotowe do wdrożenia schematy działań, których użyjesz od razu po szkoleniu!

Program szkolenia

Wybierz jeden dzień szkolenia lub zapisz się na oba!

Dzień 1 Reklama na Facebooku i Instagramie dla początkujących

Cena: 690zł + VAT
Moduł 1
Jak działa reklama na Facebooku?

Panel reklamowy na Facebooku – jak działa (omówienie struktury i funkcji). Cele reklamowe i rodzaje reklam – jak je dobierać. Promowanie postów, Ads Manager, Power Editor – z którego narzędzia korzystać?

Modele rozliczeniowe – który wybrać i dlaczego? Jak czytać raporty reklamowe FB i wyciągać wnioski. Ustawienia konta, faktury, rozliczenia.

Moduł 2
Grupy docelowe

Kierowanie reklamy po zainteresowaniach. Skąd czerpać wiedzę o grupie docelowej (bezpłatne i przydatne narzędzia na Facebooku i poza nim). Co wolno, a czego nie wolno reklamować na FB i czy da się obejść zakazy.

 

Średniozaawansowane metody kierowania reklam (niestandardowe grupy odbiorców): bazy mailingowe, kontaktowe, podobni odbiorcy, aktywni użytkownicy i wiele innych.

Moduł 3
Tworzenie reklamy krok po kroku

Uruchamianie reklamy na Facebooku krok po kroku. Najczęstsze błędy. Skuteczne grafiki – czyli jakie (przykłady, wzory). Jak pisać teksty reklam. Typowe budżety – z jakimi kosztami należy się liczyć i jakich efektów się spodziewać.

Moduł 4
Remarketing

Piksel Facebooka – instalacja i konfiguracja. Rodzaje piksela Facebooka i ich przydatność. Podstawowe i średniozaawansowane opcje remarketingowe (od osób, które były na stronie po widzów filmów wideo i niezaangażowanych fanów).

Dzień 2 Reklama na Facebooku i Instagramie dla średniozaawansowanych

Cena: 790zł + VAT
Moduł 1
Analiza i optymalizacja reklam

Analiza wskaźników reklamowych. Sztuczki i luki w systemie, które zwiększają wyniki. Operowanie wykluczeniami, grupowaniem zainteresowań, stawkami ręcznymi i automatyzacjami. Nietypowe ustawienia, które zwiększają wyniki. 

Moduł 2
Zaawansowany Remarketing i Google Tag Manager

Czym jest Google Tag Manager i jak wykorzystać go do wgrywania kodów na strony internetowe. Zaawansowane konfiguracje remarketingu na Facebooku: po czasie na stronie, liczbie podstron, konkretnej sekwencji stron czy scrollowaniu. Ćwiczenia praktyczne z wdrażaniem kodów przez GTM bezpośrednio na Twoją stronę. 

Moduł 3
Narzędzia zewnętrzne i zaawansowane techniki

AdEspresso, FastTony, Leadza i wiele innych – przegląd interesujących opcji i możliwości konfiguracji reklam z wykorzystaniem narzędzi zewnętrznych. Czy i kiedy warto z nich korzystać? 

Moduł 4
Scenariusze wdrożeniowe

Wspólnie z uczestnikami pracujemy nad gotowymi rozwiązaniami dla ich biznesu. Omawiamy sprawdzone rozwiązania do różnych typów kampanii – od pozyskiwania fanów przez zwiększanie zaangażowania po konwersje. 

Kto prowadzi szkolenie?

Artur Jabłoński

Konsultant ds. e-marketingu i szkoleniowiec. Specjalizuję się w projektowaniu i prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych w internecie. Na sali szkoleniowej spędziłem już blisko 2000 godzin, edukując przedsiębiorców i marketerów w zakresie content marketingu i reklamy w mediach społecznościowych.

Prowadzę szkolenia, doradzam i realizuję kampanie dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury czy urzędy. Pracowałem m.in. dla: Otomoto, Otodom, Allegro, SKANSKA, NEUCA, Województwo Pomorskie, Województwo Kujawsko-Pomorskie czy Polskiego Radia PiK.

Jestem autorem jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com. Wykładam na studiach podyplomowych Wyższych Szkół Bankowych w Toruniu, Bydgoszczy, Poznaniu i Gdańsku, WSAiB w Gdyni oraz Politechniki Białostockiej. Występuję na licznych konferencjach w całej Polsce.

Rekomendacje klientów

Szkolenie z Arturem było strzałem w 10. Nieszablonowe podejście, charyzma i entuzjazm w przekazywaniu wiedzy sprawiły, że całodzienne szkolenie upłynęło w miłej, otwartej na dyskusję atmosferze . Artur jest specjalistą w swoich fachu. Przeprowadził szkolenie skrojone na miarę i idealnie spełniające nasze oczekiwania. Jego rady, spostrzeżenie znacząco wpłynęły na rozwój pracowników, którzy brali udział w prowadzonym przez Niego szkoleniu. Z czystym sumieniem mogę napisać #RemonedujęTegoTrenera.

mBank
Ewelina Wieczorek
mBank

Warsztaty były prowadzone z niezywkłą starannością. Bardzo dobry sposób przekazywania wiedzy. Program przygotowany świetnie pod kątem merytorycznym i organizacyjnym. Odpowiedni stosunek teorii do praktyki – szkolenie miało przede wszystkim wymiar praktyczny. Podobało nam się, że dostosował Pan program do naszej branży i na bieżąco odpowiadał na nasze pytania także po szkoleniu.

Jolanta Sokołowska
Hotel ProVita

Z Arturem Jabłońskim zrealizowaliśmy cykl 3 szkoleń. Program powstał po rozmowach z nami – Artur
dokładnie wypytywał, co jest dla nas ważne, czego chcemy się dowiedzieć i dzięki temu przygotował
listę zagadnień do omówienia idealnie pod nasze potrzeby. Na samych szkoleniach wykazał się dużą wiedzą i profesjonalizmem. Przekazywał dużo trafnych wskazówek, wyjaśniał skomplikowane kwestie w prosty sposób. Był także otwarty na pytania między szkoleniami, jak i pomógł nam parę razy już po samym cyklu. Z całą odpowiedzialnościq polecam współpracę z Arturem Jabłońskim.

Katarzyna Korsak
Agnes Fashion Group

Żeby sprawdzić i zweryfikować swoje działania w zakresie mediów społecznościowych poprosiliśmy Artura o audyt. Nie tylko wziął pod lupę działania instytucji w social media, ale również porównał je z innymi podmiotami, wskazując mocne i słabe strony. Dokument, który powstał, stał się dla nas podstawą do stworzenia strategii social media. Dzięki wskazówkom Artura rozpoczęliśmy długotrwały proces budowania prężnie działającej, a jednocześnie przyjaznej marki. Z satysfakcją przyznaję, że Artur jest godnym polecenia współpracownikiem. Życzyłbym sobie więcej tak kompetentnych i terminowych specjalistów.

Marek Pijanowski
Centrum Kultury Dwór Artusa

Artur Jabłoński niewątpliwie sparaliżował na jeden dzień pracę redakcji Grodziskiego Pisma Społeczno-Kulturalnego „Bogoria”, a stało się tak za sprawą szkolenia, które dla nas przeprowadził. Artur Jabłoński jest kopalnią wiedzy jeśli chodzi o zagadnienia związane Facebookiem, prowadzi szkolenia w sposób niezwykle przyjazny, zrozumiały i zgodnie z potrzebami klienta. Jest osobą bardzo kontaktową, otwartą , daleką od przestrzegania sztywnych form i reguł, ale równocześnie posiada klasę, doświadczenie i wiele wiedzy do przekazania – taki właśnie będzie Facebook tych, którzy uczyli się od Artura.

Małgorzata Müldner
Bogoria

Współpracowaliśmy z Arturem przy content marketingu dla The Masters. Dla mnie jego największą zaletą jest głębokie rozumienie biznesowych tematów. Potrafi nie tylko dobrze zinterpretować naszą strategię, ale również wzbogacić ją dzięki swoim doświadczeniom. Całą tą wiedzę zwinnie przelewa na papier wykorzystując swoją perfekcyjną znajomość języka angielskiego.

TheMasters
Piotr Imbierowicz
TheMasters.io

Artur pojawił się we właściwym dla nas momencie. Szukaliśmy kogoś, kto wsparłby nas w kilku kampaniach, wymagających promocji online. Marzył nam się ekspert w technikach, narzędziach i strategiach cyfrowego marketingu. Jednocześnie praktyk, z którym dobrze się współpracuje – zna blaski i cienie pracy dla klientów agencji. Słowem – ideał. Po pierwszych kilku wspólnych projektach przeprowadzonych z Arturem, okazało się, że świetnie trafiliśmy. Artur to człowiek-orkiestra, ma wiedzę i potrafi zastosować ją w praktyce. Dzięki współpracy z nim, nasi klienci byli zadowoleni, bo otrzymali taką obsługę, jakiej oczekiwali.

Agencja21
Anna Suchta
Agencja 21

Z Arturem współpracuję już blisko rok w zakresie konstrukcji przedstawiania oferty firmy. Od pierwszego wykonanego wspólnie projektu wiedziałem, że trafiłem doskonale. Cenię sobie przede wszystkim to, że wreszcie mam poczucie, że ktoś mnie rozumie. Arturowi nie trzeba czegoś dwa razy tłumaczyć, widzę, że rozumie mój biznes, proponuje własne pomysły, a jego materiały są najwyższej jakości. Bardzo polecam.

FastTony
Daniel Kędzierski
FastTony.es

Pół roku temu podjęliśmy współprace z Panem Arturem Jabłońskim, powierzyliśmy mu rozreklamowanie naszej działalności w mediach społecznościowych oraz Internecie. Pan Artur jest osobą komunikatywną i otwartą co skutkowało bardzo dobrą współpracą. Wszystkie obowiązki i zadanie były realizowane terminowo i starannie. Zawsze mogliśmy liczyć na dodatkową pomoc czy szkolenie celem wyjaśnienia nieznanych dla nas zagadnień. Efektem współpracy było pozyskanie dużej liczby klientów oraz partnerów biznesowych.

Przyjazny Dietetyk
Judyta Malagowska
Przyjazny Dietetyk

Artur Jabłoński należy do nielicznej grupy osób w polskiej scenie marketingu internetowego, które posiadają zarówno kompetencje trenera, marketera, jak i konsultanta, któremu zależy na sukcesie Twojej marki/firmy. Zdecydowanie polecam szkolenia, konsultacje jednorazowe projektów marketingowych, jak i wielomiesięczne współprace przy product launchach, czy dużych kampaniach marketingowych.

Marek Piasek
Marek Piasek
Wolves Summit

Współpraca z Arturem = niesztampowe podejście do klienta (szkolenie było skrojone tak, że wyciagnęliśmy z niego maxa) + nietuzinkowe pomysły ( książeczka w 3 edycji Akademii Rozwoju Agenta zrobiła furorę) x 100% zaangażowania, pasji i charyzmy ( kto Artura poznał, ten wie o czym piszę) Artur- Otodom dziękuję za świetną współpracę i do następnego!

Dorota Dwornik
Otodom

WYBRANE REALIZACJE

Oto niektóre z projektów, które miałem okazję realizować. Pokazałbym Ci ich chętnie o wiele więcej, ale umowy o poufności mi zabraniają ;)
La Guel

Prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku.

Kalisz

Współpraca szkoleniowa oraz doradcza przy kampaniach promujących miasto. 

Craftware

Działania content marketingowe – od tworzenia treści po ich promocję.

Ekopark

W ramach współpracy realizujemy kampanie na Facebooku i Google AdWords dla osiedli developera.

Budlex

Prowadzimy kampanie reklamowe w internecie dla osiedli developera.

Instytut Badań Literackich

Nauka też potrzebuje promocji. Dlatego o marketingu i reklamie na Facebooku uczyłem IBL PAN.

Polskapresse

Przeprowadziłem szkolenie w zakresie copywritingu, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb UX.

Camerimage

Podczas jednego z najbardziej znanych festiwali filmowych w Polsce byłem jurorem oceniającym spoty reklamowe, jak również przeprowadziłem szkolenie w zakresie promocji treści wideo w mediach społecznościowych i nie tylko. 

Music Dealer

Jestem odpowiedzialny za działania promocyjne marki w internecie.

Wolters Kluwer

Szkolenie z copywritingu

Renault Warszawa

Szkolenie z prowadzenia kampanii na Facebooku

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

Regularnie prowadzę szkolenia oraz audytuję działania marketingowe instytucji i jej partnerów.

Lav Mag

Zajmuję się działaniami promocyjnymi w internecie jednego z największych outletów na Allegro.

Collegium da Vinci

Prowadzę działania promocyjne uczelni w Google i social media, głównie kampanie PPC.

Uniwersytet Jagielloński

Byłem odpowiedzialny za kampanię rekrutacyjną całej uczelni w Google i mediach społecznościowych.

Kopalnia Soli Wieliczka

Prowadziłem szkolenie oraz pomagałem analizować i poprawiać kampanie marketingowe jednego z najsłynniejszych obiektów turystycznych w Polsce.

neuca

Konsultowałem działania w mediach społecznościowych oraz szkoliłem pracowników w zakresie content marketingu. 

ING

Tworzyłem materiały dla działu komunikacji wewnętrznej. 

Instytut Matki i Dziecka

Odpowiadam całościowo za jeden z portali Instytutu Matki i Dziecka – od jego stworzenia i administracji technicznej po tworzenie treści na sam portal, jak i media społecznościowe. 

BOŚ

Przeprowadziłem projekt edukacyjny dla klientów oraz grupy docelowej banku – serię webinarów o marketingu internetowym. 

ista

Odpowiadam za komunikację marki w mediach społecznościowych. 

naTemat

Trwający kilka miesięcy projekt szkoleniowo-konsultacyjny, którego celem było wypracowanie innowacyjnych produktów reklamowych dla grupy oraz przeszkolenie pracowników z ich wdrożenia. 

Otodom

Prowadziłem projekt edukacyjny, którego celem było opracowanie reguł dobrego tworzenia ogłoszeń nieruchomości. Uzupełnieniem było szkolenie pracowników firmy. 

Kujawsko-pomorskie

Jestem stałym współpracownikiem (konsultantem) województwa, regularnie pracując przy projektach strategicznych czy szkoleniowych.

Polska Agencja Prasowa

Przeprowadziłem audyt mediów społecznościowych oraz przeprowadziłem szkolenie.

TVN

Prowadzę szkolenia dla jednej z największych telewizji w kraju.

Otomoto

Szkoliłem dział sprzedaży Otomoto z komunikacji oraz przygotowałem materiały edukacyjne do cyklu szkoleń z pisania ogłoszeń sprzedażowych, które obecnie są wykorzystywane do edukowania ogłoszeniodawców na portalu.

Partner Nieruchomości

Współpracuję jako konsultant i stworzyłem teksty na stronę internetową wiodącego developera województwa małopolskiego. Działam również przy promocji aplikacji Nawiguj.com.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Prowadziłem szkolenie dla spółki skupione na tematyce mediów społecznościowych i skutecznej komunikacji z odbiorcami.

Politechnika Wrocławska

Prowadziłem serię szkoleń dla uczelni, skupionych na tematyce mediów społecznościowych oraz pisaniu tekstów promocyjnych.

Województwo Pomorskie

Prowadziłem szkolenie i konsultowałem strategię związaną z promocją gospodarczą regionu.

Przyjazny Dietetyk

Jako konsultant współpracuję z ogólnopolską siecią poradni dietetycznych nad strategią marketingową i działaniami bieżącymi. Prowadzę działania dla wszystkich działów firmy – od poradni po sklep internetowy.

PZFD

Współpracuję z Polskim Związkiem Firm Developerskich, regularnie prowadząc szkolenia dla jego członków, a dla części z nich realizując działania marketingowe.

Polskie Radio PiK

Jako konsultant odpowiadam za marketing internetowy i specjalne akcje promocyjne radia – od konstruowania oferty dla reklamodawców po strategię działań w mediach społecznościowych. Wprowadziłem Radio PiK jako pierwsze polskie radio publiczne na Spotify.

Rent Like Home

Tworzyłem kampanie sprzedażowe, landing pages oraz prowadziłem działania promocyjne w social media.

skanska

Pracowałem nad komunikacją wizualną, prowadziłem szkolenie oraz konsultowałem działania promocyjne.

Sphinx

Prowadziłem szkolenie skupione na projektowaniu kampanii e-marketingowej dla sieci restauracji.

Viessmann

Prowadzę działania promocyjne dla Akademii Viessmann.

Wolves Summit

Wspomagam komunikację i tworzę copy dla gdyńskich projektów Wolves Summit i The Sales Gate.

Terminy szkoleń

DATA:
22/23.08.2019
10:00 - 17:00
MIEJSCE:
Warszawa
LICZBA MIEJSC:
1
DATA:
26/27.09.2019
10:00 - 17:00
MIEJSCE:
Warszawa
LICZBA MIEJSC:
12
Szkolenie dedykowane dla Twojej firmy?

zamów szkolenie dedykowane

Chcesz, abym to ja przyjechał do Ciebie i pracował wyłącznie z Twoim zespołem?

Napisz lub zadzwoń – porozmawiamy o szkoleniu dedykowanym.

tel. 886 147 563

Darmowy e-book na do widzenia!
Zebrałem 21 bezpłatnych narzędzi e-marketingowych w jeden e-book. Dołącz do 10 tysięcy marketerów i zapisz się do mojego newslettera, by go otrzymać.
Darmowy e-book na do widzenia!
Zebrałem w jednym e-booku kilkanaście skutecznych taktyk tworzenia remarketingu na Facebooku.
Dołącz do ponad 20 tysięcy marketerów i zapisz się do mojego newslettera, by go otrzymać.