Do zobaczenia w maju!

<

Jakoś tak się złożyło, że w maju będę gościem na kilku interesujących wydarzeniach. Część z nich to rzeczy cykliczne. Część sam organizuję lub miałem udział w przygotowaniach do nich. Na część zostałem zaproszony lub po prostu się zgłosiłem. Tak czy owak, jeśli mielibyście ochotę przybić piątkę, to poniżej lista miejsc, gdzie będzie to w najbliższym czasie możliwe. Przy okazji macie też listę naprawdę ciekawych eventów!

8 maja Jak zarobić na e-komunikacji? – konferencja, która odbędzie się na Stadionie Narodowym. Organizowana przez ekipę Briefu. Jedno popołudnie, za to skondensowana wiedza. Będę się im przysłuchiwał plus jestem autorem tekstu do raportu, który otrzymają wszyscy uczestnicy. Zdaje się, że jeszcze są miejsca.

9 maja SIM Toruń #2: – moje dziecko. Jedyny cykliczny event poświęcony nowym mediom w Toruniu. Tym razem Kamil Dziadkiewicz, czyli Social Daddy spróbuje przekonać publikę do Google+, a Katarzyna Radomska z Palety Smaku opowie o wyjątkowości polskiej blogosfery kulinarnej.

14 maja“Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!” – organizator słynnej akcji opowie na WSB w Toruniu o jej kulisach, po czym razem ze mną i przedstawicielami innych mediów podyskutujemy nad przyszłością czytelnictwa w dobie nowych mediów. Nie tak dawno temu mówiłem o tym na Czwartku Social Media i miałem o tym wykład w Centrum Sztuki Współczesnej. Z chęcią usłyszę, jak zapatrują się na tę sprawę mniej odchylone na punkcie Internetu osoby.

15 majaDzień z Blogiem w ramach Forum E-biznesu w Toruniu – zostałem poproszony o wygłoszenie prelekcji. Będę mówił o blogu jako narzędziu budowania marki osobistej i rozwoju zawodowego. Z tego co wiem, będą też Podróżniccy. Wielbiciele blogów powinni sobie więc zakreślić tę datę w kalendarzu.

16-17 maja – Infoshare – gdańska konferencja, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Dwa dni chłonięcia wiedzy podczas jednej  trzech ścieżek, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jako że o mediach społecznościowych nasłuchałem się już dosyć, to będę siedział w salach, gdzie mówić będą o przyszłości mobile i tam mnie szukajcie.

18-19 majaKryminalne Pogaduchy Blogerów – jak dobrze pójdzie, wycieczkę po Polsce zakończę we Wrocławiu, miziając się z resztą blogerskiej śmietanki w jednym z moich ulubionych miast.

Pracowity miesiąc się szykuje! Cała ta wyliczanka nie powstała po nic. Mam do Was pytanie – o którym (których) z wymienionych wydarzeń chcielibyście przeczytać na blogu? Z chęcią dowiem się, jaki temat uważacie za najbardziej interesujący. Całkiem możliwe, że opisze wszystkie, ale jeśli już będę miał wybierać, to chcę się kierować głosem czytelników ;)

Do przeczytania!

Artur Jabłoński