Wideo

ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ – poznaj 12 niezbędnych narzędzi handlowca | Artur Jabłoński

ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ – poznaj 12 niezbędnych narzędzi handlowca | Artur Jabłoński

Czy są jakieś narzędzia dla handlowców, które warto wdrożyć? To pytanie słyszę bardzo często podczas szkoleń, warsztatów, a nawet konferencji. Dziś nadszedł czas, by odpowiedzieć na nie kompleksowo! W tym odcinku przygotowałem dla Ciebie listę 12 narzędzi, które pozwolą Ci usprawnić zarządzanie sprzedażą.

Obejrzyj
Optymalizacja kampanii Performance Max – co to jest i jak działa? | Krzysztof Kusaczuk

Optymalizacja kampanii Performance Max – co to jest i jak działa? | Krzysztof Kusaczuk

W tym odcinku, wraz z konsultantem Suasio Krzysztofem Kusaczukiem, zanurzamy się w świat kampanii reklamowych, a konkretnie rozmawiamy o optymalizacji kampanii Performance Max w Google. Bazując na jego doświadczeniu, przyglądamy się realnym problemom, z jakimi borykają się klienci prowadzący sklepy internetowe.

Obejrzyj

Moje firmy

Jestem prezesem dwóch spółek. Digitalk to agencja marketingowa, a Suasio – firma doradczo-szkoleniowa. Pomożemy Ci rozwinąć biznes poprzez doradztwo, szkolenia lub obsługę, konsultując lub wyręczając na każdym etapie lejka marketingowego i sprzedażowego.

Pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych i działań sprzedażowych. Tylko przez ostatnie dwa lata pomogliśmy naszym klientom zarobić blisko miliard złotych. 

Porozmawiajmy, jak możemy pomóc rosnąć i Twojej firmie.

W czym mogę Ci pomóc?

W czym mogę Ci pomóc?

Chcesz zbudować kompetencje digital w swojej firmie? Mogę Ci w tym pomóc. Poprowadzę szkolenie, skonsultuję planowane działania, zanalizuję aktualne kampanie, opracuję wspólnie z Twoim zespołem strategię.

Potrzebujesz stałej współpracy? Ja oraz moje firmy digitalk i Suasio – 50+ specjalistów i konsultantów – pomagamy firmom rozwijać marketing i sprzedaż poprzez regularne doradztwo oraz obsługę kampanii marketingowych i działań sprzedażowych.