Szkolenia i konsultacje

Mam na koncie setki godzin szkoleń i wykładów, a drugie tyle spędzone na indywidualnej pracy w ramach konsultacji. Prowadzę kampanie e-marketingowe, które generują leady i sprzedaż.

Zobacz, w czym się specjalizuję i z kim pracowałem. Może zdziałamy coś razem? Napisz do mnie – porozmawiamy o tym.

Jako konsultant miałem lub mam przyjemność współpracować z firmami różnej wielkości – od MŚP po korporacje czy administrację publiczną. Prowadzę dla nich kompleksowe kampanie generujące leady/sprzedaż (Google AdWords, Facebook Ads i inne), komunikację w mediach społecznościowych lub spotykamy się regularnie i wspólnie wypracowujemy pomysły na działania marketingowe.

W ten sposób pracowałem między innymi nad wizerunkiem i komunikacją marek takich jak: Polskie Radio PiK, NEUCA, SKANSKA, Województwo Pomorskie i Kujawsko-pomorskie, Giacomini Polska, Smart Space, Agnes Fashion Group czy Partner Nieruchomości.

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz do mnie

Prowadzę szkolenia zamknięte dla firm z całej Polski – odwiedzam je w ich siedzibach i pracujemy nad marketingiem, komunikacją, mediami społecznościowymi, itd.

Działałem m.in. z: Skanska, ING, NEUCA, Vorwerk, Ista Shared Services, urząd miasta Toruń, urząd miasta Gdynia, Polski Związek Firm Developerskich.

Często również jestem zapraszany przez firmy szkoleniowe, by poprowadzić szkolenia otwarte. Wówczas mam okazję jednocześnie pracować z kilkoma firmami. W ten sposób współpracuję z Essentis, Centrum Promocji Informatyki, DEA Consulting, i wieloma innymi.

Ponadto wykładam i prowadzę zajęcia na licznych uczelniach i szkołach wyższych. Są to, między innymi, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wyższa Szkoła Bankowa (Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań), Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni czy Politechnika Białostocka.

Najczęstsze tematy szkoleń

– Płatna reklama na Facebooku 

– Social media marketing (Facebook, Twitter, Google+, itd.)

– Content Marketing (tworzenie treści, analiza, optymalizacja, dystrybucja)

– Copywriting & webwriting – tworzenie tekstów, które sprzedają

Zainteresowany?
Napisz do mnie

Pisaniem tekstów sprzedażowych, promocyjnych i informacyjnych zajmuję się od lat. Pracowałem jako dziennikarz portalu Onet, copywriter w agencjach reklamowych, prowadziłem media społecznościowe na zlecenie. Piszę regularnie m.in. dla Allegro.

Po prostu...
Napisz do mnie
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE MNIE?
Niech liczby mówią same za siebie!
144
szkolenia
1774
godzin na sali szkoleniowej
452
godzin wykładów na uczelniach i szkołach wyższych

Dlaczego warto współpracować ze mną?

Zawsze analizuję potrzeby grupy i na ich podstawie szykuję program oraz dedykowane materiały, które pomagają rozwiązać konkretne problemy. Dodatkowo:

– Jestem praktykiem – przekazuję wiedzę zdobytą w codziennej pracy, bez zbędnego teoretyzowania

– Jestem zawsze dostępny – każdy uczestnik szkolenia może konsultować się ze mną nawet wiele miesięcy później. Nie wierzysz? Zapytaj uczestników moich szkoleń, z niektórymi mejluję do dziś :)

– Jestem pasjonatem – dzięki czemu cały czas śledzę trendy, nowinki, by przekazywać tylko aktualne informacje

 

Wybrane realizacje
To tylko część projektów, które zrealizowałem. Napisz lub zadzwoń - opowiem Ci o innych.
Gdynia

Przez 3 lata jako konsultant odpowiadałem za media społecznościowe Gdyni Kulturalnej oraz prowadziłem konsultacje oraz szkolenia dla miejskich instytucji kultury.

Otomoto

Szkoliłem dział sprzedaży Otomoto z komunikacji oraz przygotowałem materiały edukacyjne do cyklu szkoleń z pisania ogłoszeń sprzedażowych, które obecnie są wykorzystywane do edukowania ogłoszeniodawców na portalu.

Otodom

W ramach dużego projektu "Akademia Rozwoju Agenta" przygotowałem materiały szkoleniowe i edukacyjne dla agentów nieruchomości - w tym podręcznik pisania ogłoszeń sprzedażowych - które następnie były dystrybuowane wśród agentów w całej Polsce oraz szkoliłem trenerów wewnętrznych Otodom.

SKANSKA

Współpracowałem w charakterze szkoleniowca, pracując nad komunikacją wewnętrzną w firmie.

Exea Smart Space

Przez ponad 2 lata odpowiadałem za komunikację nowopowstałego inkubatora przedsiębiorczości w Toruniu, który w tym czasie stał się wiodącą marką na rynku, gdy mowa o branży nowych technologii.

Polski Związek Firm Developerskich

Współpracuję z Polskim Związkiem Firm Developerskich, regularnie prowadząc szkolenia dla jego członków, a dla części z nich realizując działania marketingowe.

NEUCA

Prowadziłem cykl szkoleń oraz konsultowałem projekty promocyjne dla marki.

Toruń

W ramach współpracy z urzędem przeprowadziłem cykl szkoleń dla miejskich instytucji i konsultowałem działania miasta w mediach społecznościowych.

Wolves Summit

Wspomagam komunikację i tworzę copy dla gdyńskich projektów Wolves Summit i The Sales Gate.

Polskie Radio PiK

Jako konsultant odpowiadam za marketing internetowy i specjalne akcje promocyjne radia - od konstruowania oferty dla reklamodawców po strategię działań w mediach społecznościowych. Wprowadziłem Radio PiK jako pierwsze polskie radio publiczne na Spotify.

Ista Shared Services Polska

W ramach kilkumiesięcznego projektu współtworzyłem strategię działań w mediach społecznościowych oraz employer brandingową dla polskiego oddziału firmy. Obecnie prowadzę działania w mediach społecznościowych.

FastTony.es

Odpowiadam za komunikację topowego polskiego narzędzia do reklam na Facebooku.

Partner Nieruchomości

Współpracuję jako konsultant i stworzyłem teksty na stronę internetową wiodącego developera województwa małopolskiego.

Agnes Fashion Group

Przez kilka miesięcy pracowałem z siecią salonów ślubnych nad komunikacją marketingową wszystkich brandów.

Rent Like Home

Przygotowałem teksty na stronę internetową dla firmy zajmującej się zarządzaniem wynajmem nieruchomości.

Przyjazny Dietetyk

Jako konsultant współpracuję z ogólnopolską siecią poradni dietetycznych nad strategią marketingową i działaniami bieżącymi.

Województwo Pomorskie

Prowadziłem szkolenie i konsultowałem strategię związaną z promocją gospodarczą regionu.

Województwo kujawsko-pomorskie

Prowadzę szkolenia oraz konsultuję projekty związane z promocją regionu w mediach społecznościowych.

apricot

Prowadziłem kampanie reklamowe Google AdWords oraz Facebook Ads dla inwestycji developera.

Cherry Tree

Przeprowadziłem audyt działań marketingowych oraz pomagałem wypracować strategię działań reklamowych dla marki.

Get Auto

Zajmuję się kompleksową reklamą narzędzia w internecie, szczególnie z uwzględnieniem reklamy Google AdWords oraz na Facebooku.

PKP PLK SA

Prowadziłem szkolenie dla spółki.

IKM W Gdańsk

Regularnie współpracuję przy projektach szkoleniowych i nie tylko Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku.

ING Bank

Pracowałem nad materiałami do komunikacji wewnętrznej jednego z działów banku.

Tak, jest mniejsze niż 5;

Zróbmy coś razem!

Pracuję z firmami i organizacjami różnej wielkości - od małych biznesów po korporacje. Powiedz mi, w czym mogę Ci pomóc.